Книги Українською Мовою » 💙 Дитячі книги » Пригоди бджілки Майї 📚 - Українською

Читати книгу - "Пригоди бджілки Майї"

232
0
28.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Пригоди бджілки Майї" автора Вальдемар Бонзельс. Жанр книги: 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 36 37
Перейти на сторінку:
по залі…

— Як страшно, — зітхнула королева, — просто жахливо…

— Ось так я повернулася додому, — завершила свою розповідь Майя, — і прошу мене великодушно пробачити за мою втечу.

Кожен у залі відчув, що не може дорікнути Майї. Королева поклала руку на її плече та мовила: «Ти не була зі своїм народом, але ніколи не забувала про нього. Ти залишилася вірною своїй батьківщині! А ми, бджоли, вміємо віддячити за вірність. Тому надалі ти завжди будеш коло мене, допомагатимеш мені провадити державні справи. Я щиро вірю, що твій досвід і твої знання підуть на благо твого народу і твоєї держави!».

Усі присутні у залі радо схвалили рішення королеви. І як вона сказала, так і сталося…

Ось так і закінчується розповідь про маленьку бджілку Майю. Кажуть, що надалі вона віддано служила своєму полісу, приносила неабияку користь своїй державі загалом і кожному громадянинові зокрема. А вечорами вона приходила у віддалену кімнатку, де доживала свого віку Кассандра, та розповідала маленьким бджолам про свої пригоди у великому світі…Оглавление Глава перша Втеча з рідного міста Глава друга Трояндовий будинок Пеппе Глава третя Лісове озеро та його мешканці Глава четверта Іффі та Курт Глава п'ята Коник-стрибунець Глава шоста Пук Глава сьома Майя в полоні у павучихи Глава восьма Блощиця і метелик Глава дев'ята Ганнібал та його конфронтація з людиною Глава десята Нічне диво Глава одинадцята Політ з єльфом Глава дванадцята Поет Алоїз Семикрапка Глава тринадцята Замок шершнів Глава чотирнадцята Втеча Глава п'ятнадцята Повернення додому Глава шістнадцята Битва бджіл із шершнями Глава сімнадцята Порадниця Королеви
1 ... 36 37
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Пригоди бджілки Майї», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Пригоди бджілки Майї"