Книги Українською Мовою » 💛 Езотерика » Біблія саморозвитку. Ілюстроване видання. Наполеон Гілл. Думай і багатій. Лао Цзи. Дао-де-цзин. Джеймс Аллен. Як людина мислить 📚 - Українською

Читати книгу - "Біблія саморозвитку. Ілюстроване видання. Наполеон Гілл. Думай і багатій. Лао Цзи. Дао-де-цзин. Джеймс Аллен. Як людина мислить"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Біблія саморозвитку. Ілюстроване видання. Наполеон Гілл. Думай і багатій. Лао Цзи. Дао-де-цзин. Джеймс Аллен. Як людина мислить" автора Джеймс Аллен. Жанр книги: 💛 Езотерика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 3 4 5 ... 153
Перейти на сторінку:
на дуже важливу істину, а саме: Велика депресія в економіці почалася у 1929 році і досягла рекордного рівня, поки через деякий час Рузвельт не став президентом США. Саме з того моменту економіка почала оживати. Подібно до того, як в театрі поступово запалюються лампи після спектаклю, перетворюючи темряву на світло, так і страх в головах людей поступово зникав, перетворюючись на надію та віру у світле майбутнє.

Вивчивши принципи успіху і почавши застосовувати їх на практиці, ви помітите, що ваше фінансове становище почне поліпшуватися, та й взагалі все, за що ви будете братися, почне працювати вам на благо. «Неможливо», — скажете ви? А ось і ні! І ви самі матимете змогу у цьому впевнитися!

Одна з головних слабкостей людства — це при нагоді прикриватися таким зручним для багатьох словом «неможливо». Людина списує на «неможливо» успіх, який до неї НЕ приходить, і речі, які вона НЕ МОЖЕ зробити. Ця книга була написана саме для тих, хто шукає правила успіху, які принесли багатства іншим людям, і готова поставити на кін усе, слідуючи цим правилам. Багато років тому я купив гарний словник. Насамперед я знайшов у ньому слово «неможливо» і акуратно вирізав його з книги. Може, і вам варто зробити щось подібне?

УСПІХ приходить до тих, хто подумки ГОТОВИЙ до нього. НЕВДАЧА ж наздоганяє тих, хто подумки мириться з нею.

Мета цієї книги полягає в тому, щоб допомогти всім бажаючим навчитися мистецтву перетворення ДУМОК ПРО НЕВДАЧІ на ДУМКИ ПРО УСПІХ.

Ще одна слабкість, яка властива дуже багатьом людям — це звичка судити про все і кожного за своїми враженнями і переконаннями. Хтось, прочитавши цю книгу, все одно залишиться при думці, що неможливо ДУМАТИ і БАГАТІТИ. Ці люди просто не здатні мислити про багатство, тому що їх розумові звички застрягли у бідності, злиднях, стражданнях, невдачах і поразках.

Такі нещасні люди нагадують мені одного видатного китайця, який приїхав до Америки, щоб отримати американську освіту в Чиказькому університеті.

Одного разу Вільям Рейні Гарпер, засновник Чиказького університету, зустрівши цього молодого китайця на кампусі, зупинився, щоб поговорити з ним кілька хвилин. Він запитав, що б той назвав найбільш відмінною рисою американського народу.

«Ваші очі, — вигукнув китаєць, — у вас дуже дивний розріз очей!»

Але ж те ж саме і ми говоримо про азіатів.

Ми відмовляємося вірити в те, чого не розуміємо. Ми нерозумно і наполегливо продовжуємо вірити в те, що наші власні обмеження є нормою. «Звичайно, очі того іншого хлопця дивні, тому що вони не такі самі, як у мене».

Мільйони людей дивляться на досягнення Генрі Форда і заздрять його вдачі, щасливому збігу обставин, геніальності, та, власне, всьому підряд, на що можна було б списати його успіх. Можливо, одна людина зі ста тисяч і розпізнає секрет успіху Форда, але все одно буде мовчати чи то через свою скромність, чи то впертість, бо вирішить, що секрет цей занадто простий, щоб навіть говорити про нього. Зараз я наведу приклад, який прекрасно вам проілюструє суть цього «секрету».

