Книги Українською Мовою » 💙 Дім, Сім'я » Дженні 📚 - Українською

Читати книгу - "Дженні"

357
0
28.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Дженні" автора Пол Гелліко. Жанр книги: 💙 Дім, Сім'я / 💙 Дитячі книги. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 73 74
Перейти на сторінку:

Баруш — велика розкішна чотирьохколісна карета на двох коней.

(обратно) 14

Стренд — центральна вулиця Лондона, яка з’єднує Венстмінстер (центр політичної активності) та Сіті (центр ділової активності).

(обратно) 15

Корсо — найбільша і найважливіша вулиця міста в Італії.

(обратно) 16

Мол — вулиця в лондонському районі Вестмінстер, що зв'язує Букінгемський палац з Трафальгарською площею.

(обратно) 17

Орден кавалерів святого Йоана — чернечий лицарський орден Римо-Католицької церкви, заснований у 1099 році. Орден мав власну державу в Єрусалимі, на острові Родос та на Мальті.

(обратно) 18

Бен Ломонд — досить легкодоступна гора для сходження в Шотландському нагір’ї, що зробило її дуже популярною серед туристів.

(обратно) 19

Ґрінок, Ґурок, Інверері та Ардрешейґ — містечка в Шотландії.

(обратно) 20

Бродстейрз та Марґейт — міста на східному узбережжі графства Кент, Англія, розташовані на південний схід від Лондона.

(обратно) 21

Блакитна стрічка — знак найвищої якості.

(обратно) 22

Генлі — місто в південному Оксфордширі, Англія.

(обратно)
Оглавление Киць-киць, Котику Розділ перший Як усе почалося Розділ другий Втеча з площі Кавендиш Розділ третій Імператорське ліжко Розділ четвертий Розповідь Пітера Розділ п’ятий Вагаєшся — мийся! Розділ шостий Дженні Розділ сьомий Завжди зупиняйся на порозі Розділ восьмий Як підманули старенького джентльмена Розділ дев’ятий Як коти попливли «зайцями» Розділ десятий Ціна двох квитків до Ґлазґо Розділ одинадцятий «Графиня» та її команда Розділ дванадцятий Коти за бортом! Розділ тринадцятий Містер Стрейчен рятує докази Розділ чотирнадцятий Докази містера Стрейчена спричиняють ускладнення Розділ п'ятнадцятий Убивці Розділ шістнадцятий Загублені у хмарах Розділ сімнадцятий Каяття Дженні Розділ вісімнадцятий Містер Ґрімз спить Розділ дев’ятнадцятий Знову в Лондоні Розділ двадцятий «Еліта» площі Кавендиш Розділ двадцять перший Зустріч на вулиці М’явз біля площі Кавендиш Розділ двадцять другий Вибір Дженні Розділ двадцять третій Лулу або коротко Рибоголова Розділ двадцять четвертий Пліткарки Розділ двадцять п’ятий Пошуки Розділ двадцять шостий Зізнання Дженні Розділ двадцять сьомий Остання битва Розділ двадцять восьмий Як усе закінчилося
1 ... 73 74
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Дженні», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Дженні"