Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Смерть моя, життя моє, Ерато Нуар 📚 - Українською

Читати книгу - "Смерть моя, життя моє, Ерато Нуар"

1 585
5
02.10.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Смерть моя, життя моє" автора Ерато Нуар. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💙 Любовне фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 ... 102
Перейти на сторінку:

І краще б я цього не робила.

Зіниці чоловіка витягувалися вгору, а потім стали розширюватися, затопивши чорнотою яскраву синю райдужку. Мить – і ця чорнота понесла мене, змушуючи провалитися кудись углиб.

Крок. Ще крок.

Я хотіла відвести погляд, але не могла. Паніка заповнила всю мою сутність лише одним бажанням: бігти, сховатися, зникнути назавжди з цього світу, звідти, де мене може знайти це породження пітьми...

Чоловік підняв руку, торкнувшись мого плеча – там, де сукня не закривала його, оголюючи шкіру. Мов розряд пройшовся по моєму тілу, віддаючись у зап'ясті. Шкіра горіла, я почала задихатися.

– Ім'я, – вимогливо пророкотав незнайомець, і від густого, соковитого, гіпнотизуючого голосу, мене охопив озноб. Ніздрі чоловіка стрепенулися, наче принюхуючись.

– Ів... Ілес Орінго, – запнувшись, видала я.

Голос звучав напрочуд рівно – батько з дитинства вселяв, що я маю тримати обличчя, ніколи не показувати емоції і зберігати гідність.

Різко відпустивши мене, драхх розвернувся до саморухливого екіпажу.

Зап'ясток горів, опустивши очі, я виявила, що з-під браслета проривається яскраве срібне світло.

Це лякало, я знала, що татуювання має відреагувати на силу драхха, і чим більше реакція, тим більше я йому підходжу. Але в чому ця реакція виявляється – мені не розповідали. Кажуть, у кожної ніатарі по-різному.

– Іві! Що трапилося? Він образив тебе? – до мене підлетів Картер. Ззаду, відставши і захекавшись, притримуючи спідницю, бігла Айрін.

Не в силах вимовити жодного слова, я лише дивилася, як віддаляється екіпаж, уносячи лячного незнайомця.

– То був драхх? Не терпиться до завтра почекати! – обурювався брат.

– Ох, ні, боже мій, тільки не він! – мені навіть подумати страшно було, що я можу дістатись цій жахливій людині. Точніше, не-людині.

У глибині душі я малювала чоловіка чимось схожим на Картера. Так само усміхненим, трохи безшабашним, який іноді робить дурниці, але незмінно люблячим і справедливим.

Зірвавшись із місця, я з усіх ніг кинулася додому. На м'які груди матінки, в суворі, але добрі обійми тата. Знаю, батьки віддали б все за найменший шанс прибрати з моєї руки цю мітку ніатарі, лишити мене в сім'ї.

Того дня я довго плакала, поки няня Бетсі не принесла заспокійливого відвару і примочки на очі, примовляючи, що на балу я буду зовсім жахливо виглядати.

– Може, тоді ніхто на мене не зазіхне, – крізь сльози жартувала я, а Айрін погладжувала по волоссю, не знаючи, чим допомогти.

Рада вітати вас у ще одній книзі! В процесі викладок доступ буде безкоштовним. В нас попереду ще багато історій, підписуйтеся на мою сторінку, щоб не пропустити!

(Хто не знає, для цього потрібно натиснути на мій нікнейм)

1 2 3 ... 102
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Смерть моя, життя моє, Ерато Нуар», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (5) до книги "Смерть моя, життя моє, Ерато Нуар"
Olka8586
Olka8586 29 серпня 2023 14:42

Дуже гарно написана книга. Захопила з першого речення. Чекаю на продовження, якщо воно ще в процесі створення

Olka8586
Olka8586 1 вересня 2023 15:59

Цікаво. Читається легко. Хоча краще б читалось в звичному друкованому варіанті. Очі від звичних книг болять менше. А так хочеться дочитати, і почитати, а що ж далі....

Olka8586
Olka8586 7 вересня 2023 21:56

Читаю книгу. З захопленням. Хочу дочитати їх до кінця і дізнатись продовження. Гарно написано, легко читати

 Я в захваті

Olka8586
Olka8586 8 вересня 2023 08:44

Цікаво. Цікаво. З нетерпінням чекаю. А ґ, що далі...

Olka8586
Olka8586 10 вересня 2023 19:58

Майже дочитала цю частину книги. Цікаво що ж буде далі. Автор ви пишете неймовірно захоплююче