Книги Українською Мовою » 💙 Бойовики » Ловець невинних душ, Донато Каррізі 📚 - Українською

Читати книгу - "Ловець невинних душ, Донато Каррізі"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Ловець невинних душ" автора Донато Каррізі. Жанр книги: 💙 Бойовики. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 41 42 43 ... 105
Перейти на сторінку:
другий поверх помешкання, у калюжі власного блювотиння лежав напівпритомний двадцятисемирічний чоловік. Поряд валявся розтрощений інвалідний візок. Федеріко Ноні давно був паралізований, тож спочатку криміналісти подумали, що він так невдало впав. А потім підійнялися нагору й виявили там жахливу сцену.

В одній зі спалень лежали понівечені останки його сестри, Джорджії Ноні.

Двадцятип’ятирічна дівчина була гола, на всьому тілі — глибокі рани, завдані гострим предметом. Смерть настала від удару в живіт.

Судовий лікар визначив, що знаряддям злочину могли бути ножиці. Клементе попередив Маркусa, що раніше якийсь маніяк уже атакував ножицями трьох жінок — звідси взявся псевдонім Фігаро. Ті жертви вижили. Здавалося, однак, що він вирішив заміритись на подвиг більш значний і скоїв убивство.

«Визначення “маніяк” у цьому разі не підходить, — зауважив Маркус, — адже ця особа складніша за своєю природою». Хвора уява наказала йому взяти ножиці, тому що тільки такий спосіб убивства міг його задовольнити. Він хотів відчути страх своїх жертв, змішаний із запахом крові з їхніх ран.

Маркус відвів погляд від документів, прагнучи хоча б на хвилину знов поринути в нормальне життя. Маленька дівчинка за кілька столів від нього обережно відкривала коробку з «Happy Meal». Вона аж висолопила язика, і її очі схвильовано блищали.

«То в який момент ми змінюємося? — запитав себе Маркус. — У яку хвилину історія кожного з нас невідворотно модифікується? А інколи до цього не доходить і все відбувається так, як і мало відбуватися».

Погляду на дівчинку було досить, щоб повернути йому трохи довіри до людського виду. Він знову міг зануритися в акти, які мав перед собою.

Маркус узявся читати рапорт поліції про перебіг подій.

Убивця скористався з того, що Джорджія Ноні після повернення з крамниці залишила двері відімкненими. Фігаро зазвичай обирав жертв у гіпермаркетах, а потім стежив за ними до їхнього дому. Однак під час нападу інші жертви були самі, натомість у маленькому будиночку Джорджії мешкав також її брат Федеріко. Він мав стати спортсменом, але банальна аварія на мотоциклі поклала край кар’єрі хлопця. За словами Федеріко, Фігаро атакував його ззаду: вивернув інвалідний візок, після чого хлопець ударився головою об підлогу і знепритомнів. Потім нападник затягнув Джорджію нагору, де й заколов ножицями.

Федеріко, отямившись, почув крики сестри. Намагався покликати на допомогу, а потім піднятися сходами, опираючись на руки, але його тіло ослабло, і він не встиг оговтатись від удару, тож не дав собі ради. Він мусив слухати розпачливі крики й був не в змозі нічим допомогти. Міг тільки безсило все проклинати, лежачи біля підніжжя сходів.

Поліцію викликала сусідка, сполохана криками, що долинали з будинку. Почувши сирену патрульної машини, убивця кинувся навтьоки. Вибіг у запасні двері через сад, залишивши сліди черевиків на м’якому ґрунті.

Закінчивши читати акти, Маркус помітив, як дівчинка з коробкою «Happy Meal» ділиться з братиком шоколадним мафіном.

Чи є Федеріко Ноні цього разу жертвою, яку призначено для помсти злу? Чи допомагає йому хтось шукати вбивцю сестри, який не був покараний? І чи має він, Маркус, стримувати Федеріко?

