Книги Українською Мовою » 💙 Бойовики » Третій фронт 📚 - Українською

Читати книгу - "Третій фронт"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Третій фронт" автора Владислав Валерійович Івченко. Жанр книги: 💙 Бойовики. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 61 62 63 ... 123
Перейти на сторінку:
до самого кордону. А «партизани» повантажилися в автобус і поїхали собі, — розповів Георгій. Бухгалтер поставив перед ним тарілку з їжею. — Дякую.

Журналіст почав похапцем їсти.

— І куди вони поїхали, ці «партизани»? — спитав Бухгалтер.

— На наступний матч. Вони ніде не зупиняються, раз-два на тиждень грають у футбол. Якщо виграють, наїдаються, якщо ні, їдуть далі. Зникають лише на зиму, бо взимку ж у футбол у наших краях не грають. Мабуть, залягають у сплячку, — пояснив я. — Смачно? — спитав у Георгія.

— Ой, дуже.

— До тебе вже зверталися? — спитав я. Георгій закивав.

— Ага, написав Владислав Івченко, автор Івана Карповича. Дуже скаржився.

— На що? — здивувався я.

— Іван Карпович приходив до автора, і на зустрічі було завдано травм. Автор каже, що Іван Карпович дуже образився, що автор не міг написати йому щасливе життя з коханою жінкою, якоюсь італійською красунею, натомість написавши, що жінку вбили. Оце Івану Карповичу й не сподобалося — аж до застосування фізичної сили і погроз зброєю.

— Ну, чесно кажучи, я Івана Карповича розумію. Аби мою кохану жінку вбили, я б теж дуже образився. — Я подумав про Білу вбивцю. — Але до чого тут я, чому автор до мене звернувся?

— Він здогадався, що саме ви викликали Івана Карповича. Просив відправити його назад або провести бесіду, щоб він не нападав на свого автора. Цей Владислав слізно просив, я пообіцяв вам його прохання передати. Оце передаю. — Радісний Георгій з апетитом їв.

— А кремлядь зверталася? — спитав я. Георгій аж вдавився, закахикав.

— Хто звертався? — перепитав, коли ковтнув їжу.

— Що пропонували?

— Ви про що? Пане Владюшо, я не… — Георгій закляк, бо Бухгалтер підійшов зі спини й приставив до голови палець, який цілком міг здаватися дулом пістолета. Георгій важко задихав. Подивився мені в очі. — Так, мені пропонували. Багато разів. Спочатку просто гроші, потім великі гроші. Але я не погодився. Я хочу увійти в історію. І зараз я завдяки вам перебуваю там, де історія робиться! Та що там, я разом із вами роблю історію! Аби ви знали, як мені заздрять колеги, що я увійшов до вас у команду! Я роблю те, що завжди мріяв робити. Вони не куплять мене.

— А що вони хотіли?

— Спочатку — щоб я просто повідомляв про все. Особливо їх цікавили ваші плани. Що збираєтеся робити.

— А потім?

— А потім мені пропонували вбити вас. Отруїти або просто почепити активований маячок, і прилетить ракета. Але я відмовився.

— Чому мені не сказав?

— Боявся, що ви мене виженете, подумаєте, що я заслабкий і не витримаю. Я хочу бути з вами, я воюю, я потрібен вам! Чесне слово! — Він дивився мені в очі. Переляк я бачив, гнилизну — ні.

У двері постукали. Подивився на Бухгалтера, той показав, що все добре.

— Це Мовчун. — Але пістолет, про всяк випадок узяв. Навів на двері. Клацнув замок, зайшов Мовчун. Спітнілий після вправ.

— Це я, — сказав тихо.

— Що на вулиці? — спитав я.

— Усе тихо. Я в душ.

Мовчун помився, поїв, і ми пішли, одягнувши перуки, наклеївши вуса. Біля супермаркету неподалік побачили мікроавтобус.

— Беремо, — сказав я.

— Це ж викрадення, — засумнівався Бухгалтер.

