Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Єдина, або Сім наречених принца Ендрю, Ольга Обська 📚 - Українською

Читати книгу - "Єдина, або Сім наречених принца Ендрю, Ольга Обська"

329
0
16.10.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Єдина, або Сім наречених принца Ендрю" автора Ольга Обська. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.
Електронна книга українською мовою «Єдина, або Сім наречених принца Ендрю, Ольга Обська» була написана автором - Ольга Обська, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB (електронне видання), FB2 (FictionBook 2.0) та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Фентезі".
Поділитися книгою "Єдина, або Сім наречених принца Ендрю, Ольга Обська" в соціальних мережах: 

Історія, яка розкриває таємниці кохання та відданості у найнесподіваніших обставинах, чекає на вас у романі "Єдина, або Сім наречених принца Ендрю" від талановитої письменниці Ольги Обської. Це захоплююча подорож у світ величних королівств, де героїня повинна знайти своє справжнє покликання та зіткати долю не лише свою, але й всієї країни.

👑 Про "Єдина, або Сім наречених принца Ендрю": У цій книзі ви познайомитесь з Еліною, звичайною дівчиною, яка раптово опиняється у вирі захопливої пригоди. Відправляючись на шукання своєї сестри, вона навчиться боротися зі злом, вивчить справжнє значення дружби та зрозуміє, що справжнє кохання може змінити все.

❤️ Про автора – Ольга Обська: Ольга Обська – це талановита українська письменниця, яка завжди здивовує своїх читачів захоплюючими історіями та глибокими почуттями. Її творчість – це справжня скарбниця натхнення та відкриття для кожного, хто полюбляє казкові пригоди та розчулюючі історії про кохання.

📚 Чому читати українською на ReadUkrainianBooks: На readukrainianbooks.com ми пропонуємо вам шанс поринути у світ української літератури, де кожна сторінка – це нова можливість відкрити для себе щось незабутнє. Читати українською мовою – це підтримка національної культури та сприяння її розвитку.

Приєднуйтеся до нашої спільноти на readukrainianbooks.com, щоб знайти "Єдина, або Сім наречених принца Ендрю" – історію, яка розчарує вас своєю глибиною та теплом. Це не просто книга, а подорож у світ почуттів та пригод, яка залишиться з вами назавжди. 📖✨


Читати ще книги автора Ольги Обської:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 74
Перейти на сторінку:
РОЗДІЛ 1. Про шкоду читання

 

РОЗДІЛ 1. Про шкоду читання

           

Як відомо, допитливі дівчата схильні влипати в халепу. Що, власне, з Глафірою і сталося. Потім Крайс назве це умовно добровільним попаданням. Ну й формулюваннячко — і не причепишся.

Той день спочатку нічим не відрізнявся від інших, якщо не брати до уваги однієї маленької прикрої обставини — шефу терміново знадобився кошторис нового проекту, і Глаші довелося затриматися на роботі на кілька годин. Когось могла привести в зневіру необхідність витрачати вечір п'ятниці на таке малоцікаве заняття, але Глафіра вміла знаходити позитивні моменти у всьому. Розгледіла їх і тут: по-перше, збільшення робочих годин сприятливо позначиться на зарплатні, а, по-друге, не доведеться повертатися додому в годину пік.

Покинувши будівлю офісу близько 9 вечора, Глаша рушила звичним маршрутом: два квартали пішки, потім спустилася в метро. Напівпорожній потяг весело під’їхав на перон, обіцяючи доставити до місця призначення з комфортом. Якби ж то Глафіра знала, чим закінчиться поїздка, то дочекалася б наступного потягу. Однак ні даром передбачення, ні яким-небудь іншим особливим шостим чуттям Глаша не володіла, тому безтурботно зайшла у вагон і зайняла вільне сидіння. Доречі, в вагоні їх було більш ніж достатньо, але хлопець, який увійшов слідом, вирішив їхати стоячи. Він пройшов всередину салону і зупинився точнісінько навпроти Глафіри. Потім дістав з кейса книгу і занурився в читання.

Глаша і сама любила проводити поїздки за цим цікавим заняттям. Але сьогодні у неї під рукою не знайшлося жодної книги, тож знічев'я почала розглядати попутника.

На вигляд хлопцеві було близько 30. Одягнений трохи недбало, але зі смаком — така манера буває властива людям з достатком. Приємні риси обличчя. Мабуть, навіть можна назвати красенем. Якби такий клієнт з’явився у Глаші в офісі, дівчата би побилися за право вести його проект.

