Книги Українською Мовою » 💙 Жіночий роман » Оманливе кохання, Ангеліна Кріхелі 📚 - Українською

Читати книгу - "Оманливе кохання, Ангеліна Кріхелі"

325
0
19.11.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Оманливе кохання" автора Ангеліна Кріхелі. Жанр книги: 💙 Жіночий роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 ... 40
Перейти на сторінку:

Вона знала, що розмова затягнеться до вечора, як уже було не раз. Потім Веня спробує залишитись на ніч. Їй доведеться довго випроваджувати його. А коли зачинить двері, то знову сповзе по них спиною і розридається. Від того, що сталося не так, як хотілося б.

Тільки щось підказувало їй, що цього вечора дещо зміниться. Здається, ці золотаво-карі очізагадкового юнака, що випромінюють радість і світло, заполонивши її душу, не дадуть їй досхочу оплакати двічі розбите серце.

1 2 3 4 ... 40
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Оманливе кохання, Ангеліна Кріхелі», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Оманливе кохання, Ангеліна Кріхелі"