Книги Українською Мовою » 💙 Зарубіжна література » Червона діва, Барбюс Анрі 📚 - Українською

Читати книгу - "Червона діва, Барбюс Анрі"

137
0
03.04.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Червона діва" автора Барбюс Анрі. Жанр книги: 💙 Зарубіжна література. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2
Перейти на сторінку:

Це буде величний пам'ятник тій, що надією перемагала безнадію; тій, що завжди вірила в майбутнє і ніколи не мала сумніву, що воно чудове; тій, що в революції тисяча дев'ятсот п'ятого року — що був роком її смерті — вбачила скоре визволення російського народу.

'Але на більшу славу її править не лише те, що до неї були звернуті сподівання й серця мас і небагатьох самотніх ясновидців,— їй випала на долю ще й інша честь. Я маю на увазі оскаженілу, брутальну, люту ненависть людей порядку. "Мегера", "палійка", "почвара в людській подобі" — ось які прізвиська прикладали кілька поколінь буржуазії до її світлого імені: Луїза Мішель.

1 2
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Червона діва, Барбюс Анрі», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Червона діва, Барбюс Анрі"