Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Ангельський вибір, Дар’я Дзвін 📚 - Українською

Читати книгу - "Ангельський вибір, Дар’я Дзвін"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Ангельський вибір" автора Дар’я Дзвін. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 18 19 20 ... 180
Перейти на сторінку:
Розділ 4.2

— Ми віддали одинадцять років цій каторзі і залишився ще один. Останній! Ти уявляєш? — Обличчя Рене сяяло від радості.

Раніше нас до школи підкидала її мама або Хенк, коли той був вільний, а після того, як Рене отримала права та дозвіл на використання машини матері, ми вирішили їздити туди та назад разом. Але першого ж дня плани змінилися, і наше місце зустрічі перенеслося на парковку. А все тому, що після вечірнього та ранкового інциденту мені треба було поговорити з Хенком без зайвих вух.

Я запитала, як наш новий гість з ним спілкується. Той запевнив, що вони чудово порозумілися. Мені залишалось попросити краще придивитися до нього і бути обережнішим.

На жаль, наша розмова ні до чого не привела. Хенк стверджував, що він чудовий хлопець і мені лише потрібно звикнути до нової людини. Якби він помітив щось недобре, то відразу ж вигнав би його. Але я знала, що для нього це не так просто. Здоровань хоч і виглядав, як байкер із 90-х, але в душі залишався дуже чутливим та добрим. Мої детектори пищали про його скорботу за сестрою і жалість до хлопця, а це завжди туманить розум людини.

— Нам цей рік ще треба пережити. Щось мені підказує, що це буде не просто.

— Не пережити, а прожити! Та так, щоб потім було соромно згадати. Відчуваєш різницю? — Вона штовхнула мене в бік.

— А як із тобою не відчути? — Я відповіла їй таким же поштовхом.

Сміючись, ми почали штовхатися і, лише побачивши групу людей, що стояли біля вхідних дверей, трохи заспокоїлися. Точніше, я заспокоїлася, а Рене скривилася.

Високий брюнет притягував до себе мініатюрну білявку. Вона здавалася фарфоровою лялькою в його руках, але це був обман — її погляд міг прорізати сталь.

— Тільки подивися на неї, — пробурмотіла Рене, коли ми проходили повз них, — присмокталася до нього, як равлик до колоди.

Я засміялася. Ембер обернулася, пропалюючи мене зарозумілим поглядом, хоч від неї йшла не зневага, а ненависть, змішана зі звичайною заздрістю.

Ми ввійшли до школи. Коридор був забитий групами підлітків. Одні сміялися біля вікна, інші щось емоційно обговорювали, одинаки кудись поспішали. Були й такі, що невідривались від телефонів. Серед усього цього народу очі вихопили худорлявого хлопця з рудими кучерями.

— О, он там Тім. — Я потягла Рене в його бік.

Наш «накачаний глист» — так ми його називали — з великою цікавістю розглядав свій витвір мистецтва — символ школи Генуелл, зроблений з конструктора.

— То ти через це забив на нас на все літо? — зневажливо запитала подруга. Її погляд так і говорив: «Ще одна фігня».

Я легенько стиснула її за лікоть. Ми знали, що ця робота важлива для Тіма, як і все, що він робить своїми руками. Рене насправді не вважала це «творіння» порожнім місцем. Їй було прикро, що наш «накачаний ботан-анімешник» — ще одне його прізвисько — приділяв більше часу творчості, а не нам.

— Це одна з найбільших моїх робіт, — він поправив окуляри. — На неї пішло десять тисяч деталей.

Хлопець з гордістю задер голову. Цей витвір мистецтва переміг у шкільному конкурсі та тепер стояв у холі біля вхідних дверей. Збудований символ нашого навчального закладу був головою пса досить великих розмірів і не міг не привертати до себе увагу.

— Та ти, крім свого конструктора та правильного способу життя, — на цих словах вона скривилася, — нічого не бачиш. Так і будеш до кінця життя з детальками та штангою ночами стати.

— Ти чого така зла? — Тім здивовано подивився на неї. — Не з тієї ноги встала? Чи не снідала?

Подруга розлютилася ще дужче. Її руки схрестилися на грудях, а щоки надулися. Хоч Рене і не зізнавалася, але я знала, що їй подобався Тім. Ми втрьох дружили разом уже декілька років, а останнім часом подруга стала нерівно до нього дихати. Правда він це, на відміну від мене, не помічав.

— Не твоя справа скільки і коли я їм!

Вона думала, що вся справа в її зайвій вазі, тому гостро реагувала на цю тему, але міняти нічого не збиралася: була надто горда і любила себе такою якою є.

Хлопець важко зітхнув, мов би кажучи: «Знову збожеволіла». Ми з ним звикли до її вибухового характеру, а самі були дуже спокійними людьми, тому чудово уживалися разом.

— Так, давайте краще підемо до класу, — мирно запропонувала я, обхопивши їх за плечі. — У нас не так багато часу. Містерові Берту не сподобається наше запізнення.

— Якщо він його помітить, — зауважив Тім.

— І то правда, — погодилася я.

Містер Берт був людиною у віці та володарем найгіршого зору у світі. Незважаючи на величезні лінзи в окулярах, він ледве читав матеріал з підручників. Він хоча б мав приголомшливу пам'ять.

Ми пішли вздовж коридору, але щось змусило мене зупинитися. Озирнулася довкола, але нічого підозрілого не помітила.

— Гей, ти чого загальмувала? — запитала Рене.

— Та нічого. — Я махнула рукою, і ми продовжили йти далі.

Шосте чуття підсказувало, що звичайна шкільна атмосфера змінилася. У ній щось з'явилося. Я вирішила проігнорувати його, тому що воно нічого хорошого мені ще не приносило, і швидко попрямувала прямо. Друзі ледве встигали за мною.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 18 19 20 ... 180
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ангельський вибір, Дар’я Дзвін», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Ангельський вибір, Дар’я Дзвін"