Книги Українською Мовою » 💛 Езотерика » Молитовник УПЦКП 📚 - Українською

Читати книгу - "Молитовник УПЦКП"

253
0
26.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Молитовник УПЦКП" автора Автор невідомий. Жанр книги: 💛 Езотерика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 28 29
Перейти на сторінку:
християнського;

радуйся, перемоги рівноіменний;

радуйся, вінконосцю преславний;

радуйся, дзеркало всіх доброчинностей;

радуйся, надійний захисте всім, хто до тебе за допомогою звертається;

радуйся, після Бога і Богородиці вся наша надіє;

радуйся, тілам нашим здоров’я й душам спасіння;

радуйся, бо тобою від смерти вічної ми визволяємось;

радуйся, бо тобою життя вічного сподобляємось.

Радуйся, Миколаю, великий чудотворче.

Кондак 13

О пресвятий і предивний отче Миколаю, утіхо всім скорботним. Прийми нашу хвалу тобі і, щоб спастися нам від вічних мук, Господа умоли, щоб з тобою Йому ми співали: Алилуя.

Цей кондак читається тричі. і після цього знову читаються перший ікос і перший кондак.

Ікос 1

Бувши за природою людиною земною, ти, святителю Миколаю, явив себе подібним до ангела благо плідною природою твоєї душі. Тому й звикли всі співати тобі так:

радуйся, від утроби материної очищений;

радуйся, до кончини життя Богові призначений;

радуйся, бо народженням своїм батьків здивував ти;

радуйся, бо після народження відразу силу душевну показав ти;

радуйся, саде на землі, обіцяний Богом;

радуйся, квіте, Богом посаджений;

радуйся, доброплідна лозо винограду Христового;

радуйся, дерево чудоточиве в раю Ісусовому;

радуйся, лілеє райського вирощування;

радуйся, миро Христових пахощів;

радуйся, бо ти ридання припиняєш;

радуйся, бо ти радість подаєш.

Радуйся, Миколаю, великий чудотворче.

Кондак 1

Чудотворче дивний і преславний угоднику Божий, святителю Миколаю. Тебе, що всьому світові виливаєш дорогоцінне й незміряне море чудес, з любов’ю вихваляємо. А ти, що маєш дерзновення до Господа, від усяких напастей визволяй нас, щоб ми виголошували тобі: радуйся, Миколаю, великий чудотворче.

МОЛИТВА ДО СВЯТОГО ОТЦЯ МИКОЛАЯ

О всеблагий отче наш Миколаю, пастирю й вчителю всіх, хто з вірою звертається під захист твій і теплою молитвою благає тебе: поспіши й захисти отару Христову від вовків, що гублять її. Україну нашу й всяку країну християнську та й увесь світ захисти й збережи святими твоїми молитвами від землетрусу, наступу чужинців і народних заколотів, міжусобиці; від голоду, пошести, потопу, вогню, меча й наглої смерти всяку людину охорони. І як помилував ти трьох чоловіків, що у в’язниці сиділи, та спас від гніву царського й кари смертної, так помилуй і нас, що розумом, словом і ділом у пітьмі гріхів перебуваємо. Спаси нас від гніву Божого і вічної кари, щоб за твоє клопотання й поміч та Своєю благодаттю й милосердям подав нам Христос Бог тихо і без гріха прожити на цім світі, і не засудив нас стояти ліворуч, а сподобив стати праворуч зі всіма святими й увійти в Царство вічної слави Бога. Амінь.

1 ... 28 29
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Молитовник УПЦКП», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Молитовник УПЦКП"