Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Ярмарок нічних жахіть 📚 - Українською

Читати книгу - "Ярмарок нічних жахіть"

353
0
26.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Ярмарок нічних жахіть" автора Стівен Кінг. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 169 170
Перейти на сторінку:
пиво (рутбір) — газований напій, зазвичай виготовлений з кори дерева сасафраса. Кореневе пиво, популярне в Північній Америці, буває двох видів: алкогольне та безалкогольне.

278

«Я ховаю живих» (I Bury the Living) 1958 р. — трешевий чорно-білий фільм про власника цвинтаря, через необережні дії якого мерці повстають з могил.

279

Базове правило американської журналістики; дати читачеві/глядачу відповіді на п’ять запитань, які англійською починаються з літери «W» (Who, What, Where, When, Why) — Хто зробив? Що трапилося? Де трапилося? Коли трапилося? Чому це трапилося?

280

Schadenfreude (нім.) — єхидство.

281

Заснований 2005 р. сайт, що висвітлює події/скандали з життя знаменитостей; «TMZ» — абревіатура історичної назви району «Тридцятимильна зона» в Лос-Анджелесі, де колись містилися головні офіси найбільших кінокомпаній та індустрії розваг.

282

«Pacha» — клуб у Нью-Йорку, належить однойменній усесвітній мережі зі штаб-квартирою на острові Ібіца; Barry Manilow (нар. 1943) — один із найпопулярніших поп-співаків у 1970-1980-х, автор-виконавець багатьох хітів романтичного настрою.

283

Lower East Side — колись один із найбідніших, емігрантських районів Мангеттену, тепер повний модних нічних клубів, галерей та інших розваг.

284

Великі блюзові та рок-зірки, які, не подолавши 27-річного віку, загинули від проблем, пов’язаних із надужитком алкоголю або наркотиків.

285

«Sharpie» — бренд тривких маркерів, які з 1964 року випускає заснована у 1857 р. компанія «Sanford Ink».

286

В оригіналі «Gints» — місцеве прізвисько команди з американського футболу «New York Giants»; «Червона лінія» — ділянка поля, де команда має статистично найбільшу ймовірність заробити очки.

287

«Four Seasons», «Le Cirque», «Russian Tea Room» — знані своєю затишною атмосферою і смачною кухнею дорогі ресторани в середмісті Нью-Йорка.

288

«Dr. Brown’s» — кошерний безалкогольний напій, що випускається з 1869 року; особливо популярний у Нью-Йорку і Флориді.

289

Hall Oates — заснований у 1970 р. дует співаків Дерила Холла та Джона Оутса; Джерома цитує рефрен їхнього хіта 1981 р. в стилі рок-енд-соул «I Can’t Go for That (No Can Do)», де співається: «Заволодівши моїм тілом, ти тепер хочеш отримати ще й душу».

290

Yook — жаргонна назва м’ятно-евкаліптових цукерок.

291

Hamptons — популярна курортна місцина на східному кінці острова Лонг-Айленд біля Нью-Йорка.

292

Brian Jones (1942–1969) — гітарист, співак, засновник рок-гурту «Rolling Stones»; перебуваючи під великою дозою наркотиків і алкоголю, потонув у власному басейні.

293

Wolf Blitzer (нар. 1948) — ведучий тригодинної телепрограми CNN «Ситуативна кімната», присвяченій політиці, національній безпеці й міжнародним новинам.

294

Robert Woodward (нар. 1943), Carl Bernstein (нар. 1944) — журналісти газети «The Washington Post», котрі 1972 р. своїми статтями-розслідуваннями донесли до громадськості сенс «Вотергейтського скандалу», який призвів до відставки 37-го президента США Річарда Ніксона (1913–1994); у художньому фільмі «All the President’s Men» (1976) їх грають Роберт Редфорд і Дастін Гоффман.

295

«The quick brown fox jumps over the lazy dog» — фраза, що містить всі літери англійської абетки, слугує для перевірки клавіатури, а також навчання «сліпому» набору.

