Книги Українською Мовою » 💛 Романтична еротика » Невдячна іграшка 18+, МАРСА ЧАУНІК 📚 - Українською

Читати книгу - "Невдячна іграшка 18+, МАРСА ЧАУНІК"

145
0
13.10.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Невдячна іграшка 18+" автора МАРСА ЧАУНІК. Жанр книги: 💛 Романтична еротика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Невдячна іграшка 18+, МАРСА ЧАУНІК - Читати Книгу (читати книги) 📘 Онлайн Українською Мовою 💙💛 Безкоштовно. Скачати книги у форматі PDF, EPUB, FB2 українською

0
0
00

Електронна книга українською мовою «Невдячна іграшка 18+, МАРСА ЧАУНІК» була написана автором - МАРСА ЧАУНІК, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Романтична еротика".
Поділитися книгою "Невдячна іграшка 18+, МАРСА ЧАУНІК" в соціальних мережах: 

Ласкаво запрошуємо на відверту подорож у світ почуттів та справжньої любові на сторінках книги "Невдячна іграшка 18+" від талановитої письменниці Марси Чаунік. 🔥

💑 Про книгу: Це - історія про зухвалих справжніх героїв, які відчувають любов та страсть усією душею. У цьому романі ви знайдете відверті сцени, неймовірні почуття та розкішні персонажі, які вас зачарують. Ця книга - це не просто історія про кохання, це розповідь про те, як важливо бути справжнім у світі, де правлять власні правила. ❤️

🖋️ Про автора: Марса Чаунік - відома письменниця, яка завоювала читачів своєю емоційною письмовою манерою та вмінням створювати незабутні образи персонажів. Її книги завжди вражають глибиною почуттів та захоплюють сюжетним розвитком. 🌟

🔓 ReadUkrainianBooks.com – де слово стає життям: У нашому онлайн бібліотеку ви знайдете найкращі твори сучасних авторів та класику світової літератури. Читайте книги онлайн безкоштовно, допомагаючи розвивати українську мову та вивчати найцікавіші теми. 📚

📘 Важливість читання українською мовою: Читати українською - це вклад у збереження та розвиток рідної мови. Це можливість зануритися в захоплюючий світ слів та відчуттів, які розкриваються тільки на рідній мові. Книги - це вікна у світ знань та незабутніх пригод. 🌍

Не пропустіть можливість пережити справжню історію кохання та страсті разом із "Невдячною іграшкою 18+". Ця книга залишить вам багато незабутніх емоцій та навчить важливому уроку про те, як бути вірними собі у світі, де часто не так легко. Відчуйте всю силу почуттів разом з нами! 🔥📚

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 102
Перейти на сторінку:
Глава 1

– Валю, я певен, що ти не упустиш такого шансу. Ще раз прошу тебе, почуй мене, будь ласка! Я вже непогано знаю тебе, вивчив за ці кілька місяців нашого спілкування: ти дівчина розумна і знаєш, що у тебе справжній талант, ти зобов'язана скористатися цією нагодою. Я в тебе вірю. Кажуть, що ранок мудріший за вечір, тож лягай з цією думкою, гарненько виспись, а завтра я хочу почути твоє позитивне рішення. На добраніч, солодких тобі снів, мегаталановита дівчинко, до завтра, – сумно протягує Віталій у слухавку. Розумію, що йому явно не хочеться завершувати розмову, але він турбується про мій сон і взагалі про мене. Класний такий, розумний, красивий. Може я нарешті закохаюся?  

– Добре, я почула тебе і, можливо, подумаю над тим питанням. Дякую тобі за турботу. На добраніч! І тобі гарно виспатися, до завтра! – кокетливо прикушую губу й посміхаюся, хоч Віталік мене й не бачить. Ну звідки в голові того хлопця стільки мудрих, прагматичних думок. Де вони там беруться, множаться, де живуть? Йому лише 20, а послухати, наче розмовляєш з практичним, досвідченим дорослим чоловіком.

Телефонну розмову ми завершили, однак нам так добре удвох, так гарно спілкуватися, сперечатися, кпинити одне одного, жартувати, що, як зазвичай, Віталій прислав мені смайлик у телеграм. Я йому у відповідь, і ми продовжили наше спілкування в переписці, хоч я впевнена, мабуть, як і він, що ось це повідомлення точно останнє на сьогодні, бо я вже збиралась потроху вкладатися спати, все ще кидаючись повідомленнями в телеграм з моїм другом Віталіком. Третій місяць знайомі, а здається, що знаємося усе життя. Він прикольний. Професійний спортсмен, володар коричневого поясу з карате, самостійний, відповідальний, надійний друг. 

