Книги Українською Мовою » 💛 Фентезі » Наші дракони вбивають нас 📚 - Українською

Читати книгу - "Наші дракони вбивають нас"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Наші дракони вбивають нас" автора Оля Зубарєва. Жанр книги: 💛 Фентезі. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 44 45 46 ... 65
Перейти на сторінку:
хвилину, постояли б на місці, зазирнули б в очі тим, хто щоранку пліч-о-пліч з ними давиться в автобусі. Проте пропозицію хоч на мить вирватися з постійної метушні вони б розцінили як цілковите безглуздя.

— Хочете пиріжок? Сама учора спекла, — запропонувала Олеся чоловіку, який був одягнений у порвані брудні червоні штани, очевидно знайді на смітнику, жовту футболку та теплу чорну кофти, яку відвідвоював на тому ж розпродажі.

— Давай, — якось без вдячності відповів чоловік років тридцяти трьох, а може і менше.

— Я щоранку проходжу мимо вас і щоранку ви вдивляєтесь перехожих, намагаючи щось розгледіти.

— Щоранку вони різні. Дивно, але вони завжди об'єднанні єдиним настроєм. Я пояснюю це тим, що хтось один у кепському гуморі пхнув у черзі другого, цей роздратований другий полаяявся з продавщицею булочок, яка в свою чергу нагримала на покупця, а він погавкався з тітонкьками у тролейбусі. Поганий настрій він як вірус грипу: береться нізвідки, поширюється повітряно-словесним шляхом, викликає ускладнення. Хоч карантин оголошуй! — Микита поклав пляшку пива у картату торбу, яка завжли була модним трендом серед його побратимів.

— Ти хто?

— Мене звати Олеся.

— Мені не цікаво як тебе звати. Я питаю: ти хто?

— Я навчаюся в колегіумі, — почала була дівчина, але Микита роздратовано перебив її.

— Мені не цікава твоя біографія, дурне дівчисько! З вигляду ти розумніша, ніж насправді! Востаннє питаю: хто ти? Якщо не відповіси — провалюй звідси!

— Я школярка, яка мріє флористом, яка вперше закохалася і, мабуть, саме тому зараз говорю з вами, незважаючи на те, що вже запізнилась на перший урок.

— І хто ж він?

— Він письменник, у нього глибокив голос та сильні руки. З ним завжди легко. Позавчора я відкрила йому своі почуття і він поцілував мене. Хоча перед цим сказав, що нічого до мене не відчуває. Мені здається він просто боїться того, що я молодша нього на чтоири роки. Він гадає, що мені просто захотіло погратися, але це не так. Він той, поруч з ким мені хочеться сміятися просто так.

— У цьому віці завжди гормони грають, тим паче зараз весна.

— Може ви праві… а може це кохання…правда я не впевнена чи любов приходить у сімнадцять…?

— Любов може прийти будь-коли. Дев'ятирічним я закохався у дівчинку, старшу на два класи. Вона була відміницею, завжди з косичами. Я був розбишакою, але дуже, чортяка, красивий. В юності за мною не одна красуня сумувала, до мене ж кохання завітало лише двічі: моя любка, з якою ми разом бомжуємо і те дівча, ім’я якого вже давно загубилося.

Випадково ганяючи з хлопцями м'яча я влучив їй прямо в лоба. Отакена шишка булла, — поринув у ностальгію Микита, живописно ілюструючи розповідь, — я тоді лише посміявся а вона, не проронивши і сльозинки, сказала, що я розбійник і що нічого путнього з мене не вийде. Мала рацію бісіква. Від тоді вона проходила сповз мене з гордим виглядом, я корчив гримаси, жартував з неї і повільно закохувався у її колінки. Красунею вона не була, звичайна п’ятикласниця з милим личком. Одного разу вона прийшла не як завжди, в спідничці чи платячку, а в штанях. Я розлютився і вимагав повернути колінки, до яких я так звик. Вона на перерві пішла додому і перевдягнулась. З того часу ми почали дружити. Я проводжав її додому. У туалеті ми поцілувалися. Вона сказала, що це гидко…

— Де ти живеш?

— Я пілігрим, мандрівник, вільна душа, дитя вулиць.

— Я можу запитати, як ти опинився на вулиці?

— Це сумна історія.

— Кожна сумна історія має променні радості.

— Якщо в тебе є ще один пиріжок, то слухай…

— Тримай, — витягла Олеся з сумки вишневого звабника.

— У школі 12 років я не робив нічого, що могло б допомогти мені у житті: вчитись я не вмів і не хотів. Тому з 11 класу почав працювати в автосервісі. Автомобілі — єдині істоти, кому моє існування приносило користь. Через три роки я оволодів усіма аспектами організації робочого процесу в цій сфері і вже мав певний капітал, якого проте виявилось катастрофічно мало. Вісінадцятирічний, одягнувши свій випускний костюм, начистивши до блиску черевики, я попрямував у банк. Увесь мій жалюгідний вигляд промовисто кричав: у цього хлопця зараз не найкращий період життя. Отримавши відмову у чотирьох банках, нарешті п’ятий погодився дати мені кредит. Мій автосервіс активно розвивався: я вимагав ідеальної віддачі від працівників. Коли моя фірма стала найпопулярнішою у місті, я почав думати про оновлення обладнання та про розширення мережі. У двадцять дев’ять я керував сорокова автосервіса по всій області. Моїм секретом були мотивовані працівники, котрих я витягував з багна, бачачи у них відповіднні вміння, і давав їм шанс на гідне існування.

У 30 я одружився на подрузі, яка на одній вечірці завагітніла від мене. Про любов тут і не йшлося, але вона була не найгіршою кандидатурою, аби провести з нею цей ніяковий момент між народженням і смертю. Та й дітей я любив. Через два роки сімейної рутини вона зрадила мені. Я заплющував очі: не люблю скандалів… Якось вона побачила, як я підвожу ділового партнера до дому. Зробила вигляд, що я посміявся над її щирими почуттями і подала

1 ... 44 45 46 ... 65
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Наші дракони вбивають нас», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Наші дракони вбивають нас"