Книги Українською Мовою » 💙 Сучасний любовний роман » Заборонений плід, Валерія Дражинська 📚 - Українською

Читати книгу - "Заборонений плід, Валерія Дражинська"

358
0
10.11.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Заборонений плід" автора Валерія Дражинська. Жанр книги: 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 ... 68
Перейти на сторінку:

Вирок - я, Соболєва Євгенія Михайлівна... і т. д., вступаю в право спадкування на нижче розписаних умовах... Далі повний триндець: моїм опікуном призначається Соболєв Дмитро Володимирович, рік народження... на нижче розписаних умовах...

- Ви, що, з дубу рухнули?!  - обурено перебила я адвоката, - Мені вже вісімнадцять! Який к чорту опікун? Тим більше, йому тільки двадцять вісім років!

- Таке побажання вашого батька. Для вашого добра.

Обурюватись далі мені не дозволив знову байдуже зачитуваний текст. Загальний зміст зводився до того, що до двадцяти одного року я цілком та повністю залежу від незнайомого родича, який сидить поруч. Навіть не близького. Усе рухоме та нерухоме майно, усі рахунки, коротше, повністю все, до мого, чорт-чорт-чорт, двадцяти одного року перебуває під одноосібним контролем мого дядька. Ну який він дядько? Максимум старший брат, якого бачу вперше в житті. І він тепер матиме право все вирішувати за мене. Якщо я, звісно, не надумаю йти працювати. Спасибі, батьку, удружив! За він що так зі мною? Мій батько далеко не бідна, а точніше дуже небідна людина. Була! Боюся подивитися вбік та побачити реакцію родича на можливості, що настільки дивовижно відкриваються для нього. Але все ж не витримую та повертаюся з відкритим у подиві ротом, коли чую незворушне:

- У разі моєї відмови, які ваші подальші дії?

Марина Олексіївна губиться, але доволі швидко бере себе в руки й усміхається.

- У мене для вас, Дмитре Володимировичу, лист від Михайла Павловича, - простягає йому простий білосніжний конверт, той не поспішає його брати, дивиться, злегка насупивши брови, - єдиний проблиск невдоволення, що проявився на обличчі, - Михайло Павлович передбачав вашу відмову. Вам варто це прочитати.

Усе ж бере та відходь до панорамного вікна. Спиною до всіх присутніх відкриває лист та читає.

Я не розумію, що відбувається.

- А мені лист? - якось розгублено запитую.

Марина Олексіївна тільки співчутливо хитає головою. Як так? Мій люблячий, завжди турботливий батько не написав мені жодного рядка. А цьому цілий лист, який він вже хвилину читає! Або мені так здається! Злість змішалася з образою. В очах з'явилися сльози, які я смикано стерла.

Дядько нарешті повернувся до мене та, злегка примруживши очі, спокійно сказав:

- У найближчі три роки нам доведеться навчитися співіснувати, крихітко, - лише на інтуїтивному рівні в його голосі можна було почути роздратування.

Всередині мене все обірвалося.

1 2 3 ... 68
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Заборонений плід, Валерія Дражинська», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Заборонений плід, Валерія Дражинська"