Книги Українською Мовою » 💛 Наука, Освіта » Хроніка війни. 2014—2020. Том 1. Від Майдану до Іловайська 📚 - Українською

Читати книгу - "Хроніка війни. 2014—2020. Том 1. Від Майдану до Іловайська"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Хроніка війни. 2014—2020. Том 1. Від Майдану до Іловайська" автора Олександр Віталійович Красовицький. Жанр книги: 💛 Наука, Освіта. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 13 14 15 ... 137
Перейти на сторінку:
тисячі, якщо не десятки тисяч російських туристів, не кажучи вже про дипломатів і всяких співробітників фірм. За геополітичні капризи одного Путіна будуть розплачуватися мільйони росіян. Але, з іншого боку, понад 70 відсотків росіян підтримують анексію Криму. Щоправда, я гадаю: ті росіяни, які їздять до Європи, скоріше за все Путіна не підтримують. Його підтримка — це люди, які ніколи не були в Європі й не користуються інтернетом. Вони користуються тільки телевізором.

• Зведення новин

У Новофедорівці після штурму російськими окупантами та «тітушками» особовий склад військової частини А1100 виконав Гімн України та залишив в/ч. Про це повідомив керівник медіацентру Міноборони у Криму Владислав Селезньов.

Як зазначив активіст Костянтин Реуцький, військова частина стала базою авіації ЧФ РФ.

• На озері Донузлав у Криму російські військові захопили корабель «Вінниця» — єдиний під українським прапором.

«Просто зараз штурмують корабель «Вінниця», єдиний під українським прапором, біля причалу. Команда забарикадувалася на нижній палубі», — повідомив на своїй сторінці у Фейсбук Олексій Тамразов. Трохи згодом він повідомив: «‘‘Вінницю’’ захопили повністю. Йдуть перемовини з росіянами».

Разом з тим Тамразов повідомив, що на іншому українському кораблі «Костянтин Ольшанський» — бойова тривога. «За інформацією, до корабля наближається судно з невідомими», — йдеться у повідомленні.

Трохи згодом стало відомо, що на «Ольшанському» «все спокійно, помилкова тривога, але команда готова використати зброю».

• У Бельбеку під час штурму поранено журналіста та українського солдата.

Внаслідок штурму території 204-ї Севастопольської бригади тактичної авіації у Бельбеку тілесні ушкодження отримав один представник ЗМІ та один з українських військовослужбовців.

Про це йдеться у повідомленні Міноборони.

• Війська РФ та «дружинники» захопили український «Славутич».

У Криму після двогодинного штурму представники «самооборони Криму» та спецпідрозділи Збройних сил РФ захопили український корабель «Славутич».

Про це повідомив керівник медіа центру Міноборони у Криму Владислав Селезньов з посиланням на свої джерела.

«Штурмовики були озброєні бойовою зброєю. Оборону корабля прорвали через ДКП, висадившись на борт корабля з буксирів. Постраждалих серед членів екіпажу немає. Особовий склад корабля зійшов на берег», — зазначив Селезньов.

23 березня 2014 року

• Зведення новин

ПАРЄ визнала порушення територіальної цілісності України.

Про це заявила керівник Парламентської асамблеї Ради Європи Ані Брассер, яка побувала у Донецьку з делегацією ПАРЄ.

• У Криму захопили вже третього командира.

23 березня в Криму окупанти незаконно затримали командира військової частини А4398 (м. Севастополь) капітана 2 рангу Дем’яненка. Про це повідомив керівник Центру військово-політичних досліджень Дмитро Тимчук на своїй сторінці у «Фейсбук».

Раніше у Криму викрали заступника командувача Військово-морських сил ЗС України з берегової оборони — начальника управління військ берегової оборони генерал-майора Ігора Воронченка.

Напередодні після штурму української в/ч у Бельбеку зник її командир, полковник Юлій Мамчур.

Пізніше стало відомо, що він заарештований і перебуває у комендатурі Севастополя (повідомляє «Українська правда»).

• У Луганську відбулося два протилежних мітинги.

У Луганську на мітинг на підтримку проведення референдуму за приєднання до Росії вийшли близько 6 тисяч осіб.

Про це повідомляє видання 0642.

