Книги Українською Мовою » 💛 Наука, Освіта » Фрікономіка. Зворотний бік усього на світі, Стівен Девід Левітт 📚 - Українською

Читати книгу - "Фрікономіка. Зворотний бік усього на світі, Стівен Девід Левітт"

2 302
0
28.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Фрікономіка. Зворотний бік усього на світі" автора Стівен Девід Левітт. Жанр книги: 💛 Наука, Освіта / 💙 Бізнес-книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 70 71
Перейти на сторінку:
(New Haven, Conn.: Yale University Press, 2000). Гарвардський соціолог Ліберсон є відомим знавцем з академічного дослідження імен (разом з іншими темами, якими він займається). Наприклад, A Matter of Taste детально оповідає, як, починаючи з 1960 року, першими популяризаторами багатьох дівочих імен (Емі, Даніель, Еріка, Дженніфер, Джессіка, Мелісса, Рейчел, Ребекка, Сара, Стейсі, Стефані, Трейсі) стали американські євреї, тоді як лише незначна кількість імен (Ешлі, Келлі та Кімберлі) походила з неєврейських родин. Ще одне цікаве обговорення традицій, що пов’язані з іменами, можна віднайти в матеріалі Peggy Orenstein. Where Have All the Lisas Gone? // The New York Times Magazine, July 6, 2003; хоча б задля розваги можете подивитися документальний фільм Алана Берлінера The Sweetest Sound, 2001 про імена; а чудову візуальну демонстрацію того, як те чи інше конкретне ім’я набуває популярності й втрачає її, можна переглянути на ресурсі http://babynamewizard.com/namevoyager/lnv0105.html.

138 Цей уривок був запозичений з авторських інтерв’ю та з неопублікованого рукопису Теда Качинського Truth Versus Lies від 1998 року; див. також Stephen J. Dubner. I Don’t Want to Live Long. I Would Rather Get the Death Penalty than Spend the Rest of My Life in Prison. Time, October 18, 1999.

139 Цей уривок запозичено з інтерв’ю, яке автор взяв у Роланда Ґ. Фраєра-молодшого.


Примітки2
1

Примітки див. у кінці книжки

(обратно) 2

У західних країнах широко розповсюджений термін «sin tax», або «податок на пороки чи гріхи» — так називають акцизний податок на тютюн, алкоголь, азартні ігри тощо. В Україні тютюнові вироби та алкогольні напої також належать до групи підакцизних товарів. — Прим. ред.

(обратно) 3

White Sox — з англ. «Білі шкарпетки»; Black Sox — «Чорні шкарпетки»25 (прим. перекладача).

(обратно) 4

Четвертого липня святкують День незалежності США (Прим. ред.).

(обратно) 5

4 Закони Джима Кроу — неофіційна назва законів про расову сегрегацію в деяких штатах США у період 1890–1964 років (Прим. ред.).

(обратно) 6

«Та що ім’я? Назви хоч як троянду, Не зміниться в ній аромат солодкий!» — цитата з «Ромео та Джульєтти» В. Шекспіра (Зібрання творів у 6-ти томах, пер. з англ. І. Стешенко; том 2. — К.: Дніпро, 1986. — С.: 311–413).

(обратно) 7

На мінімум 100 випадків.

(обратно) 8

На мінімум 100 випадків.

(обратно) 9

На мінімум 100 випадків.

(обратно) 10

На мінімум 100 випадків.

(обратно) 11

Найімовірніше, Медісон прийшла з фільму «Splash» 1984 року, в якому Деріл Ханна грає русалку, що вийшла на суходіл у Нью-Йорку й взяла собі ім’я з дороговказу на Медісон-авеню. І серед людей це ім’я невдовзі поширилося від надзвичайно рідкісного до щорічного завсідника десятки найпопулярніших імен.

(обратно) 12

Стосовно дівчини-підлітка на ім’я Темптресс (Спокусниця): судячи з поганих результатів імені Честіті (Незаймана) в цьому переліку, виникає сумнів щодо спроможності Спокусниці набути кращих якостей, якби її назвали Незайманою.

(обратно)
Оглавление Стівен Левітт, Стівен Дабнер Фрікономіка. Зворотний бік усього на світі   Пояснювальний коментар   Вступ Усе на світі має зворотний бік   Розділ 1 Що спільного між шкільними вчителями й борцями сумо?   Розділ 2 Чому Ку-клукс-клан схожий на групу агентів з нерухомості?   Розділ 3. Чому наркодилери й досі живуть зі своїми батьками?   Розділ 4 Куди зникли всі злочинці?   Розділ 5 Що робить батьків ідеальними?   Розділ 6 Ідеальне виховання, частина друга, або Чи буде троянда, тобто Рошанда, такою ж духмяною, якщо дати їй якесь інше ім’я?[6]   Епілог Два шляхи до Гарварду   Подяки   Примітки
1 ... 70 71
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Фрікономіка. Зворотний бік усього на світі, Стівен Девід Левітт», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Фрікономіка. Зворотний бік усього на світі, Стівен Девід Левітт"