Книги Українською Мовою » 💙 Сучасна проза » Нитки долі: Жереб кинуто, Таша Клим 📚 - Українською

Читати книгу - "Нитки долі: Жереб кинуто, Таша Клим"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Нитки долі: Жереб кинуто" автора Таша Клим. Жанр книги: 💙 Сучасна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 43 44 45 ... 211
Перейти на сторінку:

— Зараз дізнаємося.

Секунду-другу він прислухався, а потім хмикнув.

— Muse.

— Тобі не подобається? — спитала я, зніяковівши за свій музичний смак.

Його губи склалися у формі літери «о» і він замотав головою.

— Навпаки, подобається, просто назва гурту. Ти ж теж муза.

У навушниках Меттью Белламі заспівав: «Ти можеш слідувати за мною, і я не покину тебе», а ми в цей момент замовкли і з усмішками подивилися один на одного. Я побачила, як погляд хлопця впав на мій хвіст, що лежав на лівому плечі. Чомусь це трохи збентежило мене, а потім я зрозуміла, чому. Брюнет раптом потягнувся рукою до моєї потилиці і стягнув гумку з волосся, від чого ті розсипалися по спині.

— Вони так гарно виблискують на сонці, мов золото, — промовив хлопець, провівши рукою по моїх локонах. — Начебто притягують сонячне проміння до себе, а потім ховають між пасмами.

— Дякую, — пробурмотіла я, а моє обличчя почало приходити у вже звичний поряд із ним збентежений стан. — Це мій природний колір, хоч у молодших класах я була майже білявкою.

Ну от навіщо я це сказала? Потрібно було зібратися, а як це зробити я не знала!

Я знову потупилася вниз, розглядаючи напрочуд гарний плеєр у руках.

— Мій колір волосся не змінювався від народження.

Подивившись спідлоба на хлопця, я побачила, як він стискає губи, стримуючи усмішку.

— Серйозно? А я думала, брюнетами стають із віком, а до цього можуть хоч рудими бути.

Після моїх слів незнайомець таки не витримав і пирснув зі сміху. Та що там, я й сама засміялася. Тієї миті я зловила себе на думці, що мені подобалося чути його сміх. Подобалося, що він завжди усміхається. Що його темно-карі очі, густо обрамлені чорними віями, постійно сяють. Щоразу, коли я бачила та чула це, зачаровувалася все сильніше. До того ж хлопець був гарний.

«Напевно, у нього купа шанувальниць», — подумала я, а потім посварила себе за цю думку.

Мене не мало це хвилювати. Більше того, мені не слідувало ось так ось сидіти і витріщатися на хлопця, чиє ім'я я не знала, причому з власної вини. В уяві я ляпнула себе по лобі, а в реальності додала гучність на плеєрі і витягла навушники, щоб було зручніше слухати разом. А ще у такий спосіб я вигравала трохи простору.

Намагаючись не дивитися на хлопця, я розтяглася на покривалі й поклала руки під голову. Був обід, тому сонце знаходилося досить високо, щоб засліплювати. У районі стегон я намацала окуляри і відразу їх одягла. Але я не встигла навіть подумки похвалити себе за те, що взяла їх.

— Тобі личать, — з усмішкою озвався хлопець.

— Що?

— Мої окуляри, — він посунув головою в мій бік. — Тобі личать.

Я різко піднялася й мало не зірвала їх із себе.

— Ой, вибач, — заторохтіла я. — Просто зазвичай я скрізь беру їх із собою. Ось і подумала…

— Не вибачайся, — перебив мене хлопець. — Тобі в них краще, ніж мені. І тебе сліпить сонце.

Він узяв із моїх рук окуляри та надів на мене. Потім усміхнувся. Знову. І подивився на мене. Знову. А я ж почервоніла. Знову. Мабуть, на цьому пляжі я могла згоріти не від сонця, а від сорому, бо поряд із цим хлопцем було надто багато «знову».

— А якій музиці ти віддаєш перевагу? — спитав він, змінюючи тему.

— Залежить від настрою.

Насправді я дійсно слухала зовсім різну музику починаючи з класики, просто обожнюючи твори Чайковського та Дебюссі, закінчуючи хард-роком і металом, божеволіючи від виконання Роберта Каммінгса.

— А який улюблений гурт? — не вгавав хлопець.

— А в тебе? — скинувши брову, спитала я.

Брюнет з усмішкою хмикнув і схилив голову набік.

— Відповідаєш питанням на питання? Я перший запитав.

— А я друга, — відбила я, повторивши його реакцію.

Незнайомець відпустив легкий смішок, але, знизавши плечима, все ж таки здався.

— Фактично однієї улюбленої немає, але віддаю перевагу року всіх стилів і напрямків. Навскидку, що найчастіше слухаю з класики — це AC/DC, Deep Purple, Pink Floyd, Ozzy Osbourne, а з сучасного — Muse, Rob Zombie, навіть The Pretty Reckless. Але, як ти сказала, все залежить від настрою.

По-перше, мені сподобалися його музичні уподобання. А по-друге, і це головне — здивували, адже я слухала все перераховане. У збіги я ніколи не вірила, тож вирішила перевірити незнайомця.

— Гаразд, Muse ти назвав, тому що в мене почув, так що не рахується. Решту я теж знаю й обожнюю. Але мене цікавить, чому ти сказав: «Навіть The Pretty Reckless»? Із ними щось не так? І яка ж їхня пісня твоя улюблена?

— Насправді у вокалістки голос набагато приємніший, коли вона не переграє. Але це лише моя особиста думка. — Брюнет знизав плечима й куточок його губ смішно смикнувся. — А улюблена пісня, мабуть, «Make me wanna die».

Схоже, мені слід було починати вірити в збіги.

1 ... 43 44 45 ... 211
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Нитки долі: Жереб кинуто, Таша Клим», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Нитки долі: Жереб кинуто, Таша Клим"