Книги Українською Мовою » 💛 Любовні романи » По сусідству з дияволом, Наталія Савінова (SiN eVa) 📚 - Українською

Читати книгу - "По сусідству з дияволом, Наталія Савінова (SiN eVa)"

234
0
19.05.24
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "По сусідству з дияволом" автора Наталія Савінова (SiN eVa). Жанр книги: 💛 Любовні романи. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 68 69
Перейти на сторінку:

Після важких двох діб стан Елліаса стабілізувався. Він прийшов до тями і вперше після операції відкрив очі, відчуваючи тепло чиєїсь руки, і цупкі пальці що сильно стискали його руку. Тесс сиділа поруч з його ліжком і дивилася у вікно, спостерігаючи за зливою, яка гуркотіла по дахах. Вона була спокійною і виглядала неймовірно вродливою. Вона була такою, якою він її пам'ятав у день їхнього весілля. Нічого не змінилось. Ні вона, ні його почуття до неї.
Стиснувши у відповідь її пальці, Елліас примружив ліве око і звернувся до неї хрипкуватим голосом:
– Сусідко, давно не бачились.
– Елліас! – вона розвернулась до нього і припала губами до його руки, не стримуючи сліз.
– Я ще не скоро зникну з твого життя! – посміхнувся він.
– Елліас. – Тесс все ще утримуючи його руку, підвелась зі свого місця і обережно нахилилась до нього, щоб мати змогу поцілувати. – Я не хочу втратити тебе! – коротким поцілунком накрила його губи. – Ніколи не кидай мене! – знов короткий поцілунок. – Ніколи, чуєш?
– Тесс, – Елліас вдихнув аромат її волосся і коли вона підняла на нього свої очі, зависнувши над ним, припустив. – Я не впевнений, що у побуті зможу чимось допомогти. І перша шлюбна ніч відбудеться не скоро. – Вона посміхалася, слухаючи кожне його слово. – Та й весільна подорож поки що відкладається.
– Я вагітна! – видихнула Тесс, спостерігаючи як розширюються зіниці в холодних очах чоловіка, який подарував їй крила.
– Су.., – ледь не зірвалось з язика, та Елліас зробив паузу. – Доведеться швидше вирішувати справи. – вона кивнула погоджуючись. – Не впевнений, що зможу бути хорошим батьком. Я ніколи їм не був.
– Ти будеш чудовим татом! – Пообіцяла Тесс, продовжуючи дивитись на колишнього сусіда закоханим поглядом.

 

Ось і все, історія одного сусідства отримала своє завершення.

Дякую усім і кожному, хто слідкував і приділив увагу цій історії, хто підтримував і критикував!

Буду вдячна усім, хто залишить коментар зі своїми враженнями чи критикою (якщо це критика по суті, а не хейт! Якщо вам зовсім не сподобалось - не залишайте гнівних слів, вони ні вам, ні автору не принесуть користі! Дякую!)

Розумію, що хтось сподівався на щось більше, комусь не вистачило чогось, а дехто буде розчарований, та історія очима автора вичерпала себе і залишиться такою яка воно є!

Користуючись нагодою, анонсую новинку книги, яка почне публікуватись дуже скоро, тому хто не підписаний на автора - скоріше підписуйтесь щоб не пропустити! (попередження: написані перші три глави, задумка повністю розроблена і буде втілюватись в процесі написання!)

Назва: Викрадена

Про що книга: про конфлікт традицій минулого і теперішнього, викрадення нареченої та насильницьке заміжжя, про кохання дівчини яке зароджується з довіри і про кохання хлопця який довго споглядав перш ніж прийняти фатальне рішення. 

 

Кінець

1 ... 68 69
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «По сусідству з дияволом, Наталія Савінова (SiN eVa)», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "По сусідству з дияволом, Наталія Савінова (SiN eVa)"