Книги Українською Мовою » 💛 Короткий любовний роман » Я (не) люблю осінь, Літа Най 📚 - Українською

Читати книгу - "Я (не) люблю осінь, Літа Най"

247
0
29.11.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Я (не) люблю осінь" автора Літа Най. Жанр книги: 💛 Короткий любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 ... 27
Перейти на сторінку:
Пролог

Я йшла мокрим асфальтом, не оминаючи калюжі. Без жодних сумнівів це було жахливим рішенням. Мої кросівки на низькій підошві вже були наскрізь мокрі, і я відчувала, як у них чавкає вода. Цілком імовірно, я мала б подивитися прогноз погоди, перш ніж вибігти на вулицю без парасольки. Але зараз це хвилювало мене найменше.

Зараз мені здавалося, що моє життя зруйноване. Щось усередині обірвалося, і я зламалася. Розсипалася, як картковий будиночок, поховавши під цими руїнами свої мрії.

Холодний дощ заливав мені обличчя, змішуючись із гарячими сльозами. Я вже не могла сказати, від чого саме в мене пливе перед очима: від сліз, дощу чи злості, що вирувала всередині мене.

Я навіть думати не хотіла про те, що викликало у мені цю злість, тому я перенаправляла її. Я злилася на холод, на дощ, на сильний вітер, на бруд і калюжі під ногами, на важке вологе повітря і непроглядний туман.

Ненавиджу осінь.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 3 ... 27
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Я (не) люблю осінь, Літа Най», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Я (не) люблю осінь, Літа Най"