Книги Українською Мовою » 💙 Жіночий роман » Між нами контракт, Кетрін Огневич 📚 - Українською

Читати книгу - "Між нами контракт, Кетрін Огневич"

148
0
22.10.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Між нами контракт" автора Кетрін Огневич. Жанр книги: 💙 Жіночий роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Між нами контракт, Кетрін Огневич» була написана автором - Кетрін Огневич, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💙 Жіночий роман".
Поділитися книгою "Між нами контракт, Кетрін Огневич" в соціальних мережах: 

Шукайте справжні почуття та неймовірні пригоди у захопливій книзі "Між нами контракт" від талановитої письменниці Кетрін Огневич. Ця книга — це захоплюючий тандем любові, відданості і жаги до пригод. Її сторінки відкриють перед вами світ, де кожна сторінка — це новий поворот, а кожен рядок — це доторкання до душі. 🌟

Про головного героя: В цій книзі ви зустрінете Макса, харизматичного і загадкового чоловіка, який живе за власними правилами. Його життя — це безперервний контракт із долею, де кожен день — це нова можливість. Його сміливість та впевненість у собі вразять вас, а його пошук справжньої любові переверне ваші уявлення про щастя.

🖋 Про автора: Кетрін Огневич — це майстерність слова та вміння розкривати глибини душі на кожній сторінці. Її оповідання заворожують і захоплюють, розкриваючи перед читачем нові світи та емоції. Ця авторка вміє перетворити звичайні слова на магію, яка лунає в серці кожного, хто береться до її книг.

🌍 Про readukrainianbooks.com: На нашому сайті ви зможете насолодитися цією та безліччю інших книг абсолютно безкоштовно та без необхідності реєстрації. Ми пишаємося тим, що зібрали найкращі твори світової літератури та бестселери, які розкажуть вам найцікавіші історії. Читання українською мовою — це не лише розвага, це спосіб збагатити свій словниковий запас та зберегти культурну спадщину. Сприяйте розвитку мови разом з нами!

Чому важливо читати українською мовою? Читання на рідній мові — це не лише засіб спілкування, це ключ до розуміння культурної спадщини, власної ідентичності та розвитку особистості. Кожна сторінка української книги — це крок у майбутнє нашої мови та культури. Приєднуйтесь до нашої спільноти та відкрийте для себе унікальний світ слів, що змінить ваш погляд на літературу назавжди.

На readukrainianbooks.com кожна сторінка — це нова можливість відкрити для себе щось неймовірне. Запрошуємо вас у захопливий світ літератури, де кожен контракт — це нова історія кохання, дружби та відкриттів! 📖💫

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 81
Перейти на сторінку:
Пролог

2017 рік

Я тягну сходами валізу, не звертаючи уваги на крики батька та матері. Мені байдуже, що вони намагаються зупинити мене. Вони не мають права так чинити зі мною. Не після того, що вони зробили. Я нікому не дозволю розпоряджатися своїм життям, як якоюсь річчю. Коли я досягла передпокою і схопила свій плащ, мене зупинив голос матері:

— Ти не можеш так з нами вчинити! — Я обернулася, щоб подивитися в очі тій, яка продала мене зовсім незнайомій людині за гроші.

— Можу. Мені начхати на те, що ти говориш. Я не збираюся виходити заміж за якогось хлопця лише тому, що дехто заборгував велику суму і більше не знає, де взяти гроші.

— Ти не можеш так з нами вчинити! Ми в скрутному становищі, всі ми, тому ти мусиш...

— Я нікому нічого не винна! Так ось, зарубай собі на носі, мамо, я не зазнаю такого ставлення. Я не якась річ, яку можна просто взяти та віддати, бо вам так захотілося. І я точно не збираюся виходити заміж за якогось незнайомця, тільки тому, що вам більше не було чого запропонувати натомість! — Сказавши це, я взяла свою валізу і вийшла з дому. 

Сівши в таксі, я зачинила за собою дверцята і дала волю сльозам. Як вони могли так вчинити зі мною? Як вони могли підписати якийсь контракт, у якому говорилося, що я маю вийти заміж за якогось хлопця і не сказати мені про це?

Я дізналася про контракт, коли скористалася комп'ютером батька у його кабінеті. Там говорилося про те, що я маю вийти заміж за якогось Владислава Жданова.

Я була така зла, коли на моє запитання батько спокійно відповів : «Так, це правда. Ти виходиш заміж за цього хлопця, а наша компанія процвітатиме. Ти маєш вийти за нього, Крістіно. Це не обговорюється, люба. У тебе немає вибору…"

Як вони могли так вчинити зі мною? Я не збиралася виходити заміж у сімнадцять років, і тому єдиним виходом із цієї ситуації була втеча. Я мусила втекти від тих людей, які силоміць намагалися видати мене заміж, залишаючи мене без права голосу... І я це зробила.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 81
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Між нами контракт, Кетрін Огневич», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Між нами контракт, Кетрін Огневич"