Книги Українською Мовою » 💙 Жіночий роман » Небажана для владного боса, Адалін Черно 📚 - Українською

Читати книгу - "Небажана для владного боса, Адалін Черно"

947
0
03.09.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Небажана для владного боса" автора Адалін Черно. Жанр книги: 💙 Жіночий роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 ... 46
Перейти на сторінку:

Прихопивши халат, виходжу з ванної кімнати. Чоловік, влаштувавшись напівлежачи на ліжку, щось клацає в ноутбуці. Здіймає на мене погляд, щойно я виходжу.

— Ось, — простягаю йому готельний халат. — Ви, певне, не помітили. Якщо вам потрібно буде вийти або щось знадобиться…

— Якщо мені щось знадобиться, — він відкладає ноутбук, — для цього в мене є ти, — опускає погляд на мої груди, де прикріплений бейджик, — Тая, — і до мого обличчя повертає погляд.

Ні, це він не вгадав. Для цього в нього є Мар'яна. Саме вона сьогодні на зміні. Помічниця адміністраторки, яка охоче виконає всі побажання клієнта. З того, що я встигла помітити, здається мені, що в прямому сенсі всі.

— Вибачте ще раз і дякую, що не поскаржилися на мене, — кажу йому, залишаючи халат на краю ліжка. — Приємного відпочинку.

Він мовчки проводжає мене поглядом, поки я зі своїм робочим приладдям виходжу з номера. Тільки опинившись зовні, з полегшенням видихаю. І справді, якби він поскаржився, Ірина б давно вже була тут, а я була б без роботи.

Залишивши інструменти в підсобці, переодягаюся і йду до стійки реєстрації, щоб відмітитися й уточнити, на котру приходити завтра.

— Ти чому так довго, — помітивши мене, бурчить Мар'яна. 

Ірини немає на місці. Всередині все стискається від страху. А що як той чоловік дочекався, поки я піду, і після того покликав Ірину, щоб поскаржитися? Треба її зачекати…

— Не довго, нормально, — знизую плечима.

Мар'яна мене недолюблює з першої хвилини знайомства. Зрозуміти б ще, чим я їй не догодила. 

— Довго. Ще й у присутності клієнта. Я бачила, як він заходив. Красунчик, так? Тільки не для такої, як ти, — змірює мене зверхнім поглядом.

— А де Ірина? — запитую, ігноруючи її випади в мій бік.

У відповіді зникає потреба. Ірина прямує з боку вбиральні, гучно цокаючи підборами.

— Я закінчила, — звітую, щойно керівниця підходить. — Завтра о котрій приходити?

— Не закінчила, — відрізає вона, а в мене всередині все холоне. Невже поскаржився? — Ти сьогодні відповідаєш за обслуговування віп-номера, — злегка скривившись, наче їй самій ця новина неприємна, каже вона. — Але май на увазі, якщо цей клієнт залишиться незадоволеним, вилетиш звідси миттю.

— А чому не я? — обурюється Мар'яна. — Вона ж лише покоївка!

— Бажання клієнта — закон, — звучить у відповідь. — Швидко переодягайся, — простягає мені нову форму керівниця.

І як це розуміти?

 

1 2 3 4 ... 46
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Небажана для владного боса, Адалін Черно», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Небажана для владного боса, Адалін Черно"