Книги Українською Мовою » 💙 Жіночий роман » Оманливе кохання, Ангеліна Кріхелі 📚 - Українською

Читати книгу - "Оманливе кохання, Ангеліна Кріхелі"

316
0
19.11.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Оманливе кохання" автора Ангеліна Кріхелі. Жанр книги: 💙 Жіночий роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 39 40
Перейти на сторінку:
Глава 25

Зона для тих, хто зустрічав і проводжав, кишіла людьми як мурашник. Гул із сміху, голосів та сторонніх звуків дратував Сашка. Шум і метушнянезмінно викликали в ньому бажання виявитися якнайдалі, в тиші та розміреності дій. Де все чітко сплановано, передбачувано та зрозуміло.

В останній момент він замовив Варі квиток на поїзд замість літака. Відправив його їй на пошту ізателефонував.

Злякався її настороженості в перші секунди розмови, але зумів швидко зрозуміти причину такого настрою та розвіяти чергові побоювання коханої.

Під кінець їхньої розмови її голос лився щасливою музикою для його знудьгованої душі. Адже треба було ще дочекатися прибуття.

Елла перенесла свій від’їзд, заявивши, що хоче дочекатися Варю і особисто переконатися, що недарма ризикувала заради неї. Сашко промовчав, але не погоджувався з цим твердженням. Кожен мав особистий мотив. Але якщо їй так легко переносити його байдужість, то чоловік не проти.

Поїзд уже мав прибути, але знаменита німецька пунктуальність знову підкачала. Десять хвилин тому диспетчерка попередила, що рейс затримується на невизначений час.

Елла переступала з ноги на ногу, нетерпляче поглядаючи на годинник. До її поїзда залишалося дедалі менше часу.

– Сашко, я їду назавжди, – в останній надії несміливо торкнула його за рукав. – Дозволь хоч попрощатися з тобою.

З благанням зазирнула йому в очі.

Олександр напружено випростався.

– Елло, зараз приїде Варя і ми разом проводимо тебе на поїзд. У нас є телефони та пошта один одного, не загубимося.

– Ти дурень, чи що, Сашко? – спалахнула дівчина, привертаючи до себе небажану увагу оточуючих. – Я тебе кохаю!

Сашко сердито підібгав губи, старанно зберігаючи душевну рівновагу.

– Я розумію, – тихо відповів він. – І розумію, що тобі зараз боляче та прикро. Але, Елло, я не кохаю тебе. Якщо в цьому є моя провина, вибач. Я дуже сподіваюся, що колись ти зрозумієш мене, ставши щасливою з іншим чоловіком. І ми зможемо дружити сім’ями.

Елла не здивувалася, почувши це від нього, але біль не став меншим. У грудях все палахкотіло. Хотілося накричати на нього та вдарити, поцілувати й обійняти – і все це одночасно.

– Сашко, – вона винувато опустила голову. – Ти,звісно, маєш рацію.

Він лагідно посміхнувся, зрадівши, що легко достукався до усвідомлення нею ситуації. З радістю почув звук потяга, що наближався. Дівчина злякано підвела голову.

– Обійми мене на прощання, будь ласка. Я не чекатиму Варю, – зі сльозами на очах попросила вона. – Мені від вашого щастя боляче.

– Розумію, – співчутливо кивнув Олександр. – Вибач, якщо чим образив, і бережи себе.

Він обійняв її, як молодшу сестричку. Але Елла раптом рвучко потяглася до нього, обвила руками шию і жадібно, пристрасно поцілувала. Приголомшений несподіванкою Сашко в першу хвилину не міг поворухнутися. Стояв, заплющивши очі від важкого розчарування. Це не кохання, просто манія, бажання отримати недосяжне. Жаль дівчинку. Але йдучи в неї на повідку, не допоможе їй. Чув, як хтось засміявся поряд із ними.

Він би й сам засміявся, якби не натрапив на погляд глибоких очей Варвари.

Легка дорожня сумка впала біля її ніг, але їй було байдуже. Вона так поспішала, шукала його очима в натовпі, йшла за покликом серця. Щоб знайти коханого чоловіка, який цілує іншу. Гарну, сексуальну, молоду, сміливу... Та вона навіть не суперниця їй!

Варвара важко зітхнула, визнаючи очевидну поразку.

Сашко різко відсторонив Еллу, що обвила йогошию, як ліана. З відчаєм рвонув до коханої.

Народ на платформі відверто глузував, безвідривно спостерігаючи за тим, що відбувається.

– Варю! – у розпачі вигукнув чоловік.

Вона виставила обидві руки вперед, перегороджуючи йому шлях. Відступила на крок.

Сашко завмер. Далі їй відступати небезпечно. А її безпека важливіша за його почуття. Розгублено глянув на Варвару, намагаючись знайти слова. Розуміючи, наскільки абсурдні зараз будь-які пояснення.

Сердито глянув на задоволену Еллу, яка не приховувала переможної усмішки.

– Не закривайся в собі знову, поговори зі мною, – попросив Сашко. – Я шалено кохаю тебе! І сьогодні Елла їде. Вона приїхала зустріти тебе разом зі мною. І раптом... Боже, що я?.. – він сховав обличчя в долонях, збираючись із силами.

Варя раптом лагідно торкнулася рукою його зап’ястя, відводячи його вбік, ніжно зазирнула у вічі.

– Я тебе теж кохаю, – кивнула вона з розумінням. – І тому ти вільний. Бажаю вамщастя...

Серце розривалося від болю, коли вона мовчки підняла свою сумку на очах у здивованої публіки, яка так і не отримала бажаного видовища. Помітила похмурий погляд Елли.

Зберігаючи мовчання, пройшла повз них, прямуючи до таксі. Воно знайшлося дуже швидко, а Варя легко порозумілася з водієм англійською і помчала в невідомому напрямку, перш ніж Сашковстиг схаменутися. Це велике місто, і вона може бути зараз де завгодно.

Майнула думка здобути запис із камери спостереження, щоб довести... А що довести? Він прокрутив події в голові і зрозумів, що записи зроблять лише гірше. Адже спершу сам обійняв Еллу, а потім вона полізла з поцілунками.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 39 40
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Оманливе кохання, Ангеліна Кріхелі», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Оманливе кохання, Ангеліна Кріхелі"