Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Відбір для олігарха, Тала Тоцка 📚 - Українською

Читати книгу - "Відбір для олігарха, Тала Тоцка"

2 173
0
10.10.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Відбір для олігарха" автора Тала Тоцка. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 22 23
Перейти на сторінку:

Ева в розгубленості подала руку. Вони танцювали під «Une vie d'amour» — «Вічне кохання» Шарля Азнавура, і Ева не помітила, в який момент поруч виявилося панорамне вікно. Вмить її схопили за плечі, розгорнули і так міцно стиснули, що трохи кістки не захрустіли. Арсен підштовхнув її до самого краю, вона майже торкалася чолом скла. Він здавив їй плечі і заговорив, пропалюючи жаром до кінчиків нервів:

— Дивись туди, Ево, зараз Париж лежить біля твоїх ніг. Я не стану обіцяти весь світ, але я багато покладу до твоїх ніг, якщо ти погодишся. Це буде незабутній рік, погоджуйся, Евангеліно, не розчаровуй мене!

Вона з остраху заплющила очі, а потім відкрила їх. Париж виблискував вогнями, ніби схилявся перед нею, і дивно, але Ева справді відчула себе особливою.

— Чого ти хочеш, скажи? Ось тут і зараз? — Ямпольський навіть злегка струснув її.

— Хочу Машці освіту дати…

— Не те, Ево, донька Ямпольського і так отримає все це, ще?

Вона трохи повагалась, але рівно секунду, а потім на одному видиху випалила:

— Виставка. Я хочу виставку своїх робіт!

Ямпольський послабив захват, а потім і зовсім прибрав руки, і коли Ева наважилася подивитися на нього, здивувалася, яким відсутнім був його погляд.

— Не можна, — сказав Арсен, продовжуючи розглядати Еву, — не можна бути такою…

— Якою? — запитала Ева, зніяковівши.

— Невибагливою, Ево. Моя дружина зможе дозволити собі набагато більше.

— Я ще не погодилася, — протестуюче мотнула вона головою, але, натрапивши на виразний погляд Арсена, замовкла і повернулася до Парижу.

— У тебе є час, щоб подумати, — рівним тоном продовжив Ямпольський, — достатньо часу. Поки не подадуть десерт.

Кінець

З цією книгою читають Еротика 186802 Колишній Ульяна Соболева 548698 Сучасна проза 237321 Геніальна дурепа Інна Камікадз 406744 Романтична еротика 359875 Вільні стосунки з босом Ольга Вісмут 933950
1 ... 22 23
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Відбір для олігарха, Тала Тоцка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Відбір для олігарха, Тала Тоцка"