Поставивши собі ці запитання, Маркус натрапив на примітку в кінці актів. А саме — на подробицю, про яку, імовірно, не знав навіть його приятель Клементе, позаяк не згадав про неї, коли вони були на віллі Єремії Сміта.

Не треба було мститися, бо Фігаро мав ім’я та прізвище і був заарештований.

7:26

Сандра щонайменше двадцять хвилин придивлялася до листівки з підписом «Фред». Спочатку був той жахливий запис голосом убивці пісні, що символізувала кохання між нею та її чоловіком, на диктофоні, схованому на закинутій будівлі. А тепер хтось спаплюжив іншу грань їхніх стосунків: миле ім’я, на яке вона зверталася до Давіда, уже не належало тільки їй.

«Це його вбивця, — подумала жінка, стискаючи листівку, засунуту під двері. — Він знає, що я тут. Чого він від мене хоче?»

У готельному номері Сандра шукала пояснення, яке її заспокоїло б. На листівці зі святим Раймондо з Пеньяфорта вказано й місце культу цього домініканського ченця.

Одна з каплиць у базиліці Санта-Марія-сопра-Мінерва.

Сандра вирішила зателефонувати до де Мікеліса, щоб дізнатися щось про це. Вона вже зважилася набрати номер на мобільному, аж тут побачила, що батарея розряджена. Жінка під’єднала телефон до розетки, щоб підзарядити, і вирішила скористатися стаціонарним апаратом. Однак зупинилася, втупившись поглядом у слухавку.

Дізнавшись, що Давід поїхав до Рима, щоб провадити власне слідство, вона задумалася, чи під час перебування тут він налагодив контакт із кимось, з особою, яка могла якось йому допомогти. Однак у його записнику і в пам’яті телефона не було ані імейлів, ані дзвінків. Це здавалося дивним.

Сандра усвідомила, що не перевірила готельного телефона.

«Ми так призвичаїлися до цих гаджетів, — подумала вона, — що втратили здібність логічно мислити».

Жінка поклала слухавку й натиснула на дев’ятку, щоб з’єднатися з рецепцією. Вона попросила, щоб їй дали список Давідових дзвінків. Сказала, що вона поліціянтка й провадить слідство в справі смерті чоловіка. Попри те що адміністратор, напевно, їй не повірив, він виконав прохання. Незабаром кур’єр приніс аркуш, на якому був лише один номер:

0039 328 39 56 7 XXX

Сандра мала рацію. Давід кілька разів телефонував комусь на мобільний. Однак вона не могла перевірити, чий це номер, адже останні три цифри було замінено літерою X.

Щоб не порушувати приватності клієнтів, центральне готельне управління не реєструвало повністю номерів телефонів, ані вхідних, ані вихідних. З’єднання реєстрували, тільки щоб записати в рахунок.

Давід набрав цей номер із готельного телефона, тож не боявся свого співрозмовника. Чому тоді Сандра мала б його боятися?

Вона знову придивилася до листівки з підписом «Фред».

А якщо її підкинув не вбивця Давіда? Що, як це зробив якийсь таємничий союзник? Така думка жінці подобалася. Хоч би ким він був, мусив почуватися під загрозою після смерті Давіда. Що, як ця листівка — запрошення до базиліки Санта-Марія-сопра-Мінерва, бо там є щось, що може їй допомогти? Він підписався ім’ям Фред для того, аби дати Сандрі зрозуміти, що він знав Давіда. Дійсно, якби хтось хотів її скривдити, йому було б зручніше залишитися в тіні та вже напевно не надсилати ніяких повідомлень.

Сандра не була впевнена, відчувала тільки сумніви й підозри. Зрозуміла, що повинна вибирати: сісти в перший-ліпший потяг, повернутися до Мілана й забути про цю історією або розслідувати далі незалежно від обставин.

І вона вирішила продовжити слідство. Але передусім мала перевірити,

1 ... 41 42 43 ... 105
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Ловець невинних душ, Донато Каррізі», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Ловець невинних душ, Донато Каррізі"