Книги Українською Мовою » 💙 Дім, Сім'я » Книжка для дорослих: Як старшати, але не старіти, Дарка Озерна 📚 - Українською

Читати книгу - "Книжка для дорослих: Як старшати, але не старіти, Дарка Озерна"

500
0
31.05.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книжку українською мовою "Книжка для дорослих: Як старшати, але не старіти" автора Дарка Озерна. Жанр книги: 💙 Дім, Сім'я. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 69 70
Перейти на сторінку:
смажать удома для вас, а ви буцімто зекономили на поході в їдальню чи ресторан. Невигідно, коли це ви після роботи готуєте котлети на всю велику родину, а потім ще самі прибираєте кухню. Звісно, тоді люди обирають купити некорисне, зате готове, аніж витрачати на домашнє готування час і зусилля.

58

Одні з тривожних сигналів раку нижніх відділів шлунково-­кишкового тракту.

59

Мені подобається розливати готовий холодець у скляні банки з кришками на різьбі, а не в пластикові контейнери. Банки легко стерилізувати сухим жаром духовки. Такий холодець займає менше місця в холодильнику і добре захищений від бактерій.

60

Час розповісти правду. Фруктами, себто плодами, є і помідори, й огірки, і перець, і гарбузи. Так само, як і яблука чи гречка. Овочами є капуста, морква, картопля, кріп, батат, буряки та інша городина — тобто вегетативні органи рослин. Це незвично, але після прочитання книги Олексія Коваленка «Фрукти проти овочів» (видавництво «Віхола», 2020) язик не повертається назвати гарбуз овочем.

61

Недооцінені та без шансів на перемогу; тут — продукти, що є скарбом, а ми їх не дуже цінуємо.

62

ВСАА — branched-­chain amino acids, амінокислоти з розгалуженим ланцюгом, що спонукають м’язи до гіпертрофії. Їжа бодібілдерів, словом. Ними багате конопляне і макове насіння, насіння кавуна (але його важко лущити) та молочні продукти.

63

Тема допоміжних репродуктивних технологій велика й цікава. Поки є така нагода, скажу, що це цілком нормальна практика — оцінити свій запас яйцеклітин за рівнем антимюллерового гормону та УЗД і відповідно до цього вирішувати. Це нормально — заморозити яйцеклітини на майбутнє чи дозволити виносити своїх ембріонів сурогатній матері, особливо якщо це водночас і бабуся репродуктивного віку. Такі випадки вже є. Або в разі лікування раку опроміненням яєчники краще видалити й заморозити чи тимчасово пересадити собі в інше місце. Варто знати про таку можливість — це ще одна площина нашої пристосованості до життя і шансів стати батьками.

64

IPA — Indian Pale Ale, сорт світлого пива. До речі, це не просто порівняння — у Польщі створили темне пиво на основі мікробіоти відомої моделі.

65

Цю тему розкрито в книзі Наталії Підлісної «Про жінок за 50. Психологія вікових змін», видавництво «Віхола», 2019.

66

«Мила моя», слова та музика Володимира Івасюка. Якщо вас здивував другий рядок, то це в оригінальній пісні версії 1969 року так і було. Вона дещо відрізнялася від пізнішого варіанта «Я піду в далекі гори», відомого нині завдяки виконанню Квітки Цісик чи гурту «Плач Єремії».

1 ... 69 70
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Книжка для дорослих: Як старшати, але не старіти, Дарка Озерна», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Книжка для дорослих: Як старшати, але не старіти, Дарка Озерна"