Книги Українською Мовою » 💙 Детективи » Соло бунтівного полковника. Вершина 📚 - Українською

Читати книгу - "Соло бунтівного полковника. Вершина"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Соло бунтівного полковника. Вершина" автора Анатолій Іванович Сахно. Жанр книги: 💙 Детективи / 💙 Пригодницькі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 46 47 48 ... 249
Перейти на сторінку:
поважав начальника департаменту як гарну людину і високого професіонала. Генерал Шершун таким і був. Вони давно дружили. То була дружба двох відданих спільній справі людей у погонах, які звикли служити батьківщині не за страх, а за совість. І це щира правда.

— Господь Бог тут, здається, ні до чого. Жорстоко побито нафтогазового магната Юрія Володимировича Бойченка. Буквально десять хвилин тому телефонував перший заступник міністра внутрішніх справ Корнєєв і розповів, що Бойченка знайшла його ж охорона в тяжкому стані на одній з його дач.

— А де ж вона, та охорона, була до того чи під час того?

— Деталі дізнаєшся на місці. Туди вже виїхали з міліції і прокуратури. Ну, і, звичайно, «швидка допомога». У чергового дізнайся адресу дачі. Як щось більш-менш стане зрозумілим, телефонуй мені особисто.

— Голова знає?

— Його в кабінеті немає, мобілка не відповідає. Мабуть, у сауні або ще десь…

— Угу, на здибанці з кимось. Або з президентською раттю, або з бізнесовою. І там, і там одне одного підозрюють, бояться, щоб хтось не записав розмову на мобільний телефон (неначе інших способів зробити це немає).

— То не наші справи. Нам треба робити своє діло. За всім, що останнім часом трапилося, хай слідкує Генпрокуратура.

— Еге ж, та наслідкує…

3

— Петре, чи це часом не ти організовуєш мордобої, щоб ми з тобою частіше бачилися? — Зорій зустрів Симка біля прохідної санаторно-курортного комплексу в Феофанії, яка розташована у мальовничій лісовій зоні під Києвом. — Якби не ці потвори, ми забули б, які є на вигляд.

— Та ну їх, цих хазяїв життя, — роздратовано кинув підполковник міліції Петро Симко. — І так не дають людям спокійно жити, а тут ще їхні кримінальні розборки.

— Так ти думаєш, ці бандюки самі квасять пики одне одному?

— А що ж тут думати! їм же мало їхніх мільйонів. Хочуть загребти ще й майно подільників. Моя б воля — я зібрав би їх в одне місце, наприклад, на якомусь кораблі, й потопив би десь в океані. І щоб навіть у батискафі до них ніхто й ніколи не добрався.

— Так, чималенький «Титанік» знадобиться, щоб стільки кровопивць зібрати в одному місці, — поплескав по плечу друга полковник СБУ Богдан Зорій. — Ну, розказуй, що ти вже знаєш про напад на цього кретина Бойченка.

4

— На місце події я не поїхав, бо наш патруль, який перший прибув на дачу Бойченка, лише побачив хвіст «швидкої допомоги». І то, лікарі поїхали вже за машинами його охорони. Вони й доправили хазяїна у Феофанію. Уявляєш, «швидка допомога» з професійними реаніматорами намагається догнати ескорт крутих машин, в одній з яких стікає кров’ю побитий майже до смерті Бойченко. Це замість того, щоб надати термінову медичну допомогу. Треба обов’язково подивитися на водія «швидкої»: на своїй розвалюсі, якій завтра мине сто років, він примудрився домчати до медичного комплексу майже одночасно з «Мерсами» й «Лексусами».

— То давай, може, його першого й опитаємо? Треба з чогось починати.

— Думаю, ні він, ні лікарі нам не допоможуть, — упевнено відповів Симко.

— Зачекай, не гарячкуй. Ти вже знаєш, хто викликав «швидку»? Може, вже встановлено, що говорив той, хто її викликав? Чи вже відомо, скільки часу автомобіль їхав, звідки добирався?

— У тобі вмер міліцейський оперативник — стільки ти задаєш дрібних запитань.

Петро Симко ніколи не втрачав нагоди нагадати Зорію, що вони могли б бути зовсім не тими, ким є зараз. Колись, ще студентами цивільного інституту, вони разом мріяли працювати в міліції, разом подавали документи, проходили медкомісію, співбесіди. Але зарахували в органи внутрішніх справ Петра Симка, а Зорія не взяли. Потім упродовж своєї міліцейської кар’єри Петро заздрив Богданові, бо насправді мріяв працювати в органах безпеки, куди Зорія запросили за кілька років по закінченні вузу.

Симко навіть писав рапорти щодо переведення з МВС у КДБ. Але в Союзі був неписаний закон — міліціонерів і євреїв у «контору» не брати. Це вже після того, як Україна здобула незалежність, після краху не лише радянської держбезпеки, а й усієї правоохоронної та судової системи до національної спецслужби неконтрольованим потоком потекли ріки недостатньо перевірених, непрофесійних кадрів із міліції, прокуратури, Адміністрації Президента або й просто з політичних партій і рухів різного ґатунку та спрямування.

— Петре, скажи-но, чи вдалося встановити, хто телефонував до міліції та повідомив про побиття Миколи Назарова в Голосіївському парку?

— Ні, — знервовано відповів Симко, бо вже починав розуміти, куди хилить приятель. — Ти хочеш сказати…

— Так, гайда до водія і лікарів «швидкої».

Вони зайшли на територію медкомплексу. Довго шукати автомобіль не довелося. Він саме під’їхав до прохідної. Ще

хвилина, і Зорій та Симко шукали б і водія, і лікарів деінде. Петро, одягнений у міліцейську форму, став посеред дороги й підняв руку. Автомобіль загальмував. Водій «швидкої», не чекаючи, доки підполковник підійде, виплигнув із машини.

— Шеф, я так зрозумів, є якісь питання? — спокійний голос водія свідчив про його неабияку врівноваженість і впевненість. — Сам дивуюся: простояли ми тут уже з півгодини, а нас до постраждалого не пускають, ніхто нічого не запитує. Виявляється, хтось додумався, що і в нас можна щось спитати.

— Треба буде, запитаємо у всіх і все, що нам потрібно, — не дуже дружелюбно буркнув Симко. — Підполковник Петро Симко, карний розшук, — Петро Миколайович приклав руку до козирка. — Для початку

1 ... 46 47 48 ... 249
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Соло бунтівного полковника. Вершина», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Соло бунтівного полковника. Вершина"