Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Все минає, але любов після всього остається, Сковорода Григорій 📚 - Українською

Читати книгу - "Все минає, але любов після всього остається, Сковорода Григорій"

37
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Все минає, але любов після всього остається" автора Сковорода Григорій. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Все минає, але любов після всього остається, Сковорода Григорій» була написана автором - Сковорода Григорій, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Все минає, але любов після всього остається, Сковорода Григорій" в соціальних мережах: 

На readukrainianbooks.com вас чекає неповторна можливість зануритися у захоплюючий світ почуттів та відкрити для себе книгу "Все минає, але любов після всього залишається" від видатного письменника Григорія Сковороди. 💖

Про книгу: У цій неперевершеній творчій розповіді автор розкриває величну силу любові, яка перетинає час та простір. Головний герой, занурений у вир усього світу, відкриває для себе, що навіть після минулого, любов може стати незримим путівником, що веде його до найглибших секретів людського серця.

Про автора: Григорій Сковорода - це великий філософ, поет і письменник, чиї твори глибоко впливають на душу читача. Його слова, як кришталеві краплі дощу, проникають кожен аспект життя, залишаючи незабутні відчуття та думки.

На readukrainianbooks.com:

  • Безкоштовне читання онлайн. Вам доступні найкращі твори світової літератури безкоштовно та без обмежень.
  • Бестселери та шедеври. Наша колекція включає найвидатніші книги, що завоювали серця читачів своєю глибиною та мудрістю.
  • Мова нації. Читати українською мовою - це внесок у збереження та розвиток рідної культури. Ми пишаємося розповсюдженням української літератури та мови навколо світу.

"Все минає, але любов після всього залишається" - це та книга, яка перетворить ваше сприйняття світу та розкриє перед вами найтонші переливи почуттів. Оберіть цей шедевр на readukrainianbooks.com та дозвольте словам Григорія Сковороди провести вас через найніжніші відчуття та найглибші думки про кохання! 📚💫


Читати ще книи автора Григорія Сковороди:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Все минає, але любов після всього остається.
Все минає, але не бог і не любов.
Все є вода — навіщо на води надіятись друзі?
Все є вода, але буде дружня пристань.
На цьому камені заснована вся церква Христова.
Це нам і кефа, петра і скеля.

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Все минає, але любов після всього остається, Сковорода Григорій», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Все минає, але любов після всього остається, Сковорода Григорій"