Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » Відбір для олігарха, Тала Тоцка 📚 - Українською

Читати книгу - "Відбір для олігарха, Тала Тоцка"

1 852
0
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Відбір для олігарха" автора Тала Тоцка. Жанр книги: 💛 Любовні романи / 💙 Сучасний любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.
Електронна книга українською мовою «Відбір для олігарха, Тала Тоцка» була написана автором - Тала Тоцка, яку Ви можете читати онлайн безкоштовно на телефонах або планшетах. Є можливість скачати книгу у форматі PDF, EPUB, FB2 та читати книгу на Вашому гаджеті. Бібліотека сучасних українських письменників "ReadUkrainianBooks.com". Ця книга є найпопулярнішою у жанрі для сучасного читача, та займає перші місця серед усієї колекції творів (книг) у категорії "💛 Любовні романи / 💙 Сучасний любовний роман".
Поділитися книгою "Відбір для олігарха, Тала Тоцка" в соціальних мережах: 

На сторінках readukrainianbooks.com ми представляємо вам захопливий роман "Відбір для олігарха" від відомого автора Тали Тоцка. Ця книга - це захоплива історія про владу, багатство та цінності, що визначають наші вибори у житті.

Головний герой книги - Максим, молодий і амбітний чоловік, який потрапляє в світ олігархів і великих грошей. Він змушений приймати складні рішення, долати випробування і змагатися з конкурентами. Життя Максима перетворюється в незвичайний відбір, де на кону не лише його майбутнє, але й його особисті цінності.

Авторка Тала Тоцка - це талановита письменниця, яка відома своєю здатністю створювати живописні образи та захоплюючі сюжети. Її творчість завжди відзначається глибоким розумінням людських почуттів та сучасних викликів суспільства.

На сайті readukrainianbooks.com ви матимете можливість читати цю захопливу книгу та інші онлайн абсолютно безкоштовно і без необхідності реєстрації. Ми пишаємося можливістю пропонувати доступ до найкращих світових бестселерів українською мовою.

Запрошуємо вас на readukrainianbooks.com, де слово оживає і переносять у світ багатства і влади, де герої намагаються знайти сенс у цьому складному світі. Приєднуйтеся до нашої спільноти читачів і дізнайтеся, що таке справжній вибір та справжні цінності! 📚💼💎


Читати ще книги автора Тали Тоцка:
Флеш Рояль, Тала Тоцка
Ми - дракони, Тала Тоцка

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 ... 23
Перейти на сторінку:
Розділ 1

«Довго вона ще буде там длубатись?»

Арсен кинув нудьгуючий погляд на годинник, потім на дівчину біля своїх ніг. Краще б він цього не робив. Ніщо так не псує настрій з рання, як невміла дівиця, яка раптом нафантазувала собі, що їй надано перевагу.

Нічого подібного, він просто промовчав, не став стримувати її, як тих п'ятьох перед нею і не послав відкрито, як ще трьох слідом. Ця була останньою в списку, підготовленому Борисом, і, схоже, найбільш недолугою. Арсен зрозумів це відразу, варто було поглянути на перекачані ботоксом губи, які були товщиною з його великий палець. На нозі. І в абсолютно порожні очі, пусті і невиразні

Напевно, дівчина була вродлива, модельне агентство Навроцького високо цінувалося в фешн-тусовці, але тільки не для Арсена. Коли губи живуть окремо від обличчя, вії схожі на опахала, а замість брів два вигнуті татуювання — це заслуговує маси епітетів, пристойних і не дуже, але красою це, на його думку, називатися не повинно апріорі. За визначенням.

Дівчина чомусь вирішила, що Ямпольский зупинив свій вибір на ній. Прийняла його очманілість за цікавість? Гаразд, Арсен не заперечував, коли вона плавною котячою ходою — сто відсотків надивилася тематичних роликів на «дорослому» ресурсі, — підійшла до нього і поклала руку на груди, ковзнула під борти піджака, гладячи м'язи через дорогу тканину сорочки. Але потім губи — Арсен готовий був заприсягтися, вони самі припливли до нього по повітрю! — потягнулися до його обличчя, і Ямпольський звичним жестом змахнув дівчину вниз.

— Зовсім збожеволіла? Працюй!

Двічі повторювати не довелося. Хвилин п'ять Ямпольський обмірковував, хто міг підмовити цю дурну курку так дешево до нього підкотити, невже Борис? Так той начебто смертником ніколи не був, беріг себе.

Арсен міг виставити дівчину за двері, але навіщось вирішив спустити пар, занадто злий він був і на Борьку, і на так званих красунь, обличчя яких були як під копірку. А замість цього ще сильніше розлютився.

— Поквапся, люба, у мене день розписаний по хвилинах, — глухо промовив він, і дівчина квапливо закивала. Хитати головою було незручно, і виглядало це настільки комічно, що Ямпольський прикрив рукою очі.

І цю злидню Боря підсунув йому в якості претендентки на роль дружини? Зараз він піде і наб'є Борьці пику, зараз, тільки скінчить…

— Швидше вже! — прикрикнув роздратовано, дівчина від жаху округлила очі, і йому стало смішно, просто дико як смішно. І стало зрозуміло, що це може тягнутися ще довго.

Арсен взяв її за потилицю, пальці зразу ж намацали дрібні капсулки. Дідька лисого, ще й волосся нарощене! Їй добре якщо двадцять років, коли вона встигла себе настільки апгрейдити? Ямпольський відчував себе в точності так, ніби збирався на кастинг претенденток на обличчя компанії «Індастріл Інвест», а сам потрапив на фабрику з виробництва вінілових ляльок.

Він завершив процес в кілька рухів, далі залишилося застебнути блискавку, замкнути пасок і, не дивлячись, всунути дихаючій як астматик дівчині стодоларову купюру. Будемо вважати це благодійністю. Не дивись, Арсене! Ще знудить. Ось тепер можна і поговорити зі старим другом. І якщо він його зараз не вб'є, це означатиме, що в його житті несподівано настала ера милосердя.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 2 ... 23
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Відбір для олігарха, Тала Тоцка», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Відбір для олігарха, Тала Тоцка"