Книги Українською Мовою » 💙 Фантастика » Щоденник Іноземця, Владислав Вікторович Манжара 📚 - Українською

Читати книгу - "Щоденник Іноземця, Владислав Вікторович Манжара"

2 112
0
27.04.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Щоденник Іноземця" автора Владислав Вікторович Манжара. Жанр книги: 💙 Фантастика / 💙 Пригодницькі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 26 27 28 ... 31
Перейти на сторінку:
було вижити в і без того холодних краях. Вони переховувались і не могли перебратись де інде. Через деякий час вони знайшли ці Врата та витіснили не численні сили людей, які ще зостались в комплексі. Захопивши контроль над комплексом, вони відкрили Врата.

Деякі з кристалів, які давали енергію були виведені з ладу, а знань для їх ремонту не вистачало. Тому єдине місце, куди вони могли дістатись був Місяць. Там була на пів закинута база. Там вони і вирішили перечекати упадок. Але для життя їм треба припаси і робоча сила. Тому почалось полювання на людей, з ціллю набрати побільше рабів, та заготувати чим більш припасів.

– 

Переді мною зараз Врата в дії. І вони передають припаси на інший бік. Це має сенс. Місяць. Раби. Вони готуються перечекати похолодання, наростити міць і знову вторгнутись на Мідгард. Як вони цього і хотіли раніше. Їх треба зупинити.

– 

Але як? І що ми можемо? –запитала Вѣдана.

– 

Ми, якраз, і багато чого можемо. Вони і досі не підозрюють про нашу присутність. Чекай. Я зараз повернусь.

Повернувшись на борт Я почав обдумувати наступний крок. Для мене було очевидно, що полонені вже на тому боці. План дій був простий. Пробратись на Місячну базу, звільнити і доправити полонених на Мідгард. Обірвати зв’язок між Вратами. Але як це реалізувати?

Наступні кілька годин Я провів в роздумах. Вѣдана також приймала участь. Я просто висловлювали різні шалені ідеї, щоб вибрати з них щось важливе. Це було не так просто. Я не знав, як можна визволити полонених, тому просто хотів прорватись через Врата та натворити там переполох. Але Вѣдана мене зупинила. Там був її батько, якого вона ще хотіла побачити. Я вирішив піти ще поспостерігати за Вратами. Можливо, так Я знайду якусь підказку.

Я не прогадав. Приблизно через двадцять частей побачив як один з робітників на спеціальному транспорті переправляв великий ящик. В мене виникла ідея. Повернувшись на борт Я розповів її.

– 

Вѣдано, тобі треба залізти в один з ящиків.

– 

Що? Для чого це?

– 

Так ти непомітно проникнеш через врата. Я послідую за тобою. План такий, ящики з припасами перевозять на той бік. Далі їх розвантажують і повертають пусті. Нам треба привести людей до цих ящиків, погрузити їх в пусті і нас вивезуть на Мідгард.

– 

Добре. Схоже на план. Але як мені залізти в ящик?

– 

Ти повинна непоміченою пробратись до наступного ангару. Я вже буду чекати тебе там на погружчику. Ти залізеш в ящик біля мене і Я доправлю тебе на інший бік.

– 

Ти впевнений, що спрацює?

– 

Не зовсім, але це єдина нормальна ідея. Намаж обличчя фарбою. Про всяк випадок.

– 

Навіщо тоді мені сідати в ящик, якщо Я можу просто замаскуватись?

– 

Нам треба орієнтуватись, де вони зберігають продукти, щоб знати куди вести полонених.

Через кілька частей ми були готові вирушити. Вовк залишивсь охороняти наш ключик до відступу. Першим йшов Я та давав знати Вѣдані, чи можна йти далі. Так ми добрались до місця з ящиками.

Ящики відкривались без будь яких зусиль. Кришки не були закріплені. В ящиках лежали харчі. Викидавши трохи припасів, Вѣдана залізла в середину ящика. В цей момент з Врат виїхав справжній погружичик і направивсь до ящика. Я сховавсь. Погружчик під’їхав до ящика, де сиділа Вѣдана та підняв його, розвернувся та повіз через Врата.

Я вирішив не гаяти часу, вхопив перший ліпший ящичок, який міг нести і пішов за ним. Якщо втрачу цей ящик, то можемо попасти в халепу. Двоє робітників йшло мені на зустріч. Але на моє щастя вони щось жваво обговорювали а Я не став їх перебивати.

Нарешті ось цей момент. Немов водяна стіна стола перед мною. Через неї Я бачив, як ящик віддаляється від мене, поки Я зволікаю. Я перший раз подорожую в такий спосіб. Хвилююче відчуття першого кроку. Нарешті Я наважуюсь. Як тільки моя нога торкнулась до цієї «води», вона охопила мене повністю і не відпускала, доки Я повністю не переступив на іншу сторону. Під час цього кроку було відчуття, що саме ця «вода» не дає тобі розлетітись на цеглинки матерії.

Тепер Я на Місяці. Миттєва подорож на інше небесне тіло. Це просто чудово. Але Я не мав часу захоплюватись людським генієм. Треба було думати, як можна буде визволити полонених.

Оглянувшись, перше моє враження було, що база не дуже відрізняється від попередньої. І це дуже добре. Я швидко знайшов і вікна кімнати керування, і коридор до ангару, де на мою думку, знаходились небесні колісниці. Та Я не знав головного. Де шукати в’язнів.

Поклавши ящик, Я не поспішав за іншим. Провівши поглядом погружчика, Я витяг Вѣдану. Ящики складали одразу в тому ж приміщенні. Напевно, далі їх будуть переносити пізніше.

Сховавшись, Я ввімкнув свій наруч. В даних, які скинула Вѣдана був план бази. Ми знаходились на верхніх поверхах. Нижче нас були сади. Найвірогідніше, недалеко від садів буде знаходитись в’язниця. Щоб полонені не ходили по базі, а одразу йшли працювати в сад. Думаю їх погнали туди. Перш за все, ми вирішили перевірити цю здогадку.

Найшвидша дорога туди пролягала через невеликий коридорчик і вела до запасного виходу. Зорієнтувавшись, Я взяв Вѣдану за руку та повів до дверей в цей коридорчик. На вході нікого не було.

В ангарі було небагато народу. Вони всі були зайняті своїми справами. Нагромадження ящиків допомогли нам непомітно прошмигнути до дверей. На вході ніхто не стояв. Ми хутко прошмигнули в коридор.

Ідучи коридором, Я зауважив, що нам не потрапилось ще жодного охоронця на шляху. Дарма Я це сказав. Біля самісінького входу стояло цілих 3. Вони не дуже пильнували, але сама їхня присутність нас затримувала. Ми сховались за рогом. Я сказав:

– 

Охоронці. Просто так вони б тут не стояли. Я думаю, вони тут для того, щоб в’язні не втекли. Пропоную розіграти невеличку виставу. Я скажу, що захопив полонену і веду її до інших. Тобі відводиться головна роль.

– 

Ти збожеволів. Нас схоплять, щойно побачать.

– 

Все буде добре. Навіть якщо схоплять, то відведуть до інших. Ми не програємо у будь якому разі.

– 

Так. Але зараз в нас є деякі технічні засоби, які в нас з радістю заберуть.

– 

Вірно. Але іншого плану в мене нема. Ти згодна?

– 

Так. Я готова бути полонянкою.

З-за рогу ми вийшли повністю в

1 ... 26 27 28 ... 31
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Щоденник Іноземця, Владислав Вікторович Манжара», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Щоденник Іноземця, Владислав Вікторович Манжара"