Учасники мітінгу тримали в руках плакати «Янукович — наш президент», «Янукович, наведи порядок вдома», «Ляшко на вила» і скандували «Референдум!», «Банду геть!», «Росія».

Водночас зі східних кварталів у центр міста пройшла хода під гаслом: «Луганськ — це Україна».

• Сепаратисти у Донецькуе встановили на міськраді прапор РФ. Кілька тисяч протестувальників по проїжджій частині вулиці Артема дійшли до міськради, передає «ОстроВ».

З флагштоку сепаратисти зняли державний прапор України і поставили прапор Російської Федерації, а так же прапор Донецької області. Після цього, заявивши, що «ми перемогли», протестуючі пішли від міськради.

24 березня 2014 року

• Зведення новин

Росія пропонує Польщі, Угорщині та Румунії поділити Україну. До Міністерства закордонних справ Польщі надійшов офіційний лист із Державної думи Росії з пропозицією поділити територію України, повідомляє польський канал TVP1. Аналогічні «пропозиції» отримали Угорщина і Румунія.

• «Черкасам» вдалося відбити штурм.

Спроби російських військових захопити тральщик «Черкаси» не увінчалися успіхом. Про це повідомив старший мінер артилерійської мінно-торпедної бойової частини старший матрос корабля Олександр Гутник.

Вранці російські військові намагился за допомогою швидких катерів підійти до корабля та висадитись на нього, «Черкаси» маневруючи не дали їм цього зробити (повідомляє «Українська правда»). Коли спроба захоплення провалилася, російські командири дали наказ кораблю «Кіровоград», який здався кілька днів тому, йти на захоплення Черкас. Проте трохи згодом Гутник повідомив, що ця інфомація не підтверилась. «То була дезінформація», — сказав він. Також Гутник повідомив, що в понеділок було захоплено український корабель «Геніческ».

• Рада національної безпеки і оборони України доручила Міністерству оборони провести передислокацію військових підрозділів, що знаходяться в Криму.

Про це повідомив на погоджувальній раді в.о. президента України, голова Верховної Ради Олександр Турчинов.

• Корабель «Костянтин Ольшанський» лишився без більшості команди і чекає на штурм.

Більшість екіпажу десантного корабля «Костянтин Ольшанський» вирішила залишити судно, не перейшовши на сторону Росії. Про це повідомив старший мінер артилерійської мінно-торпедної бойової частини старший матрос корабля «Черкаси», що стоїть в тому ж озері, Олександр Гутник. Корабель залишається українським, зазначив він. «Близько 14:40 до корабля Костянтин Ольшанський підійшла шлюпки і буксир РФ і з борта спустилась більшість екіпажу, вони пішли на причал», — сказав він. «Решта будуть стояти за Україну. Це офіцери і кілька мотористів», — додав Гутник.

• Міноборони констатує, що близько 50 % особового складу українських військовослужбовців у Криму перейшли на бік російської армії. Про це на брифінгу в понеділок сказав заступник начальника головного командного центру Олександр Розмазнін, повідомляють «Українські новини».

• Росіяни захопили штурмом десантний корабель «Костянтин Ольшанський» в озері Донузлав. Штурм почався близько 17:15, повідомив «Українській правді» капітан корабля Дмитро Коваленко. «На нас пішли», — сказав він.

Станом на 18:07 українських офіцерів вивели на корму корабля, повідомляє глава медіа-центру Міноборони України в Криму Владислав Селезньов.

«10 осіб екіпажу виконують гімн України, під звуки гімну прапор України на кораблі спущено. На березі зібралися люди, вони кричать: «Слава Україні! Героям Слава!» «‘‘Ольшанський’’, ви герої!»  — написав він.

25 березня 2014 року

• Зведення новин

Виконувач обов’язків міністра оборони адмірал Ігор Тенюх подав у відставку.

Про це він заявив під час свого виступу на засіданні Верховної Ради. Спікер Олександр Турчинов виніс на розгляд Ради відповідну постанову. За проголосували 197 депутатів, постанова не була прийнята. За словами Тенюха, причиною такого кроку стала критика його дій

1 ... 13 14 15 ... 137
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Хроніка війни. 2014—2020. Том 1. Від Майдану до Іловайська», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Хроніка війни. 2014—2020. Том 1. Від Майдану до Іловайська"