Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Вихор почуттів, Ксенія Стрілець 📚 - Українською

Читати книгу - "Вихор почуттів, Ксенія Стрілець"

302
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Вихор почуттів" автора Ксенія Стрілець. Жанр книги: 💛 Любовні романи. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 105 106
Перейти на сторінку:
Епілог

Три роки потому

 Андрій

Відкриваю багажник, під зав'язку забитий купою пакунків та коробок у святковій обгортці. Забираю частину, і розумію, що доведеться повернутись, щоб забрати решту другою ходкою, а може і третьою. Сьогодні у Макса та Дениса день народження, і як найкращий дядько у світі, я не можу не побалувати їх. А ще й тому, що в нашому зі Славою дитинстві не було такої кількості іграшок, та ще й таких крутих. От, наприклад, високошвидкісний катер на керуванні, дуже крута штука, собі такий не купиш, бо рідня засміє, а от племінникам - раз плюнути. А те що вони ще замалі для таких іграшок, то не біда, адже їх дядечко спочатку потренується сам, а потім вже навчить і їх, як управлятися з такою технікою.

Заношу останні коробки до будинку, і чекаю поки хоч хтось з'явиться у вітальні. Вчора ми допізна надували кульки та прикрашали святковими гірляндами дім батьків, щоб здивувати малих коли вони прокинуться. Зараз вони фанатіють від динозаврів, тому по кімнаті літають кульки у формі птеродактилів, а по підлозі вештаються, від протягу, невеличкі тиранозаври. 

Прохожу на кухню, звідки лунає солодкий аромат вафель, а за столом сидять, наче пташенята в очікуванні смачного, Слава й тато.

- Привіт, народ! - цілую маму у щоку, вітаюсь з батьком та братом за руку. -  Малеча ще спить?

- Інакше ми б так спокійно не сиділи в очікуванні маминих вафель,- вимучено говорить Слава.

Здається хтось не виспався, або знову натрапив на міну під назвою Аліна. Вже три роки, як ці двоє притираються один до одного. І попри шалене кохання, іноді доводять один одного до сказу. Дивитись на їхні суперечки, висмоктані з пальця, то як у кінотеатр сходити, тільки тут ніхто попкорн не продає. 

Заварюю собі філіжанку кави, беру тарілку і сідаю на вільний стілець в очікуванні своєї черги на вафлі. І сидіти треба тихо, бо можуть залишити і голодним. Але в цьому ми самі з братом винні. І от нащо було будити звіра в тілі тендітної невістки?

Домовившись з братом, ми почали натякати Аліні, що млинці та панкейки нам трохи вже приїлися, сподіваючись, що Рижуля вигадає якийсь новий рецепт смаколиків на наші родинні суботи, що стали традицією. От вона і вигадала. На день народження вона подарувала нам з братом пристрої для випікання віденських вафель і книгу рецептів на додачу, щоб ми могли самі собі їх смажити і нам нічого не приїдалось. Шах і мат.

Кожної суботи Слава слухняно випікає дітям вафлі, а Рижуля в цей час п'є каву і насолоджується видовищем. Я ж свою вафельницю привіз до батьків, бо кулінар з мене так собі, а з мамою можна домовитись.

Аліна вбігає  до кухні, пихтить, як паротяг та тицяє в брата вказівкою. В цей час мама кладе мені на тарілку вафлі і щедро поливає її медом. Не попкорн звісно, але  для мене ідеально. Відкидаюсь на спинку стільця і налаштовуюсь на концерт. Інші теж в очікуванні.

- Я тебе попереджала, - галасує Рижуля, а Слава підводиться і прямує прямісінько до неї. Ох дарма ти братику лізеш до звіра в пащу.

- Навіть не підходь більше до мене, - Алінка виставляє руки попереду, щоб зупинити його. - І навіть не дихай у мій бік, про всяк випадок.

- Мила моя, сонечко моє, це ж добра новина, я ще вчора тобі про це сказав. Я навіть скупив тобі їх всі, щоб ти впевнилась і заспокоїлась, - забирає з рук дружини вказівку, усміхається та намагається втішити її. Але вона непохитна. Мабуть, налажав він знатно.

- Заспокоїлась? Та я й досі ранкову каву п'ю ввечері, ноги поголити спокійно не можу, бо дехто вибиває двері, а ці іграшки, машинки та конструктори, вони всюди,- дивиться на мене, а я піднімаю руки вгору - винен. Ну не можу я нічого зробити, коли бачу щось цікаве в іграшковому магазині, одразу тягну це племінникам. Але ж вона сама охрестила мене найкращим дядьком і світі.

- Може цього разу буде дівчинка, або дві, - хитро посміхається і дивиться на нас.

Твою ж наліво! Невже я знову стану дядько? Тільки б це була дівчинка. Про всяк випадок схрещую пальці на руці, бо пацанів Аліні вже вистачить.

Мама скрикує від несподіваної новини, але одразу ж замовкає тримаючись за татове плече.

- З моєю вдачею, не бачити мені рожевих суконь, а от ще подвійну порцію динозаврів, то точно, - вона починає схлипувати, але все ж таки посміхається крізь сльози і обіймає свого чоловіка.

Мама і тато, які душі не чаять у малих бешкетниках, підскакують зі своїх місць і біжать вітати парочку, яка невдовзі подарує їм ще одного внука, або внучку, або двох.

На вулиці дзявкає Муся і я виглядаю у вікно, поки інші зайняті.

- Родичі приїхали, - кричу, коли бачу у дворі батьків Аліни та Антона з Катею, та не думаю що вони мене почули через галас який самі й вчинили.

Придивляюсь до ще однієї фігури, що йде слідом за Надею і коли вона виходить вперед, я завмираю, а щелепа моя падає.

- А вона тут що робить ?

Ось і казочці кінець :-)

Дякую вам, мої квіточки, що прожили цю історію разом зі мною. Дякую за ваші слова та підтримку. Обіймаю вас!

А ще, моя величезна подяка моєму чоловікові, моєму коханому Славі. Дякую тобі любий, за твою підтримку, за натхнення, за ідеї і те, що вірив в мене, навіть коли у мене опускались руки. Кохаю тебе безмежно!

P.S. Як ви, мабуть, здогадались з епілогу, на Андрія чекає своя історія.

P.Р.S. А ще в процесі написання іторія про Антона та Катю під назвою “Не на ту натрапив”.

P.Р.Р.S. Бонусом буде ще одна історія про рок-гурт та сонячну Італію під назвою “Той самий день”.

Тож, хто ще не підписався на сторінку - запрошую це зробити, щоб не пропустити новинки.

 

 

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍

Кінець

З цією книгою читають Романтична еротика 359875 Вільні стосунки з босом Ольга Вісмут 2013169 Короткий любовний роман 410825 Моя хороша дівчинка Ліля Ваніль 1614308 Романтична еротика 410969 Невинна для мажора Ольга Суниця 684596
1 ... 105 106
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Вихор почуттів, Ксенія Стрілець», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Вихор почуттів, Ксенія Стрілець"