Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Пелле Безхвостий у школі 📚 - Українською

Читати книгу - "Пелле Безхвостий у школі"

246
0
28.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Пелле Безхвостий у школі" автора Йоста Кнутсон. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 17 18
Перейти на сторінку:
помітив те, чого не бачив досі: всі гноми мали хвости!

Нараз Пелле осмілів і гукнув:

— Егей! Може, це й смішно, що кіт не має хвоста, та, мабуть, куди смішніше, якщо його має гном. Хвости є у тролів, та їх ніколи не буває у гномів.

— А він каже чисту правду, — мовив Рікард із Рікомберга, стягнувши з себе бороду. — Ми про це не подумали!

— Тепер твоя борода ще кривіша, Монсе, — сказав Пелле, бо ж помітив, що перший гном був ніхто інший, як Монс!

Монс просто аж нетямився від люті.

— Як це ви тут опинилися? — спитав Пелле.

— Шкільна екскурсія, — відповів Біл.

— Екскурсійна школа, — додав Бул.

— По кроні з носа, — докинув Мурре зі Скуґстібле.

— Ну й дундуки! — скрикнув Монс. — Хіба з вами можна їздити на шкільні екскурсії?! Додому я повертатимуся сам, а ви з цієї рудні вибирайтесь, як самі знаєте!

Поки Монс тупав туди-сюди лапами, то Ґуллан з Аркадії, стоячи позад нього, злегка його пхнула, й він полетів сторч головою у великий пролом рудні!

— Допоможі-іть! — заволав Монс. — Я падаю! Падаю!

— Падаю! — повторила луна.

Лиходій Монс опинився аж на самому дні рудні! Коти стояли край пролому й зацікавлено дивилися вниз.

— Тепер у нього не крона, а справжня валюта, — сказав Мурре зі Скуґстібле.

— Усім вам щасливого Різдва! — гукнув Пелле Безхвостий і дременув додому — до своєї ялинки з салакою.


Примітки
1

Слова dreng — хлопчик (данською) і dräng — наймит (шведською) звучать майже однаково. (Тут і далі примітки перекладача).

(обратно) 2

Слова flöde (данською) — вершки і flöte (шведською) — поплавець звучать майже однаково.

(обратно) 3

Тут вигадане слово кіссінґ асоціюється з прізвищем Квіслінґ, що в роки Другої світової війни став зрадником норвезького народу. Відтоді Квіслінґ є символом зради.

(обратно) 4

Dronningen — королева (данською), a Drottningen — королева (шведською).

(обратно) 5

Данською мовою слово сад вимовляється так, як шведською море — have.

(обратно)
Оглавление Єста Кнутсон Пелле Безхвостий у школі   Перший розділ Кіт на катедрі   Другий розділ Тепер буде котяча школа!   Третій розділ Конрад проводить перекличку   Четвертий розділ Урок арифметики   П’ятий розділ У кондитерській пані Ротстрем   Шостий розділ Пелле стає вчителем   Сьомий розділ Найкраще і найгірше   Восьмий розділ Замкнений у кошику   Дев’ятий розділ Єспер у Копенгагені   Десятий розділ Пан Расмусен, королівський придворний постачальник   Одинадцятий розділ Лиходій Серен Серенсен   Дванадцятий розділ Поліцейське переслідування   Тринадцятий розділ Серена Серенсена — зловлено!   Чотирнадцятий розділ Сорока пані Сміхогай   П’ятнадцятий розділ Їжачиха Шарлотта   Шістнадцятий розділ Їжача зникло!   Сімнадцятий розділ Врятований із сорочого гнізда   Вісімнадцятий розділ Великий Осінній салон   Дев’ятнадцятий розділ Шкільна екскурсія до Берґслаґена   Двадцятий розділ Монс зустрічає Сіґґе-з-Сіґґебю   Двадцять перший розділ Свято гномів на рудні
1 ... 17 18
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Пелле Безхвостий у школі», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Пелле Безхвостий у школі"