Книги Українською Мовою » 💛 Короткий любовний роман » Хочу тебе на Новий рік, Дарина Міс 📚 - Українською

Читати книгу - "Хочу тебе на Новий рік, Дарина Міс"

266
0
20.12.23
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Хочу тебе на Новий рік" автора Дарина Міс. Жанр книги: 💛 Короткий любовний роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 2 3 4 5 6 7 8
Перейти на сторінку:

Роблю глибокий вдих, але легше не стає. Усвідомлення так важко приходить до мене, бо здається нереальним. У нього були почуття до мене? Як довго? З якого часу? Коли закінчились?

— І навіть зараз? — запитую, бо надія знову оживає, знущаючись з дівочого серця. Воно тендітне, але таке гаряче. 

— Навіть зараз. Я приїхав тільки через те, що Павло проговорився про твою присутність. Це був шанс. Гадав, можливо новорічне диво станеться і все зміниться. Але довелось самому його створювати. Як і тобі, три роки тому, — кожне слово карбую в пам’яті, бо впевнена в тому, що ще не один десяток раз смакуватиму їх у своїй пам’яті. 

— Це означає, що ти ніколи не грав? — запитую, з нетерпінням чекаючи на відповідь. 

— Чому ж не грав. Грав, — промовляє, а серце завмирає. — Я грав в байдужість, коли повинен був відкритись. Новорічна ніч здавалась ідеальним варіантом, але ти зробила той хід, і я розгубився. Вирішив, що нехай все йде так, як повинно. Але помилився. Втратив три роки. І тепер жалію про це. Завжди жалів. 

Він торкається долонею моєї щоки, ніжно погладжуючи, і я тону в цих руках. 

— Ти так зізнаєшся у своїх почуттях? — запитую. 

— А що, дуже кепсько все? — посміхається, змушуючи й мене подарувати йому посмішку. 

Зовсім не кепсько! Але цього не кажу, а просто притуляючись ближче, залишаючи палкий поцілунок на губах. 

Я ж завжди вірила у новорічні дива. Завжди чекала і знала — вони трапляються. А мрії збуваються. Якщо віриш і чекаєш. А я чекала. Завжди. 

Хотіла. Марила. Любила. 

Цей Новий рік подарував те, що я так давно бажала. 

Щастя…

Те, що так хотіла... Давно!

Адже вперше я побажала тебе на Новий рік...
 

Кінець

1 2 3 4 5 6 7 8
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Хочу тебе на Новий рік, Дарина Міс», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Хочу тебе на Новий рік, Дарина Міс"