Книги Українською Мовою » 💙 Бойовики » Третій фронт 📚 - Українською

Читати книгу - "Третій фронт"

268
0
25.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Третій фронт" автора Владислав Валерійович Івченко. Жанр книги: 💙 Бойовики. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 101 102 103 ... 123
Перейти на сторінку:
міг звільнитися. У цього чудовиська не було центру рішень, який можна було знешкодити. Кожна крапля була всім «майонезиком». Вони могли обмінюватися інформацією на відстані й координувати дії.

Я дав собі ще одну дозу войовничості. Вона була більша за максимальну, але в ситуації певної смерті нічого не залишається, крім як ризикувати. Удар у голову, дев’ятий вал люті, я завібрував і кинувся в останню атаку, щоб вирватися з обіймів, а потім знепритомнів. Мозок не витримав навантаження. Темрява, тиша і спокій. Коли розплющив очі, думав, що побачу Мовчуна. Він мав бути першим, із ким би я зустрівся на тому світі. Але поруч сидів Бухгалтер. Ну, так, він теж загинув. І Георгій. «Майонезик» мусив розчавити бойового робота.

— Живий? — спитав Бухгалтер.

Я лише слабко усміхнувся. Питати у мертвого, живий він, чи ні — непоганий жарт.

— Нам знову пощастило, — сказав Бухгалтер. Він був блідий і виснажений. Я побачив небо. Підняв голову й помітив купи посірілого «майонезику». Я був живий?

— Що трапилося?

— Салогуб прийшов вчасно. І вдарив по кремляді. Це ти його викликав?

— Він сам відчув, що необхідна допомога. Він зміг перемогти?

— Так, вони довго билися, але зміг. Сало є сало. Ти як?

— Добре, — сказав я й затремтів. Нога, нога, нога! Біль. Я знову знепритомнів, і це був мій порятунок. Коли наступного разу розплющив очі, був ранок. Співали пташки. Я лежав у кімнаті приватного будинку. Нога боліла, але досить помірно. Побачив поруч Георгія, який заснув над ноутбуком. Поруч двоє чоловіків у військовій формі. Теж куняли. Я подумав, що замало відпочив. Сил бракло. Вирішив іще поспати. Провалився в сон, аж поки мене не почали будити.

— Пане Владюшо, пане Владюшо! — Я з подивом побачив Тетяну Павлівну.

— Вас відпустили?

— Так, мені знову доручено працювати з вами. Зараз у нас буде розмова по скайпу з паном президентом. Ви готові?

— Дайте щось попити, горло пересохло, — попросив я й майже одразу отримав склянку чаю. Радо випив.

— У вас досить сильно пошкоджена ступня. Але лікарі добре попрацювали, мусить загоїтися. Десь із місяць доведеться ходити на милицях.

— Ну, це не найгірше, що могло зі мною статися. А я вже не злочинець номер один, що зі мною збирається говорити президент?

— Ні, не злочинець.

— І що сталося?

— Нам вдалося переконати Першого, що ви дієте на користь України, а спроби вас звинуватити походять із Росії.

— Сподіваюся, Чеснакова арештували? Він явно працював на Кремль!

— Пане Владюшо, зосередимося на важливіших речах.

— Це дуже важливі речі. Треба визначити всіх тих, хто виступав проти мене, і, як мінімум, позбавити їх посад! — наполягав я, але мене не послухали.

