Книги Українською Мовою » 💛 Короткий любовний роман » Зліпи мені щастя, Валерія Серпень 📚 - Українською

Читати книгу - "Зліпи мені щастя, Валерія Серпень"

268
0
20.01.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Зліпи мені щастя" автора Валерія Серпень. Жанр книги: 💛 Короткий любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 ... 11
Перейти на сторінку:

— Ти не відповіла на моє питання, — наполягає на своєму, пильно вдивляючись в моє обличчя своїми чорними очима, — Пакети важкі. Я хочу допомогти. Не гоже дівчині таке важке носити. Тобі ще народжувати!

А ось цього вже не треба, наче спеціально на болючий мозоль наступив. Я й так знаю, що мій біологічний годинничок цокає. А з кандидатом в батьки моєї гіпотетичної дитини знову прогадала. Думала, що симпатія до Олега переросте в якесь значно міцніше почуття, а воно навпаки. Якщо ще пів року тому я мріяла нарешті завагітніти від нього, то останнім часом намагаюсь всілякими шляхами уникати близькості з ним. Хоча він ніколи і не наполягав на тому, головне, щоб я добре про нього піклувалася.

— Сама впораюсь, — смикаю пакети в свій бік.

— Я ж просто хочу допомогти. Давай підвезу. — не відпускає мою ношу.

— Я не катаюсь з незнайомцями.

— Давай тоді познайомимось. Я Тарас. Білий. — Наче так і треба, представляється чоловік і усміхається на всі двадцять вісім зубів. Може там і більше є, але мені видно тільки ці 28. 

— Рада за тебе, Тарасе Білий. Та, все-таки, я сама, — смикнувши ще раз пакети на себе сильніше, перехвачую їх в свої руки. — Навряд чи мій наречений зрадіє тому, що мене підвозить інший чоловік. Він в мене ревнивий.

Тарас з легким прищуром очей кілька секунд дивиться на мене і робить свої висновки.

— Брешеш. Немає в тебе ніякого нареченого. — знову усміхається, — Хто при здоровому глузді відпустить тендітну дівчину самостійно такі тяжкості носити?

— А це вже не твоя справа, — сама не розумію, навіщо грублю, — Бувай, Тарасе.

1 2 3 ... 11
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Зліпи мені щастя, Валерія Серпень», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Зліпи мені щастя, Валерія Серпень"