Книги Українською Мовою » 💛 Гумор » Щоденник Україножера 📚 - Українською

Читати книгу - "Щоденник Україножера"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Щоденник Україножера" автора Іван Семесюк. Жанр книги: 💛 Гумор. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 26 27
Перейти на сторінку:
долями. Читав адаптовану для дітей маячню про пригоди Леніна в Разлівє і Шушенском, і все це мені подобалось. Ленін на охоте, наприклад. Як він пішов на полювання, але не зміг встрелити з рушниці лисичку, бо дуже любив тварин. (Нахуя він вопше тоді поперся полю­вати — таємничка). Я вірив.

Так воно і точилося, аж поки в 91-му році, ще при конаючому СРСР, я не перевівся в іншу школу. А на тій школі вздовж всього цоколя було написано огромними літерами: «комуняку на гілляку!» Напис мені так сподобався, що картина світу в мене тут же помінялася на інакшу, при тому що на перший дзво­ник всі новенькі прийшли в червоних галстуках. Ну, а потім цю піонерську хуйню відмінили — і я зітхнув з полегшенням, бо виявилося, що все своє дитяче життя не любив піонерії. Бо воно вкрай нудне.

Я вам так скажу, людина формується все життя, щомиті, поки не вмре. Якщо ж вона фундаментально сформувалася ще в п’ять років, то вона або зомбі, або професійний спортсмен. Людина проживає безліч життів. От ви пам’ятаєте точно до міліметра себе в 12-річному віці? Фрагменти, уривки, тіні тіней спогадів. Між тим, життя тоді вирувало дай боже, пристрасті кипіли на повну котушку. І де це все? Там, де й дірка від бублика — пішло гулять по трубах. Навіть страшно уявити, що існують особи, які крізь усе життя несуть в своєму серці почуті в дитинстві слова йобнутої бабушкі-більшовички: «Прі Сталіне било лучше!»

Згодом, коли я проживав чергове життя, чорт мене смик­нув піти похреститися в церкву. Я пішов у Фролівський монастир на Подолі, і хрестив мене московитський піп із кендюхом і перегаром. Так закінчилася моя, щойно розпочата, церковно-духовна кар’єра. Моментально. Потім, у старших класах, майже всі мої друзі стирчали по гучному і надтяжкому death metal, від котрого нині миттєво починає боліти моя голова і поперек. А тоді я навіть засинав під час прослуховування недостат­ньо жвавих композицій гурту Napalm Death. Засинав у навушниках, як під колискову з котиками, а зараз я просто їбанувся б від цього кошмару за пару хвилин. А на перших курсах інституту я боявся тьолок, бо був хуйовий. А тепер не боюся, бо хуйовий, але вже інакше.

Був і корисний період у житті, коли я опанував парочку медитативних технік і тричі познайомився із затяжними самадхі, або, як кажуть у нас на Київ­щині, саторі. Сподобалося, але потреби в цьому не відчуваю. А ось є люди, які в гонитві за тим самадхі перетворюються на самадхізалежних психів з мудрими очима і портретом Учітєля над ліжком.

Це теж сталінізм, тільки одухотворьонний. Ну то таке діло, кожному своє. Таким чином, людина змінюється все своє життя, аж поки не посуне коней в кращі світи, або не стане сталіністом своєї царини. Про що це я, а... так ви оце ж спитаєте:

— А як же Україна?

— А Україна вічна — і не їбе.

P.S. Днями був в Івано-Франківську. Там все засрано, а замість доріг гній. А шкода.

Балачка

Все життя мешкаю у столиці, а раніше, ще до першої агроельфійської навали, в Києві говорили, пере­важно, оркочухонською мовою. Агроельфійську балачку вчили в школі, але не дуже нею користува­лися в побуті, бо кругом був совок і точилася інша буденність, не така, як ото зараз.

Так отож, запер мене батько своїм Запорожцем на село, де я навчався паплюжити народне господарство. Раз заліз на дерево і впав з нього на штабель дощок із цвяхами, і, звичайно ж, головою, а не сракою. Потім лежав в райцентрі в реанімації в комі, бачив білий кори­дор і всяке таке цікаве. А потім очуняв в тій лікарні, дивлюся — кругом ці, як їх, вкраїнці. Ну і почалося.

Записався в школі до гуртка поезії і накатав перший у своєму житті віршик агроельфійською балачкою: «Де Івасик, де ж це він?». Жахливий твір, але за жізнь. Другий віршик я накатав торік, про пророка і духівника Тараса нашого Шевченка, і про врожай — «Врожай». Теж похмурий твір, але вже з приємними вкраплен­нями цинізму і зневаги до широких людських верств.

Посіяв українець бураки

Посіяв огірки і патісони

Зарив у землю бульбу й кабаки

Засіяв рапс і з сапкою до бою

Він бився із ведмедкою й з жуком

Страшна дуель із хитрим колорадом

Кропив город отрутою й гівном

Завозив кучугури перегною

Так насувалася сакраментальна мить

Смачного але лютого Врожаю

Коли душа як поперек болить

Од вйобки без кінця та ще й без краю

Вже заготовлено мішки та клумаки

Зручні радюжки, заступи і вила

Але біда його рядном накрила

Бо на городі виросло не те

Де мав дозріти кабачок — проріс москаль

Де засівали моркву — жид рясніє

А замість бульби виріс нахтіґаль

Стоїть аграрій, ніхуя не розуміє

А посеред ланів де мав буть рапс

Проріс Пророк і Духівник Тарас

І лютим оком дивиться кругом

Міркує про побачене чолом

Якби не йобнувся головою об дошки, то був би ватніком і колорадом, а так, бачте, який гарний вийшов агроельф — просто няш-мяш.

P.S. Так, я в курсі, що не рапс, а ріпак. Просто хотів делікатно уникнути рими зі словом «кріпак». Бувайте здорові!

Весна 2013 — весна 2014

~~~

На цьому джерела знань про життя агроельфів вичерпуються, а інших не маємо. Можливо, доля нам посміхнеться і нових манускриптів знайдено не буде, бо читати цю маячню не лише важко, але й шкідливо. Втім, священний науковий обов’язок примушує вчених ельфологів витрачати свій час на дурниці та нісе­нітниці. Ельфологія — це нова дісципліна, що не стоїть на місці, бо місця під сонцем їй поки нема.

~~~

1 ... 26 27
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Щоденник Україножера», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Щоденник Україножера"