Книги Українською Мовою » 💙 Класика » Бачачи життя осього горе, Сковорода Григорій 📚 - Українською

Читати книгу - "Бачачи життя осього горе, Сковорода Григорій"

55
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Бачачи життя осього горе" автора Сковорода Григорій. Жанр книги: 💙 Класика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Бачачи життя осього горе, Сковорода Григорій» була написана автором - Сковорода Григорій, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Класика".
Поділитися книгою "Бачачи життя осього горе, Сковорода Григорій" в соціальних мережах: 

На сайті readukrainianbooks.com ми запрошуємо вас на захоплюючу подорож у світ української літератури, де кожна книга - це нова можливість пережити неймовірні пригоди та відкрити для себе безмежні можливості. Однією з найцікавіших книг у нашій колекції є "Бачачи життя осього горе" від відомого українського філософа та поета Григорія Сковороди. 📚

У цій книзі автор розкриває глибокі філософські думки та мудрість, яка надихає до великих думок та роздумів. Головний герой книги - мудрий і дотепний філософ, який вивчає природу, людську душу та загадки життя. Його подорож світом знань та відкриттів зачаровує та навчає нас бачити красу навколишнього світу та глибину людської душі.

Автор книги, Григорій Сковорода, - видатний український мислитель, який своєю творчістю вразив уявлення про світ та відзначився неперевершеним літературним стилем. Його слова - це запрошення до світу мудрості та пізнання, яке має сенс для кожного з нас.

На readukrainianbooks.com ми робимо українську літературу доступною для кожного. Це не просто можливість читати онлайн безкоштовно та без реєстрації, це шанс поглибити свої знання, збагатити внутрішній світ та розширити свій кругозір. 🌍

Читати книги українською мовою - це не лише відкриття для себе нових історій, але й важливий крок до збереження та розвитку української мови та культури. Наш сайт прагне підтримувати та поширювати це важливе питання, допомагаючи кожному користувачеві відчути себе часткою великого світу слова та думки.

Нехай книги відкриють перед вами світ нових можливостей та відкриють двері до неймовірних світів! Приєднуйтеся до нашої читацької спільноти на readukrainianbooks.com та дозвольте словам надихати вас та робити світ яскравішим! 📖✨


Читати ще книги автора Григорія Сковороди:

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
Бачачи життя осього горе,
Що кипить, немов Червоне море,
Вихором напасті, туги, бід,
Я розслабнув, і жахнувсь, і зблід.
Горе сущим у нім!
Припинив я, бідний, біг свій скоро
Щоб не впасти з фараоном в море.
Вже до пристані біжу я, мчу,
Плачем, криками кричу
І здіймаю руки.
Боже! У вогні не дай згоріти!
В місті дай мені твоїм пожити —
Хай у свій не втягне слід
Блудний світ, сей темний світ!
О милості бездна!

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Бачачи життя осього горе, Сковорода Григорій», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Бачачи життя осього горе, Сковорода Григорій"