Книги Українською Мовою » 💛 Наука, Освіта » Новітнє вчення про тлумачення правових актів 📚 - Українською

Читати книгу - "Новітнє вчення про тлумачення правових актів"

293
0
28.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Новітнє вчення про тлумачення правових актів" автора Колектив авторів. Жанр книги: 💛 Наука, Освіта. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 277 278
Перейти на сторінку:
підходи до тлумачення правових актів   § 104. Використання зовнішніх джерел при тлумаченні актів законодавства Глава XIV Особливості тлумачення положень Конституції України   § 105. Особливість Конституції України як нормативно-правового акта Глава XV Верховенство права   § 106. Правові норми і декларації у змісті принципу верховенства права   § 107. Принцип верховенства права та інші правові норми   § 108. Пряме застосування принципу верховенства права   § 109. Загальна характеристика змісту принципу верховенства права   § 110. Основа змісту принципу верховенства права   § 111. Осердя змісту принципу верховенства права   § 112. Обов’язок держави забезпечити невідчужувані права людини як складова частина змісту принципу верховенства права   § 113. Право на життя як невідчужуване право людини   § 114. Право власності як невідчужуване право людини   § 115. Право на справедливий суд   § 116. Відповідальність держави і територіальних громад   § 117. Вимоги принципу верховенства права до змісту законів   § 118. Засади добросовісності, справедливості та розумності Глава XVI Аналогія закону і права   § 119. Аналогія закону і права як спосіб правозастосування і аналогія як логічний прийом тлумачення положень актів законодавства   § 120. Неврегульованість суспільних відносин як підстава застосування аналогії закону   § 121. Подібність відносин як критерій вибору правової норми, що підлягає застосуванню за аналогією   § 122. Правові норми, які можуть застосовуватись у порядку аналогії закону   § 123. Аналогія закону як засіб заповнення прогалин у законодавстві, що виникають у разі неможливості застосування його положень унаслідок їх невідповідності принципу верховенства права   § 124. Обов’язковість застосування аналогії закону, яка (обов’язковість) випливає із змісту відповідних положень нормативно-правових актів   § 125. Застосування за аналогією норм процесуального права   § 126. Неможливість застосування в порядку аналогії права конституційних принципів   § 127. Підстава застосування аналогії права і проблема застосування принципів (основних засад) законодавства   § 128. Юридична неоднорідність загальних засад цивільного законодавства, які ч. 2 ст. 8 ЦК приписує застосовувати в порядку аналогії права   § 129. Проблема застосування в порядку аналогії права загальних засад права
1 ... 277 278
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Новітнє вчення про тлумачення правових актів», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Новітнє вчення про тлумачення правових актів"