Книги Українською Мовою » 💙 Еротика » Кожною клітинкою тіла, Катерина Орлова 📚 - Українською

Читати книгу - "Кожною клітинкою тіла, Катерина Орлова"

1 209
0
02.09.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Кожною клітинкою тіла" автора Катерина Орлова. Жанр книги: 💙 Еротика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 57 58
Перейти на сторінку:

Ще до її пробудження я прийняв доленосне рішення, і жодного разу не пошкодував. Тому що просто зараз вона лежить у мене під боком і прислухається до тиші в будинку. В її очах яскраво палають вогники, що сигналізують про рішучий наступ тендітної дівчинки на моє масивне тіло. Рука опускається з моїх грудей і пробирається під ковдру, намацуючи член, який поруч із нею перетворюється на камінь. Витончена долонька охоплює агрегат і злегка стискає його, підпорядковуючи своїй волі. Я хочу її постійно. Я до біса сильно люблю цей пристрасний погляд, у якому мішаються хіть із нерішучістю. Ми вже десять років одружені, а в ній усе ще залишилася наївність, яка зводить з розуму.

Мел акуратно переміщається від мого боку, облизує мою шию, лоскочучи обличчя волоссям, і спускається гарячими губами по грудях, встигаючи по дорозі приділити увагу кожному соску, нижче до живота. Я знаю, що буде далі, вона проробляла це сотні разів, але щоразу, коли її вимогливі вологі губки змикаються на голівці члена, я готовий завити. Вона опускається своїми вимогливими губами нижче, і жар від її рота поглинає майже всю довжину. Це блаженство. Покарання. Благословення. Я зариваюся руками в її волосся, змушуючи рухатися жорсткіше, наполегливіше просуваючи її по члену. Це грубо і, можливо, брудно, але так любить моя дівчинка, а я даю їй усе, що б вона не попросила.

Мел прискорюється, погладжуючи мої яйця, які аж тремтять від напруги. Мені хочеться вибухнути, але не в роті моєї красуні, якою б привабливою не була ця думка. Я хочу відчути тепло її кицьки, яка стисне мене під час оргазму не гірше, ніж у наш другий раз. Тому я піднімаю дружину і перекочую її на спину. Нависаю над тендітним тілом і заганяю себе по самі яйця. Заплющую очі від відчуттів. Це завжди так, наче потрапляєш у свій власний рай. Відчуваю, як обличчя торкається тепла долоня. Це сигнал рухатися. Мел так завжди дає зрозуміти мені, що далі їй боляче не буде. Через мій розмір мені потрібно бути обережним, але моїй дівчинці вистачає буквально кількох секунд, щоб звикнути до вторгнення, а потім вона буквально вимагає, щоб я її не щадив.

Я починаю рухатися, повільно виходячи і потім різко вриваючись у неї. Мел заплющує очі й відкидає голову назад, демонструючи тонку шию з тремтливою блакитною жилкою. Вона закушує нижню губу, щоб не закричати, але я нахиляюся нижче і шепочу їй на вухо:

- Ми самі вдома, солоденька, не стримуйся.

Благослови, Господи, моїх батьків, які після повернення з туру завжди забирають до себе всіх онуків на цілий тиждень. Це час для нас двох. Час, щоб наздогнати все те, що ми втрачаємо, коли діти вдома.

- Блядь! - виривається з брудного ротика моєї дружини. Хто б міг подумати, правда? Я сам дізнався про це тільки через кілька років після початку наших стосунків. - Ще, Рон, ще! - кричить вона, підштовхуючи мене до себе.

Мел вчепилася в мої сідниці, дряпаючи їх короткими нігтями, підстьобуючи рухатися жорсткіше.

- Ще?

- Так! Сильніше!

Я різко перевертаю її і ставлю на коліна. Змушую вчепитися в прути кованого ліжка, знову заганяючи в неї член. Я трахаю її так, ніби завтра ніколи не настане. Звук зіткнення наших тіл резонує кімнатою, змішуючись із ударами ляпасів моєї долоні по дупі Мел. Її стегна злегка розійшлися після пологів, але мені це страшенно подобається.

- Давай, крихітко Мел, - гарчу я, відчуваючи, як її тіло починає вібрувати піді мною.

Вона впирається головою в подушку і протяжно стогне.

- Трясця твоїй матері, Рональде! Блядь, швидше! - кричить вона, а я посміхаюся тому, як лунають лайки із солодкого ротика скромної Мел. Вона до біса чарівна і витончена в житті, але в ліжку поводиться, немов справжня повія. Моє его встає по стійці струнко, нагадуючи, що всього цього вона навчилася зі мною. У моєму ліжку вона подолала сором і збентеження. І тепер Мел червоніє тільки тоді, коли я шепочу їй на вушко брудні слова за межами спальні. І то, думаю, не від збентеження, а від збудження.

- О. Боже. Мій! - уривчасто кричить Мел, задихаючись від оргазму.

Вона трясеться і кричить, міцніше вчепившись в узголів'я ліжка, поки я наздоганяю її, невпинно вдавлюючись у солодке тіло. Я хапаю її за волосся, від чого Мел вигинає спину і закидає голову. Притискаю її до себе спиною, однією рукою обхопивши груди, а другою спустившись до трикутника між ніг. Щойно пальці починають вимальовувати кола на кліторі, тіло Мелорі, що злегка заспокоїлося, починає знову тремтіти, а вона наче застигає. Вона завжди так робить, немов боїться злякати мене, щоб я не припинив робити те, що роблю. Звісно, я не зупинюся, особливо коли відчуваю, як член починають стискати її гарячі стінки, наближаючи мене до неї.

- Ох, Мел, крихітко, - щойно мені вдається прохрипіти це в її вухо, вона відривається від мене й падає на ліжко, здригаючись в оргазмічних конвульсіях, а я виливаюся всередині неї, міцно стиснувши щелепи й закинувши голову назад. Це клятий катарсис. Захват. Рай. Усередині неї мій власний рай.

- Я кохаю тебе, - шепочу, задихаючись, їй у волосся.

- Я кохаю тебе, - хрипить вона в подушку.

І я маю це на увазі.

Я її обожнюю.

Боготворю.

Дихаю нею.

Кохаю її.

Кожною.

Клітинкою.

Тіла.

 

Кінець

З цією книгою читають Романтична еротика 359875 Вільні стосунки з босом Ольга Вісмут 2014302 Романтична еротика 400316 Майбутній мій Юлія Бонд 873356 Романтична еротика 410969 Невинна для мажора Ольга Суниця 685862
1 ... 57 58
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Кожною клітинкою тіла, Катерина Орлова», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Кожною клітинкою тіла, Катерина Орлова"