Книги Українською Мовою » 💙 Жіночий роман » Небажана для владного боса, Адалін Черно 📚 - Українською

Читати книгу - "Небажана для владного боса, Адалін Черно"

643
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Небажана для владного боса" автора Адалін Черно. Жанр книги: 💙 Жіночий роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 ... 46
Перейти на сторінку:
Глава 1

Тая

— Третій, сьомий і віп-номер на тобі. Третій і сьомий прибереш першими, гості вже під'їжджають. Приладдя в підсобці. Щоб все блищало і жодної пилинки ніде не було! Хутко! За роботу! — дає розпорядження моя нова керівниця Ірина.

— Біжу.

Сьогодні мій перший робочий день після дводенного стажування. Ця робота мені конче необхідна, тому поспішаю виконати завдання. Цей мій єдиний шанс вирватися з того пекла, в якому я живу останні пів року. Хоча, якщо подумати, в пеклі я живу, скільки себе пам'ятаю.

Взявши необхідне приладдя, беруся за прибирання. Насправді нічого складного, хоча робота рутинна й до кінця дня втомлюєшся добряче. Але в мене є мета, і це додає сил.

Цей готель не так давно побудували в нашому містечку. Розташування вдале, тому відвідувачі є майже завжди. А мені головне, що є стабільна робота й непогану зарплату пообіцяли. Піднакопичу грошей і втечу звідси якнайдалі.

Впоравшись із першими двома номерами, прибираю ретельно віп. Вочевидь, хтось заможний проїздом, бо тут і звичайні номери не дешеві. Тому намагаюся не пропустити жоден закуток, щоб все блищало й клієнт залишився задоволеним. 

Закінчивши, окидаю поглядом приміщення. Наче нічого не забула. Збираю приладдя, ганчірки, відро з водою, абияк тримаючи все це однією рукою, мийну машину штовхаю до виходу іншою. Зупиняюся, щоб відчинити двері… А щойно смикаю ручку, як двері з розмаху відчиняються самі.

Не самі — розумію за мить, влетівши в чоловіка з того боку. Тільки запізно. Пригальмувати я не встигаю. Відро вилітає з рук, брудна вода розплескується просто на черевики й світлі штани чоловіка. Я з жахом дивлюся на всю цю картину, панічно міркуючи, як виправити ситуацію. Не вигадавши нічого кращого, хапаю чисту ганчірку, опускаюся навпочіпки й намагаюся витерти брудні сліди на одязі чоловіка.

Відсторонено думаю, що прибирати доведеться заново. Під ногами калюжа, на стінах бризки, і чоловік… Якщо він поскаржиться, мене звільнять, ще й штраф випишуть замість зарплати. Господи, яка зарплата? Я в перший же день примудрилася так напартачити.

— Вибачте, будь ласка, — прошу не своїм голосом, намагаючись відтерти плями. Але, здається, роблю тільки гірше. І поглянути на чоловіка не наважуюсь. — Вибачте. 

Ні, так нічого не вийде. Потрібно зняти штани й запрати плями, поки не в'їлися в тканину.

— Я… — здіймаю на нього погляд, і стає страшенно ніяково. 

Що я роблю? Чоловік дивиться на мене потемнілим поглядом згори вниз, я перед ним стою навпочіпки, моє обличчя якраз навпроти його… Господи, як соромно.

— Вибачте. Я все виправлю, і сліду не залишиться. Тільки для цього треба, щоб ви переодягнулися. Будь ласка… Тільки не кажіть адміністраторці. Я перший день тут працюю, і мені дуже потрібна ця робота, — благально дивлюся на чоловіка.

Він мовчить, ніби й не чує мене. Дивиться у виріз моєї кофти. І тільки тоді до мене доходить, що це не найкраще положення для розмови. Я різко підводжусь. Занадто різко. В голові паморочиться, я на мить втрачаю рівновагу. І опиняюся притиснутою до чоловіка, чиї руки спритно ловлять мене, не дозволяючи зганьбитися ще більше.

— Ти завжди така незграбна? — примруженим поглядом розглядаючи моє обличчя, запитує він.

Від його хрипкого, низького голосу мурашки шкірою. Гучно ковтаю від хвилювання, від його близькості, від пікантності й безглуздості всієї цієї ситуації.

— Вибачте. Я… ні.

Не знаю, що сказати на своє виправдання. Відступаю від нього. Щоб чимось зайняти себе й менше думати, беруся витирати воду з підлоги, ледве стримуючи сльози. Чоловік проходить вглиб номера, заходить до ванної кімнати. Подумки молюся, щоб ніхто не побачив того, що тут сталося. І щоб він не поскаржився на мене.

На щастя, зі стін і підлоги вдається все швидко прибрати. Чи то від хвилювання додається сила й швидкість, або через бажання не втратити роботу, та коли чоловік виходить з номера — я вже закінчила з прибиранням. 

Озираюся й завмираю в ступорі. Він виходить в самих лише трусах, тримаючи штани в руках. І дивиться з явною насмішкою, помітивши мою реакцію. Не те щоб я не бачила роздягнених чоловіків, але я не чекала, що він вийде ось так… І не чекала, що під одягом ховається таке шикарне тіло. 

Відвертаюся, почервонівши від маківки до п'ят. Мало того, що поводжуся непрофесійно, то ще може подумати, що я це навмисне. А я просто не знаю, що робити, як загладити свою провину, от і реагую на все загальмовано.

— Подобаюся? — лунає зовсім поруч.

Озирнувшись, зустрічаюся все з тим же примруженим насмішкуватим поглядом. Він грається зі мною? Думає, якщо я проста працівниця, прибиральниця, то можна дражнити й насміхатися? Але доводиться притримати все своє обурення. Він — клієнт, а я напартачила. Дякувати й на тому, що досі не подзвонив адміністраторці.

— Ні, просто не чекала, що ви вийдете без штанів, — намагаюся говорити беземоційно, але однаково виходить з легким обуренням.

— Мої штани брудні, — з кривою усмішкою підіймає руку з тими самими штанами, — а інших в мене із собою немає.

Натяк зрозумілий. Забираю в нього одяг і швидко ховаюся у ванній. Сподіваюся, вийде вивести плями. Заливаю патьоки всім, що потрапляє під руку, тру ретельно, споліскую й прилаштовую на сушці для рушників. Цікаво, чим його халат не влаштував, якщо вийшов без одягу? Може, не помітив?

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 3 ... 46
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Небажана для владного боса, Адалін Черно», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Небажана для владного боса, Адалін Черно"