Розмова з президентом була коротка. Він сказав, що влада готова підтримувати мене, але для цього я мушу стати контрольованішим і передбачуванішим. Я намагався пояснити, що неконтрольованість — чи не єдиний козир, завдяки якому я поки ще живий і борюся, але президент вимагав більше дисципліни. Тоді я спитав про корпорацію «S. S. А.». Я наполягав, що її треба знищити, бо вона веде власну гру і її інтереси зовсім не збігаються з інтересами держави. Президент сказав, що корпорація зробила правильні висновки й зараз дуже допомагає країні вистояти у боротьбі. Він повідомив, що моє прохання щодо Білої вбивці виконають. Її не будуть розшукувати ані держава, ані корпорація, яка готова забути про колишні образи заради спільної перемоги над ворогом. Я сказав, що не вірю корпорації, президент наполягав, що ми мусимо об’єднатися, інакше кремлядь нам не здолати. Я говорив, але мене не чули. Раніше б я обурився й послав усіх разом із президентом. Але зараз я був не в тому стані, щоб воювати ще й з державною машиною. Тим паче, я хотів врятувати Білу вбивцю. Погодився на президентські умови й нагадав про важливість виконання обіцянки. Президент обіцяв. Після цього я попросив кілька днів відпочинку. Я справді дуже заслаб і не міг діяти. Президент погодився і запевнив, що моє нинішнє місце перебування зберігається в таємниці, тут мене не знайдуть, я можу спокійно відпочивати й набиратися сил.

Я подумав, що в мене є максимум один день. Кремлядь шукала мене, щоб убити й потім знищити Україну. Я наказав Бухгалтеру тримати зброю напоготові, поїв і влігся спати. Мені потрібен відпочинок. Набратися хоча б трохи сил. Я спав і бачив Білу вбивцю. Думаю, я усміхався уві сні.

(Більше про підкорені та клоновані корпорацією Суми можна прочитати в романі «Дар», а також у книзі «Івченко об'єднує Україну». Про Чувіндаків читайте у романі «Ніч на восьме березня» та у книжці «Фальшивий обранець», а також в енциклопедії українського жаху «Сто чудовиськ України»).

Розділ 16

Погані дні

Я прокинувся від болю в нозі. Попросив знеболювального. Мені сказали, що вже вкололи. Я попросив більше. Мені сказали, що доза й так велика, а більше не можна, бо звикну й матиму проблеми. Аж два лікарі мене в цьому переконували. Я ледь втримався, щоб не послати їх, бо нога боліла дуже сильно, але розумів, що коли був у бойовому роботі, колов забагато знеболювального і треба було зупинитися. Покликав Бухгалтера. Той швиденько прийшов у супроводі якогось офіцера. Обидва були в бронежилетах, із автоматами й повною розкладкою гранат та набоїв.

— Добрий день, я полковник Міхно, очолюю вашу охорону. — Офіцер подав руку, я потиснув.

— Де я?

— Санаторій неподалік Києва, точно місце сказати не можу, бо й сам не знаю. Нас привезли сюди вночі.

— По мене скоро прийдуть.

— Пане Владюшо, не турбуйтеся, тут досвідчена охорона. Сотня добре озброєних бійців. У кожного за плечима війна.

— Що більше охорони, то швидше нас знайдуть.

— Ми дамо бій. Тут неподалік частина Нацгвардії, вона допоможе, якщо буде потрібно.

— Штурм буде швидкий, ніяка допомога не встигне.

— Пане Владюшо, сотню озброєних людей із великим воєнним досвідом неможливо швидко прибрати. Пан Бухгалтер усе бачив на власні очі.

— Охорона на високому рівні, — кивнув Бухгалтер. — Вогневі точки укріплені й замасковані, два ешелони оборони, взяти санаторій буде досить важко.

— Що ж, добре, — кивнув я і подивився на Міхна. — Але скажіть своїм людям, щоб були напоготові.

— Вони вже напоготові, за це не хвилюйтеся. Я бачив, як ви зупинили «спартачів», був вражений. Дозвольте вам потиснути руку.

— Ще мене цікавить персонал, — сказав я. — Медпрацівники, їдальня, їх можуть спробувати використати і вдарити через них.

— Усі вони живуть тут, за територію не випускаємо. Рідним повідомлено про мобілізацію. Телефони забрано, інтернету тут немає.

— Добре, — кивнув

1 ... 101 102 103 ... 123
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Третій фронт», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Третій фронт"