Книги Українською Мовою » 💙 Сучасна проза » Нитки долі: Жереб кинуто, Таша Клим 📚 - Українською

Читати книгу - "Нитки долі: Жереб кинуто, Таша Клим"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Нитки долі: Жереб кинуто" автора Таша Клим. Жанр книги: 💙 Сучасна проза. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 5 6 7 ... 211
Перейти на сторінку:
Глава 2. Тіні в минуле

ДЖЕЙКОБ

Сьогоднішня репетиція закінчилася, не встигнувши до пуття й початися. До нас заявився продюсер Волтер і роздав усім щоденники, буквально наказавши їх вести. Це стало наслідком недавньої сварки, а, на його думку, так майже розколу гурту. Джеймс частенько коментував мою манеру виконання, але цього разу я не витримав, і ми побилися в кімнаті звукозапису, рознісши ударну установку. Я не можу звинувачувати звукорежисерів, що доповіли продюсеру, але ж щоденники, серйозно?

Волтер вичитував нас, як школярів, через що я розлютився і просто пішов. Ще і Джон зайняв майже всю стоянку своїм «танком», тому моя машина стояла біля старого театру El Portal. Дорогою до нього я штовхнув кілька урн, сипав прокляття, не контролюючи голос, а потім і зовсім мало не стукнув якийсь старий зелений Ford Maverick, що стояв поряд із моєю тачкою.

Студія Amp Rehearsal була в Північному Голлівуді, тому я встиг трохи охолонути, коли заїхав до Бель-Ейр. Зайшовши до будинку, я одразу ж подався на другий поверх, щоб якнайшвидше зачинитися у своїй кімнаті. Кинувши рюкзак на крісло, я за два кроки дістався ліжка і, розтягнувшись на ньому, зміг нарешті нормально видихнути.

Я ніколи раніше так не заводився, завжди намагався обміркувати ситуацію та не рубати з плеча. Але останнім часом все більше почав нагадувати вибухового Джеймса, практично фонтануючи негативом. Усередині мене зростала злість, причиною якої була розгубленість. Якоїсь миті я ніби загубився, й ніяк не міг знайти виходу, не розумів, куди мені треба рухатися.

Піднявшись на ліктях, я глянув на чорний ганчірковий рюкзак, який лежав на шкіряному кріслі. Щоденник у ньому немов волав до мене, хоч це й безглуздо звучить. Я розумів, що мені потрібно виплеснути негативні емоції, тому ідея зробити це на папері з кожною хвилиною здавалася не такою вже й поганою.

І що довше я дивився на рюкзак, то більше відчував вину перед Волтером. Останнім часом я був на нервах, постійно зривався на оточуючих та уникав будь-якого спілкування. Практично щовечора, замикаючись у кімнаті, я слухав музику та намагався писати тексти, але нічого не виходило. Здавалося, що на мене тисне абсолютно все, тому з дому я вибирався тільки на заняття та репетиції, свідомо віддаючи перевагу самотності. Але ж це не було виходом, ніяк не вирішувало проблеми.

Усе ще гіпнотизуючи рюкзак, я раптом із подивом зрозумів, що дійсно хочу почати вести щоденник. Звісно, про щось я міг поговорити з близькими, але внутрішні переживання все ж таки тримав при собі. І саме вони з'їдали мене.

Вставши з ліжка та роздягнувшись до боксерів, я пішов швиденько прийняти душ перед заняттями. Теплі струмені води поступово знімали напругу в тілі й лише частково наводили лад в думках. Обпершись об кахельну стіну, заплющивши очі й піднявши обличчя до потоку води, я все ще думав про щоденник. Безглуздо, звісно, але виявилося не так-то легко сісти і просто написати про те, що ти відчуваєш. Особливо коли й сам не розумієш до ладу. І якщо зовні я виглядав спокійним, то в голові, немов збожеволіла зграя бджіл, роїлися думки. Мені треба було якось позбутися їх. Виплеснути на папір так само, як я робив з емоціями під час співу.

Повернувшись до кімнати, я дістав із рюкзака щоденник. Забравшись на ліжко, я дивився на чисту сторінку. Усередині знову прокинулося неприємне почуття, яке останнім часом переслідувало мене щоразу, коли я збирався написати хоч якийсь текст для гурту. Але коли я взяв ручку, що кріпилася на пружині всередині, слова дивним чином самі полилися на папір.

Щоденник Джейка

«Ну що ж, мене звуть Джейкоб. Я народився і виріс у Лос-Анджелесі. Напевно, саме так починають щоденник — розповідають про себе, щоб через багато років перечитати. Тільки ось у свої двадцять два я нічим особливо важливим похвалитися не можу. Я студент у Каліфорнійському університеті, котрий намагається якось поєднувати навчання, особисте життя та творчість. Виходить не дуже, але і скаржитися, мабуть, не варто. У мене є обоє батьків, вони живі та здорові. Ще є близькі друзі, яких я знаю із самого дитинства. Думаю, про це слід писати.

Моя мама талановита піаністка, а батько — занудний бізнесмен. Вони настільки різні, що я все життя дивуюсь їхній парі. Мама розповідала, нібито батько раніше був романтиком, але я все ж таки дуже в цьому сумніваюся. Мої стосунки з ними так само різні — любов і відчуженість. Думаю, кожна третя американська родина така сама. Цікаво, що ця проблема настільки поширена в країні, де свято вшановують сімейні цінності. Виходить, не так вже і свято.

Мама прищепила мені любов до музики, виховувала з розумінням того, що у світі багато доброти. Батько ж усе життя казав, що я маю спуститися з небес на землю, адже в реальному світі не так багато яскравих барв. Любов до музики він називав перехідним віком, а професію для мене вибрав ще до закінчення академії. У нас із батьком стосунки були натягнуті, скільки я пам'ятаю себе. Нині вже важко сказати, що спричинило це.

Але попри всі обурення й навіть скандали, я не покинув музику. У мене є три друга, з якими ми створили рок-гурт: Сем Джонс, Джеймс Скотт та Джон Едвардс. З Джеймсом і Джоном ми товаришуємо ще з дитинства, а ось із Семом почали спілкуватися із шостого класу. Саме тоді він перевівся в нашу академію, а його родина переїхала в будинок по сусідству.

Займатися музикою ми почали десь у чотирнадцять років. Інструменти нам подарувала моя мама, а перші репетиції проходили в гаражі Сема. Все точно як показують у фільмах. Навіть смішно. Мій батько вів бізнес із містером Джонсом, тому не був проти, що я проводжу в їхньому будинку багато часу, а іноді взагалі залишаюся на ніч.

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 5 6 7 ... 211
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Нитки долі: Жереб кинуто, Таша Клим», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Нитки долі: Жереб кинуто, Таша Клим"