Бігаючи пальцями по клавіатурі телефона, відчула, як відчинилися двері. До моєї кімнати, не питаючи дозволу, увійшов мій опікун, точніше бойфренд опікунки тітки Люди, Вальдемар, як він самозакохано себе називає. Трясця, що йому від мене потрібно, що за безпардонність? Яке нахабство! Я ж могла вже спати чи піти в душ. Треба буде знайти ключі від замка, який ще колись так завбачливо на більшість дверей у домі поставили мої батьки, і замикатись від гріха подалі. Щось мені геть не подобаються ті ласі погляди в мій бік, які він постійно кидає, відколи я приїхала на канікули з інтернату. 

Все відбулося швидко та мовчки. Я знала, що він не з «добрих людей», але це я навіть не могла припустити, маленька, дурненька… А як же тітка. Я знала, що між ними немає любові, тільки взаємна вигода й секс, але щоб так?     

Поки я усвідомлювала, що взагалі сталося, він замкнув двері, підійшов, силою опустив мою голову вниз, розстебнув ширінку плануючи, що відбуватиметься це: він отримає задоволення, а я налякана і принижена маленька покірна дівчинка здамся, але цей виродок просто ще не знав з ким зв'язався. Він – 40-річний прилаштуванець. Я – 17-річна вихованка музичної школи-інтернату для обдарованих дітей. Скромна дівчинка, що, на його думку, мала б цінувати те, скільки для неї зробили, несподівано виявилась «невдячною сучкою», яка навіть не хоче йому «просто відсмоктати», це ж треба! А він розраховував «трахатись» зі мною «поки Людки вдома нема».  

Той лайливий непотріб, лавиною зі швидкістю кулі вилітав з «бридкого, смердючого» рота цього зрілого доволі привабливого спортивного чоловіка, який все це вивергав нагора й корчився від нестерпного болю, тримаючись за своє «дорогоцінне багатство». 

Я тріумфувала після того, як у того  похабного, мерзенного виродка не вийшло зробити зі мною те, що він планував. До моїх вух ще долітали слова, як це так, я, «нестерпне дівчисько», «інтернатівська шльондра» посміла йому опиратись, «невдячне створіння»… Але я вже не слухала. 

Зі швидкістю світла вхопила свій «тривожний рюкзак», життя навчило завжди бути напоготові, дістала документи з шухляди та кулею вилетіла на терасу. Ноги й руки тремтіли, серце вискакувало з грудей, несамовито тарабанячи по ребрах.  Відчай, страх і образа. «Як він міг? Що я йому зробила. Мені лиш 17. Він дорослий, зрілий мужик, сильний… Навіщо?» – думала я тоді, наївна й дурненька, з вдячністю згадуючи свого нового друга Віталіка, який і навчив мене кількох прийомів для захисту від вуличних хуліганів. Цілий місяць перед канікулами ми щовечора відпрацьовували ті прийоми на ньому, коли після вечірнього відбою я тікала до нього в сусідній парк, що поруч з інтернатом.

Тільки завдяки цим тренуванням мені щойно вдалося захистити себе, свою гідність та честь від того бридкого клопа, гниди, вправно зацідивши йому з всією ненавистю в пах. Механічно, з усього розмаху, як могло вийти у мене з тої пози, в яку той нелюд поставив мене нахрапом своєю вагою та силою відразу, миттю, тільки-но увійшовши та замкнувши двері моєї кімнати.

У таку ситуацію сьогодні вилилась опіка наді мною моєї близької родички, зведеної сестри моєї мами, Людмили Захарової та її співмешканця Вальдемара. Ближче рідні не залишилось. Їм так підфортило тому, що за два місяці до катастрофічного колапсу у моєму житті бабуся раптово померла.

П'ять років тому моє життя покотилося під три чорти: мої батьки, доволі заможні й знані  у місті люди загинули в автомобільній аварії за доволі дивних, незрозумілих та досі до кінця нез’ясованих обставинах. Слідство тривало пів року, а потім справу поспішно закрили, а мене передали під опіку Людмили, яка відразу разом зі своїм бойфрендом квапливо переселилися в будинок моїх батьків. Обоє виявились «дуже приємними людьми», які «страшенно полюбили» мене, як «рідну». 

Весь перший місяць нашого взаємного співіснування вони вперто шукали в мені «особливі таланти», наполегливо переконуючи 12 річну дитину, що з мене «будуть великі люди». Спочатку чомусь вирішили, що великий художник, хоч до малювання хист у мене так собі. Потім мова зайшла про танці, однак тричі в тиждень не забувати переконати мене, що мені конче необхідний цей гурток та відправити на заняття – то для них виявилось доволі накладно. Крім того, це  не був вихід, бо з-перед очей мене треба було сплавити на весь тиждень, бажано включаючи вихідні та святкові дні, тобто на постійній основі. Згодом заговорили про модельну школу, де я вже ще раніше займалась,  але також не склалося, бо моя душа в той момент все ще була переповнена болем, відчаєм та переляком. Відчуття, що я залишилась в цьому світі наодинці з собою та своїми проблемами – не покидало. 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 102
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Невдячна іграшка 18+, МАРСА ЧАУНІК», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Невдячна іграшка 18+, МАРСА ЧАУНІК"