Книги Українською Мовою » 💙 Сучасна проза » Депеш Мод. Ще одна розмова 📚 - Українською

Читати книгу - "Депеш Мод. Ще одна розмова"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Депеш Мод. Ще одна розмова" автора Сергій Вікторович Жадан. Жанр книги: 💙 Сучасна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 44 45 46 ... 54
Перейти на сторінку:
Поради щодо виготовлення:

Гримучий вазелін— це суміш 2 частин вазеліну та 1 частини бензину, яка вибухає під дією електричного струму. Вазелін у тебе є, щодо бензину див. п. 1.3, так що вся справа за електричним струмом!

Примітка: Обережно з вазеліном!

1.5

Товаришу!

Ось тобі газова бомба!

Газова бомба— це бомба з газом. Складається вона з горючого газу та повітря.

Поради щодо виготовлення:

Газова бомба використовується для знищення живої сили противника (оглушування, контузія, дезорієнтація). Найпростіша газова бомба складається з пляшки з газом і повітрям, що змішані в певній пропорції (див. нижче). Використовується при демонстраціях, пікетах, голодуваннях, під час проведення мітингів, майовок, виборів та інших свят трударів.

Пропорції: природній газ— 4,7: 15, ацетилен— 2,5: 81, пропан— 2,2: 10, бутан— 1,9: 9.

1.6

Товаришу!

Приготуй пластикову вибухівку!

Пластикова вибухівка— це тобі потужна вибухова речовина. Складається вона з хлористого калію і, що найважливіше,– вазеліну.

Поради щодо виготовлення:

Для виготовлення пластикової вибухівки необхідно змішати добре подрібнений хлористокислий калій із вазеліном і ретельно перемішати. Хлористокислий калій можна й необхідно дістати на хімічних підприємствах, у хімічних лабораторіях та безпосередньо в хіміків. Украсти його важко. З вазеліном ти, сподіваємося, уже розібрався. Для використання виготовлену речовину необхідно добре просушити. Потрібен детонатор. Подумай про це!

Примітка: У висушеному стані ця вибухова речовина стає чутливою до ударів. Навіть падіння її з рук на підлогу може спричинити детонацію. Не випускай її з рук, товаришу!

1.7

Товаришу!

Якщо ти не можеш усього цього зробити, не біда— зроби собі просто порох!

Порох— це слабка вибухова речовина. Складається він із калієвої селітри (85 %), вугілля (12 %) та сірки (3 %).

Поради щодо виготовлення:

Усе змішати.

Примітка: Без приміток.

Розділ 2. Вибухові речовини, необхідні трудареві в другу чергу

2.1

Товаришу!

Зроби собі французький амонал!

Французький амонал— це слабка вибухова речовина. Складається він зі стеаринової кислоти, аміачної селітри та алюмінієвого порошку.

Поради щодо виготовлення:

Французький амонал— це суміш аміачної селітри (86 %), стеаринової кислоти (6 %) і порошку алюмінію (8 %). За вибуховими властивостями гірший за вітчизняний амонал. Вибухає лише у стиснутому вигляді. Але якщо в тебе є можливість використати детонатор, це все змінює.

Примітка: Потребує детонатора!

2.2

Товаришу!

Тритруол!

Тритруол— це потужна вибухова речовина, що зазвичай складається із тетрилу (75 %) та толу (25 %).

Поради щодо використання:

Ця вибухова речовина наділена потужною вибуховою силою і є надзвичайно небезпечною. Використовується для руйнування будівель, в артилерійських снарядах, для підривів на залізниці та при інших будівельних роботах.

Примітка: Детонатор!

2.3

Товаришу!

Не впадай у відчай! Є ще аматол!

Аматол— це також потужна вибухова речовина. Аматол складається з аміачної селітри (80 %) та толу (20 %).

Поради щодо виготовлення:

Ця вибухова речовина наділена потужною вибуховою силою і є надзвичайно небезпечною. Використовується для руйнування будівель, в артилерійських снарядах та бомбах і просто так.

Примітка: Утворює небезпечні сполуки з міддю та латунню!!!

2.4

Товаришу!

Зроби-но астроліт!

Астроліт— це потужна (!) вибухова речовина. Складається вона з аміачної селітри (66 %) та гідрозилу (33 %).

Поради щодо використання:

Вітаємо тебе: це— найпотужніша з усіх відомих вибухівок! Астроліт наділений надзвичайно потужною вибуховою силою (у 20 разів потужніший за тротил). Швидкість детонації— 9 км/с. При всій своїй потужності не використовується, наприклад, військовими, оскільки деструктується протягом чотирьох днів із моменту виготовлення. А виготовити його може КОЖЕН школяр, котрий знає інгредієнти. Інгредієнти: аміачна селітра (використовується в народному господарстві), гідрозил (використовується в ракетобудуванні, фармацевтиці та народному господарстві). Для того щоб зробити астроліт, необхідно змішати аміачну селітру та гідрозил у співвідношенні 2: 1.

Примітка: Інгредієнти надзвичайно токсичні, тримати їх у руках небезпечно для життя. Але випустити їх із рук— іще більш небезпечно.

2.5

Товаришу!

Зроби гримучу ртуть!

Гримуча ртуть— це потужна вибухова речовина. Виготовляється з азотної кислоти, ртуті та спирту.

Поради щодо виготовлення:

Виготовлення цієї вибухівки є небезпечним для життя, причому не лише твого, тому краще її взагалі не виготовляти. Усе ж для виготовлення потрібно змішати азотну кислоту, ртуть і спирт. Отримана суміш заливається в пляшку, і тепер, якщо ти раптом цю пляшку розіб’єш, пролунає фантастичний вибух. Спробуй як-небудь— зроби це!

Примітка: Дуже небезпечно! Навіть якщо ти не розіб’єш пляшку, усе одно отруїшся випарами ртуті (на смерть).

2.6

Товаришу!

Ось іще одна штука— нітрогуанідин!

Штука ця складається із сірчаної кислоти та нітрату гуанідину.

Поради щодо виготовлення:

Сірчана кислота повинна мати концентрацію не менш як 95 %. В емальовану кружку наливається сірчана кислота, кружка ставиться на сніг або на кригу. У кружці поступово розчиняється нітрат гуанідину, при цьому температура розчину не повинна підійматись вище за 10 °С. Після розчинення нітрату гуанідину суміш утратить прозорість і стане схожою на молоко. Товаришу— це не молоко! Суміш виливається в холодну воду з кригою, після цього потрібно почекати, доки всі кристали гуанідину розчиняться. Потім суміш фільтрується й ретельно промивається.

Примітка: Дуже небезпечно! До того ж ця вибухівка надзвичайно чутлива до тепла. Не грій її!

2.7

Товаришу!

Зроби собі терміт!

Терміт, товаришу,– це запалювальна

1 ... 44 45 46 ... 54
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Депеш Мод. Ще одна розмова», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Депеш Мод. Ще одна розмова"