Книги Українською Мовою » 💙 Еротика » Вітер у моїх руках, Христина Лі Герман 📚 - Українською

Читати книгу - "Вітер у моїх руках, Христина Лі Герман"

1 705
0
08.10.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Вітер у моїх руках" автора Христина Лі Герман. Жанр книги: 💙 Еротика / 💛 Романтична еротика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 102 103
Перейти на сторінку:

    — А що правильно? — він примружився і потягнувся до бардачка сам. Узяв коробку і сів зручніше. Так, щоб максимально "близько" донести думку. — Ти, напевно, чекала, що я стану на коліно, завалю все білими трояндами, і в сяйві тисячі куплених в супермаркеті зірок запропоную свій член в твоє вічне користування?

    — Кім-Гальяно, ти огидний...

    — Хам, неук, невихований і зухвалий тип, збоченець і розбещений нахаба. Я знаю це, мон шері. Дослівно. Знаю, що ти не п'єш кави без цукру, не їси цибулю і любиш спати на вихідних цілий день. Знаю, що твій улюблений фільм прямо зараз закінчиться на екрані навпроти. Знаю, що ти любиш червоний колір і ненавидиш брехню і зраду. Я знаю про тебе набагато більше. Як і ти про мене. Цього мало, Катерино? Це не важливіше за гори троянд і пафос? Я вже робив таке, а ти вже занадто довго чекала. І що вийшло? Тому я вирішив вчинити інакше і не примушувати тебе чекати.

    Напевно я забула, як дихати. Адже, як зачарована дивилася в його очі і не могла відірвати погляд. Леонард виявився правий у всьому. Яка різниця скільки ми знайомі, якщо саме він уперше проявив до мене справжню повагу. Леонард без вагань захистив мене і назвав своєю майбутньою дружиною. Саме він повернув мені здатність довіряти.

    — Ми з'їхали з глузду, — прошепотівши, я затремтіла від сліз. — Я думала, ти спеціально грав на нервах батька? Лео...

    Леонард посміхнувся. Мабуть, тільки він знав, як мене заспокоїти. Адже після ніжного поцілунку, я повернула не лише можливість дихати, але і мислити. А коли побачила, що на моєму пальці обручка, назад дороги не залишилося.

    — Я купив його ще до поїздки до мисливського котеджу і задовго до вечері, Катерино.

    — Так от чому ти не зміг сплатити... — я розсердилася, а Лео приклав палець до моїх губ.

    — Це не має значення, — він басовито прошепотів і обхопив моє підборіддя. — Нічого не має значення. Я ще той дурень, але прошу тебе вийти за мене заміж. Я не уявляю життя без тебе. Ні однієї хвилини, Катерино.

    — Тому дату весілля вибрав сам? — я примружилася, але очі занадто явно пекли теплі сльози.

    — Саме так, — він кивнув і потягнув мене ближче.

    — І навіть місце не погодив зі мною? — відповідаючи, я навмисно зачепила його губи.

    Леонард не чекав особливого запрошення. Парою рухів він перетягнув мене і змусив осідлати його. Палке дихання вирвалося з рота і зіткнулося з не менш гарячим.

    — Ми не одні, коханий, — грайливо посміхнувшись, я майже наплювала на такі дурниці.

    — Одні. Я викупив кінотеатр до ранку, мон шері, — відповідаючи Лео стягнув з моїх плечей джинсову куртку і жадібно накрив губи.

    Можливо я робила помилку. Напевно, могла піт невірним шляхом. Швидше за все, мені довелося б ще не раз ловити вітер руками. Попереду нас точно чекало ще багато випробувань. Але я зрозуміла одну просту річ. Кохання дійсно спектральне почуття. І основою спектру його фарб є довіра, повага і відданість.

    Всі їх я відчула з Лео. Тому що покохала по-справжньому і довірилася знову.

    Вітру можна довіряти. Він точно розжене сірі хмари, підніме хвилі і дозволить морякам вийти в море.

    Вітер вартий поваги. Це стихія, потужна і грізна, вона стає ураганом.

    Вітер відданий і чекає відданості. Подібно до м'якого теплого бризу, який я впіймала над Гудзоном, він може залишитися назавжди там, де потрібний і його кохають.

 

    25.09.2022

    Автор безмежно дякує кожному читачеві. Станьте теплим вітром для цієї книги і подаруйте їй любов у відповідь.

    Я дуже прошу вашої підтримки у вигляді лайків, коментарів і підписки на мою сторінку.

    Будьте кохані, з коханими, і в коханні.

    Ваша Христина Лі Герман.

Кінець

З цією книгою читають Сучасна проза 237321 Геніальна дурепа Інна Камікадз 405615 Романтична еротика 359875 Вільні стосунки з босом Ольга Вісмут 928285 Романтична еротика 393787 Не кохай мене Ольга Джокер 462335
1 ... 102 103
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Вітер у моїх руках, Христина Лі Герман», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Вітер у моїх руках, Христина Лі Герман"