До всіх перерахованих чеснот, ще, можливо, і не дурний. Принаймні, любить читати — вже добре. Глафірі раптом стало цікаво, що у хлопця в руках: бойовик, жахи, детектив, а може й безсмертний твір класика, до якого руки не дійшли, поки в школі вчився? Визначити жанр виявилося неможливо — обкладинка книги була загорнута в непоказний сірий папір. Ця обставина ще більше розігріла цікавість. Навіщо хлопець приховав від оточуючих назву? Читає щось пікантне? 18+? Або, може, у нього в руках посібник по рукоділлю, і він боїться, що люди будуть сміятися з його любові плести макраме?

Якщо прямо запитати попутника, у що він так заглибився, можна як мінімум нарватися на грубість, але залишити його в спокої не давала цікавість. І Глаша почала стежити за мімікою хлопця, намагаючись по ній здогадатися про предмет в його руках.

Емоцій на обличчі було небагато, але час від часу його осяювала усмішка. То трохи лукава, то така щира, що можна закохатися. Так що ж хлопець читає? Що може змусити так реагувати? Збірка анекдотів, чи що?

Перед черговою станцією поїзд загальмував трохи різкувато, і попутник раптом відірвався від книги і подивився на Глафіру. Вона цього абсолютно не очікувала, і хлопець встиг перехопити її допитливий погляд. Безцеремонність пасажирки любителю читання явно не сподобалася. Він відійшов від Глаші та прилаштувався на одне з вільних сидінь. Більше вона на хлопця вирішила не витріщатися, тому помітила забуту ним книгу, тільки коли він вийшов з вагона.

Як би вчинила нормальна дівчина? Їхала б собі спокійнісінько далі. Але Глафіра не могла позбавити себе задоволення отримати відповідь на питання, яке мучило її всю дорогу. Вона пересіла на те місце, яке щойно покинув любитель читання, і взяла книгу до рук.

Те, що Глаші здалося обгортковим папером, насправді виявилося обкладинкою. Ані автора, ані назви на ній вказано не було. Нічого з перерахованого не знайшлося і на першій сторінці. Замість цього — текст, написаний досить дрібними літерами.

Глафіра пробігла його очима:

Ви і тільки Ви несете відповідальність за все, що станеться з Вами, якщо почнете читання даної книги. Читаючи цю книгу, ви висловлюєте свою повну і беззастережну згоду з умовами даної угоди...

Бла-бла-бла. Далі йшло ще багато дрібних літер. Закінчувалася перша сторінка словами:

…Якщо Ви не згодні з будь-якою умовою цих документів, не читайте цю книгу.

Такого дивного прологу Глафірі ще не траплялося в жодному з романів, хоч і перечитала їх безліч. Що ж — чудовий хід. Автору вдалося створити інтригу. Глаша з цікавістю перегорнула сторінку…

 

Що сталося далі, Глафіра згадувати не любила. Перші кілька хвилин було відчуття, що по тобі проїхався трактор. Руки і ноги ломить, голова розколюється. Картинка перед очима скаче, викривляється, закручується в спіраль, потім надувається у величезну сферу і, врешті-решт, лопається як мильна бульбашка.

Через певний час неприємні відчуття почали слабшати, але замість них виникла впевненість, що втрачаєш глузд. Вагон метро зник, з’явилася кімната, обставлена ​​в стилі ретро. Незнайомі люди в безглуздих жупанах, що взялися незрозуміло звідки, почали переконувати, що Глафіра перемістилася в паралельний світ. До того ж, абсолютно добровільно.

— І це ви називаєте «добровільно»?! — з відчаєм запитала Глаша, впевнена, що її викрала банда божевільних акторів театру.

— А треба було уважно маленькі літери читати, — уїдливо заявив здоровань в жовтому береті, місцевий юрист, як його представили Глафірі.

— Або зовсім не читати. Хто ж просив чужу річ чіпати? — підтакнув його помічник.

Ось так Глашу і підловили — на цікавості. Як вона дізналася згодом, інших шість дівчат, соратниць по нещастю, заманили в пастку, теж зігравши на їхніх слабкостях.

 

Минуло кілька годин в спілкуванні з людьми в театральних костюмах, перш ніж Глафіра змирилася з тим, що сталося, остаточно зрозуміла, куди потрапила, і виконання якого договору від неї вимагають. От тепер вона найдосконалішим чином двадцять разів перечитала і вивчила напам'ять той самий злощасний текст, написаний малесенькими літерами.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 74
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Єдина, або Сім наречених принца Ендрю, Ольга Обська», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Єдина, або Сім наречених принца Ендрю, Ольга Обська"