Книги Українською Мовою » 💛 Романтична еротика » Поцілунок під забороною, Ясміна Лав 📚 - Українською

Читати книгу - "Поцілунок під забороною, Ясміна Лав"

304
0
28.10.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Поцілунок під забороною" автора Ясміна Лав. Жанр книги: 💛 Романтична еротика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 62 63
Перейти на сторінку:

— Я чудово пам'ятаю день, коли вперше побачив тебе. Тоді не розумів, що відчуваю до тебе, але точно знав, що це сильне почуття зародилося з першого погляду, — він говорить спокійно, усміхаючись.

— Ромо… — вимовляю пошепки.

— Чекай, дай я скажу. Весь день готувався, — сміється хлопець.

Він цілує мої руки, ніжно торкається губами пальців і зазирає в очі.

— Я знаю, що у нас ще багато всього попереду. Ти тільки почала вчитися. Але я хочу, щоб ти завжди була поряд. Виходь за мене заміж, — так тихо, обережно вимовляє Роман, що я затамовую подих.

Дивлюся в ці щирі очі, бачу, як його губ торкається ледь помітна усмішка і на щоках з'являються милі ямочки, які мені так подобаються, і киваю у відповідь зі сльозами на очах.

— Тільки не плач. Я так хочу, щоб ти була щасливою, — притискає мене до себе хлопець.

А потім відкриває долоню, в якій лежить невелика коробочка.

Підіймаю кришку і бачу гарну, тендітну каблучку. Роман дістає її та бережно надіває на мій палець.

— От це подарунок на Новий рік, — чую за спиною голос вітчима і ховаю своє обличчя в шию коханого.

Мама з чоловіком підходять, і жінка цілує мене в щічку. А дядько Андрій з широкою усмішкою загортає у свої обійми. За такий короткий час чоловік став для мене справжнім батьком.

Ця новорічна ніч стала початком мого нового життя. Життя, у якому я стала безмежно щасливою, знайшовши сім'ю та кохання.

Кінець.

Кінець

З цією книгою читають Сучасний любовний роман 412982 Нестерпний бос. Наречений за контрактом Астра Вєєр 2297754 Короткий любовний роман 414972 Малюк на мільйон Тая Смоленська, Ая Кучер 1780742 Короткий любовний роман 418501 Небезпечний бос. Моя за договором Астра Вєєр 287229
1 ... 62 63
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Поцілунок під забороною, Ясміна Лав», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Поцілунок під забороною, Ясміна Лав"