Книги Українською Мовою » 💛 Любовна фантастика » Підкорись нам, Алекса Адлер 📚 - Українською

Читати книгу - "Підкорись нам, Алекса Адлер"

572
0
14.10.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Підкорись нам" автора Алекса Адлер. Жанр книги: 💛 Любовна фантастика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 119 120 121 ... 130
Перейти на сторінку:
Розділ 47

Звісно, дива не стається, і на першу мою фразу ранвіш взагалі ніяк не реагує. Але і це я сприймаю, як позитивний результат. Те-атсур говорив, що на наближення інших наш гість реагував однотонним виттям.

Тож, підбадьорившись цією думкою, я сідаю на зручний пуфик, який мені підсовує Чотжар, і починаю розповідати бідоласі ранвішу, що йому нічого не загрожує, і що всі ці суворі ашари й на-агари, що снують навколо, насправді його захищають і стережуть від будь-яких небезпек. І що всі ми вкрай стурбовані його здоров'ям, що хочемо добра і все таке інше. І що я йому співчуваю та розумію, що сама відчувала щось подібне колись, але тут у цьому палаці відчуваю себе у безпеці.

Він не показує цього, але я знаю, що слухає мене. Завмирає, іноді навіть перестає дихати, і слухає.

− Як мені до тебе звертатися, алмо? − вкотре намагаюся вивідати його ім'я.

Ранвіш судомно зітхає, сильніше згортається в позу ембріона, майже ховаючи голову між худими колінами. І мені вже починає здаватися, що мої зусилля марні. Що він не відповість, ні зараз, ні взагалі.

− Ніба, − чую я раптово тихий шепіт. Буквально на межі сприйняття.

До мене навіть не відразу доходить, що це дійсно сказав ранвіш, а коли доходить, усередині спалахує справжнісінька радість.

− Мені дуже приємно з тобою познайомиться алмо Ніба, − вимовляю, буквально фонтануючи позитивними емоціями. − А до мене можна звертатися Ліна. Скажи, як ми можемо тобі допомогти, щоб ти почував себе спокійно та в безпеці?

− Я не зможу, − тремтливим голосом шелестить бідолаха, і мені доводиться сильно напружити слух, щоб розібрати зміст сказаного.

− Чому?

− Вони всі небезпечні. Забирали життя. Кожен. Багато. Всі, окрім тебе. Ти життя бережеш. І даруєш. Та не вони.

Я завмираю оторопіло. Тобто, як? Він це відчуває? Що прямо всі забирали життя? Хоча... чого я дивуюсь?

− Звідки ти це знаєш?

− Відчуваю. Смерть усюди, – звучить тиха сумна відповідь. Тремтливі руки з довгими красивими пальцями стискають скроні, що пульсують синім мерехтінням. − Смерть була поряд зі мною. Так близько. Я відчуваю її енергію на шкірі. Я все ще відчуваю те, що відбувалося на кораблі. Мені боляче та страшно.

Напевно, з хвилину я намагаюся зібратися з думками. Знайти спосіб допомогти йому. Я читала, що емоції вони сприймають на енергетичному рівні. Але виходить… не лише емоції?

Обіцяти, що його охоронятимуть ті, хто ніколи не вбивав, не можу. Серед підлеглих Те-атсура таких, мабуть, просто немає. Найімовірніше, навіть імператорський лікар одо Мі-ічан має свій особистий цвинтар.

На думку спадає лише один варіант. Можливо, абсурдний, але хоча б нешкідливий, якщо все вийде.

− Знаєш, колись дуже давно моя старша сестра навчила мене, що дуже багато може змити чиста проточна вода. Забрати геть негатив. Може, спробуєш? Тут гарні купальні. До тебе надішлють служниць, які допоможуть з обмиванням, якщо хочеш. І їх виберуть із тих, на чиїй совісті немає жодної смерті. Хочеш?

Ранвіш знову завмирає, явно обмірковуючи мої слова.

«Є такі серед довірених слуг?» − звертаюся я подумки вже до Чотжара. Бо ще наобіцяю зараз ранвішу те, що не можна виконати.

«Твої особисті», − чую у відповідь.

«А вони можуть допомогти?» − озираюся на на-агара.

«Якщо ти накажеш, – знизує він плечима. − Не затримуйся тут довго, Ліно. Повелитель може будь-якої миті прокинутися. І для всіх нас буде краще, якщо ти в цей час будеш у ліжку поруч із ним, а не в спальні ранвіша».

Ох, так. Боюся навіть уявити реакцію А-атона на мою відсутність. Пояснити йому мої дії та спілкування з Ніба точно краще до того, як він сам дізнається і розлютиться.

– Вода… справді може допомогти, – нарешті повільно й задумливо вимовляє ранвіш. – Якщо поряд не буде нікого зі смертю на руках.

− Охорона піде з твоїх кімнат разом зі мною, − запевняю його. − То мені надіслати до тебе когось, хто зможе допомогти?

− Я буду дуже вдячний, ія Ліно, − підіймає він голову. Наші погляди зустрічаються, і я навіть дихання затримую, на долі секунди потонувши у мерехтливій синяві його очей, все ще сповнених сліз.

− От і добре, − усміхаюся підбадьорливо. − Може, тобі ще щось потрібно? Заспокійливі? Інші ліки?

− Ні. Мій організм не прийме чужорідних ліків.

− А своїх ти не привіз?

− Ні. Мені не дозволили взяти з собою нічого свого, − хитає ранвіш головою, і в погляді з'являється глибока туга та образа.

− Повелитель А-атон? − виривається в мене здивоване. З одного боку я розумію, що заходи безпеки це святе, але ж Ніба свідок, а не ув'язнений. Цінний для Аша-Ірон, та ще й такий, що дуже відрізняється від підданих імперії. Не віриться, що мій світлий се-аран не передбачив, що робитиме, якщо цього цінного свідка раптом доведеться лікувати, чи ще щось таке.

− Ні. Не ваш Повелитель. Мої старійшини, − опустивши очі, безбарвно повідомляє наш гість. – Вони погодилися дати Кривавій імперії живого свідка. Тільки і всього.

Це прозвучало так, начебто цим свідком буквально відкупилися. Віддали, щоби від них відчепилися. А якщо бідолаха загине , то ще й дасть своїм родичам привід знову запечататися у своєму секторі Тавра та віками слати всіх якомога далі. Підло якось і гнило виглядає ситуація.

Не беруся навіть уявити, що зараз відчуває бідний Ніба, зраджений своїм народом.

− Ти не така, як усі тут. Дивна, – вимовляє раптово ранвіш. – У тебе багато живого тепла. Твої емоції гріють та зцілюють. Навіть твоя жалість не ображає.

− Тому що це співчуття, а не жалість. І бажання допомогти, − усміхаюся йому тепер уже зніяковіло. Зітхаю з жалем: − Вибач, я б ще із задоволенням з тобою поспілкувалася, але мені вже час йти. Мене можуть шукати. Не бійся більше, будь ласка. Повір, тобі тут ніхто не хоче нашкодити. І не тому, що вони всі добрі, а тому що розважливі та прагматичні. А на таких також можна покластися, якщо у збереженні твого життя вони зацікавлені. Я знаю, про що кажу.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 119 120 121 ... 130
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Підкорись нам, Алекса Адлер», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Підкорись нам, Алекса Адлер"