Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Вчись казати "ні", Юліанна Бойлук 📚 - Українською

Читати книгу - "Вчись казати "ні", Юліанна Бойлук"

785
0
03.10.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Вчись казати "ні"" автора Юліанна Бойлук. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💛 Короткий любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 14 15
Перейти на сторінку:

Я розсипалася на пазли і згубилася в світі. Моє серце зачерствіло. Я дала собі обіцянку зосередитися на роботі і гнати геть усіх юнаків, які траплятимуться на шляху. Не час.

Та все ж, ця гірка історія дала можливість відкрити одну дуже важливу істину. Необхідно вміти казати "Ні", тоді коли хочеться. Ні — людям, з якими не комфортно. Ні — пропозиціям, які порушують власні принципи. Ні — коли хтось за тебе вирішує. Ні — зустрічам, на які не хочеться йти. Ні — нелюбій роботі. Ні — не потрібним обов'язкам. Ні — обіцянкам, які не зможеш виконати.

Осягнувши це, життя стане набагато легшим і простішим.

Ну а поки...

Що ж, мій шлях до успіху був для мене, як ніколи чітким. Тепер я точно знала, чого хочу, а чого не хочу. Не хочу страждати. Хочу бути щасливою.

Але це вже в продовженні історії.Дорогенькі читачі, ось і завершилося наше оповідання. Але мені не сумно, адже ми не прощаємося з героїнею. Запрошую до продовження історії у романі "Вчись казати "так".

Анотація до книги "Вчись казати "так""

— Мені не потрібні стосунки!
— В глибині своєї душі ти хочеш, щоб тебе переконали в зворотному, — легко всміхнувшись, заявив він, ніби знав мене сто років.
— Я не створена для кохання. В мене інші плани, — заперечила я. В очах Назара засяяли хитрі блискітки:
— А якщо хтось доведе тобі, що ти помиляєшся?

https://booknet.com/uk/book/vchis-kazati-tak-b406320

До зустрічі!

(Роман-продовження пишеться за підтримки і прохань читачів)

Кінець

З цією книгою читають Еротика 186802 Колишній Ульяна Соболева 540547 Жіночий роман 284390 Зіграй мою наречену Холод Влада 1184424 Сучасна проза 371721 Стань моїм першим Адалін Черно 619421
1 ... 14 15
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Вчись казати "ні", Юліанна Бойлук», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Вчись казати "ні", Юліанна Бойлук"