У 1930-ті роки Генрі Форд зробив чергову автомобільну революцію, запустивши виробництво і почавши встановлювати у свої автомобілі двигун V8, який здобув славу інженерного дива. Він вирішив побудувати двигун з усіма вісьмома циліндрами, відлитими в одному блоці, і спантеличив своїх інженерів розробкою такої конструкції. Креслення були готові, але його інженери повідомили, що такий виріб виготовити просто неможливо. Генрі Форд, який дуже часто у своєму житті робив неможливі речі можливими, відреагував на ситуацію по-своєму. Він сказав: «Знайдіть спосіб це зробити». «Але, — відповіли вони, — це неможливо!» «Попрацюйте над цим, — наказав Форд, — працюйте, поки не досягнете успіху, скільки б часу на це не було потрібно».

Інженери почали працювати. У них просто не було вибору, якщо вони хотіли продовжувати працювати на Форда. Минуло шість місяців, результату не було. Минуло ще шість місяців, а результату знову не було. Інженери випробували всі відомі способи, щоб виконати наказ Форда, але це здавалося їм поза всяких сумнівів «неможливим!»

Наприкінці року Форд знову переговорив зі своїми інженерами, і знову вони повідомили йому, вони не знайшли спосіб виконати його наказ.

«Продовжуйте працювати, — сказав Форд, — я хочу цей двигун, і я його отримаю». Вони продовжили роботу, і потім, немов за помахом чарівної палички, секрет успіху був знайдений. Створення V-подібного мотора стало початком розробки цілого сімейства двигунів V8, багато з яких продовжують випускатися і в наш час.

РІШУЧІСТЬ Форда знову дала свої плоди! Можливо, я описав ці події не дуже детально, але головне, що результат і зміст їх чітко видно. Вони підкажуть вам, бажаючим ДУМАТИ і БАГАТІТИ, секрет багатомільйонних статків Форда. Відповідь лежить на поверхні.

Генрі Форд досяг успіху, тому що він розумів і застосовував принципи успіху. Одним з них є БАЖАННЯ: знання, чого ти хочеш. Тримайте історію життя Генрі Форда в голові, поки будете читати цю книгу, бо в ній криється формула його грандіозних досягнень. Якщо вам вдасться її розгадати, ви зможете застосовувати цю формулу до будь-якої сфери діяльності і результатом будуть такі ж грандіозні досягнення.

Ви — «володар своєї долі», ви — «капітан своєї душі», тому що…

Коли Вільям Ернст Генлі написав, не побоюся цього слова, пророчі рядки: «Я — володар своєї долі, я — капітан своєї душі». Він хотів тим самим сказати нам, що ми є володарями наших доль і капітанами наших душ, бо у нас є сила керувати своїми думками. Він хотів донести до нас, що вселенська субстанція, в якій рухається та існує наша маленька планета, в якій рухаємося та існуємо ми, є енергією, що рухається з неймовірно високою швидкістю вібрації. І що субстанція ця наповнена силою, яка пристосовується до тих думок, які містяться в нашому розумі, і ВПЛИВАЄ на нас, використовуючи існуючі в природі сили, щоб надати нашим думкам матеріальної форми.

Якби поет розкрив нам цю велику істину, пояснив все детально, ми б знали, ЧОМУ ми є Володарями наших доль і Капітанами наших Душ. Він повинен був сказати нам, навіть зробити на цьому акцент, що ця сила не бачить різниці між деструктивними і конструктивними думками, і що вона матеріалізує думки про бідність так само просто і швидко, як і думки про багатство.

А ще він повинен був сказати нам, що наш мозок заряджений домінуючими думками нашої свідомості, ці «заряджені» думки ніби магніт притягують до нас сили, людей і життєві обставини, які відповідають природі наших домінуючих

1 ... 3 4 5 ... 153
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Біблія саморозвитку. Ілюстроване видання. Наполеон Гілл. Думай і багатій. Лао Цзи. Дао-де-цзин. Джеймс Аллен. Як людина мислить», після закриття браузера.

Подібні книжки до книжки «Біблія саморозвитку. Ілюстроване видання. Наполеон Гілл. Думай і багатій. Лао Цзи. Дао-де-цзин. Джеймс Аллен. Як людина мислить» жанру - 💛 Езотерика:


Коментарі та відгуки (0) до книги "Біблія саморозвитку. Ілюстроване видання. Наполеон Гілл. Думай і багатій. Лао Цзи. Дао-де-цзин. Джеймс Аллен. Як людина мислить"