296

«Twitter» (цвірінькало — англ.) — соціальна мережа в інтернеті, де користувач може публікувати приватні мікроблоги з короткими текстовими повідомленнями, відео та зображеннями.

297

Humphrey Bogart (1899–1957) — один із найпопулярніших кіноакторів за всю історію Голлівуду; грав крутих героїв, вважається еталоном мужньої краси.

298

«Vassar» — заснований 1861 р. в місті Покіпсі, штат Нью-Йорк, місцевим пивоваром Метью Вассаром жіночий гуманітарний коледж (з 1969 — спільного навчання); входить до десятка найкращих у США.

299

Pol Pot (1925–1998) — камбоджійський комуніст, лідер червоних кхмерів, які, захопивши владу в країні, протягом 1975–1979 рр. знищили тортурами близько 2 млн камбоджійців.

300

«Ding Dong, The Witch Is Dead» — рефрен пісень кількох різних персонажів фільму «Чарівник Країни Оз» (1939), який вважається найкращим кіномюзиклом усіх часів.

301

«Tonight Show» — розважальне ток-шоу, яке транслюється на телеканалі «NBC» з 1954 року.

302

«Dr. Strangelove» (1964) — британська чорна комедія про початок ядерної війни між США і СРСР (повна назва фільму «Доктор Стрейнджлав, або Як я перестав хвилюватися і полюбив бомбу»); «Film Forum» — безприбутковий кінотеатр на Мангеттені, в якому демонструються твори незалежних американських кіномитців та зарубіжні арт-фільми.

303

Slim Pickens (1919–1983) — колишній фаховий ковбой, який став кіноактором і знявся в півтора десятках вестернів, перш ніж зіграти в «Докторі Стрейнджлаві» роль пілота бомбардувальника, котрий, звільнивши застряглу в бомболюку атомну бомбу, падає верхи на ній на ціль.

304

«Gangnam Style» (2012) — популярна пісня південнокорейського музиканта Psy, забавний кліп на яку знято в «хімічно-отруйних» кольорах; Gangnam — найбагатший район столиці Республіки Корея, Сеула.

305

«Піддіафрагмово-абдомінальний поштовх» — процедура термінової допомоги при потраплянні чогось стороннього в дихальне горло, вперше описана 1974 р. американським терапевтом Генрі Гаймліхом: рятувальник стоїть за спиною пацієнта й різко натискає йому кулаком трохи вище пупа, щоб постраждалий викашляв обструкцію.

306

Huckleberry Hound — персонаж мультфільмів, добродушний, блакитного кольору пес, який розмовляє говіркою південних штатів.

307

«Law Order» (1990–2010) — поліцейський телесеріал з акцентом на юридичні й процедурні теми.

308

Jimmy Choo (нар. 1961) — британський дизайнер малайсько-китайського походження, відомий своїм дорогим жіночим взуттям ручної роботи.

309

Американська ідіома «міряти портьєри» означає упевненість у ще не одержаній перемозі й походить від програних сенатором Тафтом президентських виборів 1940 р., коли перед тим репортери запитали його дружину, чи мінятиме вона інтер’єр у Білому Домі, якщо її чоловік обійме цю посаду.

310

Алюзія на Єлену Прекрасну (Спартанську, чи то Троянську), найвродливішу жінку світу, заради відвоювання якої в Паріса, котрий її викрав, греки відпливли до Трої на тисячі кораблів.

311

«Going postal» — в американському сленгу психічний вибух особи, зазвичай на робочому місці, з актами насильства; термін походить від наднапруженого, завжди під наглядом, труду працівників поштамтів, ступінь стресу вимірюється за десятибальною шкалою.

312

Joe Queenan (нар.1950) — відомий своїм цинічно-гумористичним стилем критик і есеїст, який публікується в багатьох центральних газетах і журналах США.

313

«Little League Baseball and Softball» — заснована 1939 р. Карлом Штотцем неприбуткова організація, яка займається влаштуванням місцевих та міжнародних турнірів дитячих команд (5-18 років) з бейсболу та софтболу.

314

«Anthrax» — заснований

1 ... 169 170
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ярмарок нічних жахіть», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Ярмарок нічних жахіть"