Книги Українською Мовою » 💛 Наука, Освіта » Обережно: міфи! 📚 - Українською

Читати книгу - "Обережно: міфи!"

258
0
28.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Обережно: міфи!" автора Михайло Васильович Лукінюк. Жанр книги: 💛 Наука, Освіта. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 244 245
Перейти на сторінку:
Міф про «возз’єднання» та подальше «процвітання» України 6. Міф про «окраїнність» України 7. Міф про «старшобратство» та тотожність понять «Русь» та «Росія», «руський» та «російський» 8. Міф про «єдиний народ», себто про цілковиту спорідненість «великоруського» та «малоруського» етносів 9. Міф про «спільну колиску трьох братніх народів» 10. Міф про «побічну ріку» російської історії та українське «наріччя» 11. Міф про справжніх «героїв» та підступних «зрадників» 12. Міф про те, як українці «на все готовеньке» приперлися 13. Міф про «исконнорусскость» Криму 14. Міф про те, що в Новоросії та Донбасі «зроду старої України не було» 15. Міф про «найлюдянішу людину» та геніальність «усеперемагаючого вчення» 16. Міф–казочка про право на самовизначення 17. Міф про утворення 25 грудня 1917 року в Україні Радянської республіки 18. Міф про надане московськими більшовиками татарам Криму право «налагоджувати своє національне життя вільно» 19. Міф про те, як московські більшовики Україну «визволяли» 20. Міф про правові підстави утворення Союзу РСР 21. Міф про те, як Ленін «прирізав Україні кілька російських областей» 22. Міф про «тріумфальну ходу» радянської влади 23. Міф про «людське обличчя» радянського ладу та прогресивний характер соціалістичної економіки 24. Міф про непідготовленість СРСР до війни в 1941 р. 25. Міф про те, як «4 липня [1942] радянські війська залишили Севастополь 26. Міфи довкола боротьби УПА з окупантами 27. Міф про те, як Хрущов Україні Крим «подарував» 28. Міф про страшну «загрозу українізації» та «утиски росіян» в Україні 29. Міф про безумовне «благо двомовності» в Україні 30. Міф про «меншовартісність» української літератури 31. Міф про те, що відокремлення України «стане катастрофою для її культури» 32. Міф про особливу небезпечність українського «буржуазного» націоналізму 33. Міф про «петлюрівськість» української національної символіки 34. Міф про юридичну належність Севастополя Росії 35. Міф про «братську безкорисливість» та особливі надії на російських демократів в «українському питанні» Від міфів — до історичної правди Бібліографія
1 ... 244 245
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Обережно: міфи!», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Обережно: міфи!"