— Ні. — Я зателефонував Тетяні Павлівні. — Це я. Ми зараз візьмемо білий мікроавтобус «Рено» біля «Дарниці», не треба, щоб його шукали.

— Добре, пане Владюшо. Дякую за Харків, ви дуже допомогли. Але проти вас копають, скандал із дівчинкою і…

— Зараз немає часу, важлива операція, зателефоную. — Я вимкнув телефон, викинув сім-карту.

Невдовзі вже їхали в бік Полтави, я не конкретизував, куди саме.

— А що там за скандал із дівчинкою? — спитав у Георгія.

— Під час стрілянини на Щекавиці, коли ми Івана Карповича зустрічали, загинула дівчина-підліток, яка чомусь там вешталася. У її смерті почали звинувачувати вас, мовляв, влаштували війну в місті, не подумавши про наслідки. Деякі вважають, що ви її й застрелили, ненавмисне, а може, і навмисне…

— Яка дівчина? Не було там ніякої дівчини! — обурився я.

— Там непевна історія, але її розкручують, — мовляв, дуже небезпечно, коли в центрі міста діє група шибеників, яку ніхто не контролює. Випадкові жертви вже є, і цьому треба покласти край, якщо ми не хочемо, щоб жертв стало більше. Знову ж таки, згадують загиблих під час виклику Людини борщу і стрілянини на лівому березі. Ще й викрадення Даніели. Кажуть, махновщина у вашому виконанні дуже шкодить державі. Я відповідаю, що не ви почали цю війну, а росіяни…

— Вживай слово «кремлядь». Кремлядь — наш ворог, вона хоче знищити Україну, — уточнив я.

— Добре, кремлядь, — кивнув Георгій. — Так-от, я постійно нагадую, що це кремлядь розпочала війну, і якби ви її не стримували, зараз би вся Україна була знищена. А з владою ви не хочете співпрацювати тому, що там багато зрадників. Люди це добре сприймають, поки що вдається тримати громадську думку на вашому боці.

— Що по «штірліцу»?

— Іван Карпович поки його не схопив. Але вже підійшов близько. Вчора у своїй квартирі знайшли тіло начальника одного з департаментів Адміністрації Президента зі слідами катувань. Поруч лежало зізнання в роботі на росіян. Зрадника було вбито з револьвера.

— О, Іван Карпович таки взяв слід! — зрадів я. — Поки що не спіймав, але «штірліцу» тепер не до нас, і це дуже добре! Я недарма в нього вірив!

— А раптом кремляді покличуть на допомогу Фандоріна? Популярний же персонаж! — спитав Георгій. Я розреготався. Він здивувався. — Що?

— Фандорін — дворянин, освічена людина! Буде він на кремлядь працювати? Та нізащо!

— Може, й освічена, але росіянин, а вони всі — ватники!

— Всі, та не всі! Жоден із російських героїв чи персонажів служити кадебешникам не зголосився! Жоден! Вони вже й Дроздова намагалися оживити, і Врангеля, про Колчака навіть фільм зняли, а спіймали облизня! Ніхто до них на службу не пішов. Бо вони всі росіяни, а кремлядь Росію знищила, перетворила на грьобаний совок. Що там Фандорін, коли Ілья Муромець — і той кремлядь подалі послав!

— А він чого? Руський же богатир, із народу!

— Ну і що? Руський — це не значить російський, а тим паче радянський! Для Іллі Муромця Чернігів чи Київ — рідні міста. Він їх плюндрувати буде? Заради кого? Заради Москви? Та він і не чув про таку! Отже всі російські герої та богатирі, хоч билинні, хоч імперські, кремляді служити відмовилися, бо вважають її узурпатором. Хіба що Іван-дурень на службу пішов, але з нього зиску мало, бо дурень є дурень. Тому кремляді доводиться покладатися тільки на радянських героїв, і

1 ... 61 62 63 ... 123
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Третій фронт», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Третій фронт"