Книги Українською Мовою » 💛 Наука, Освіта » Шлях митця. Духовна дорога до примноження творчості 📚 - Українською

Читати книгу - "Шлях митця. Духовна дорога до примноження творчості"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Шлях митця. Духовна дорога до примноження творчості" автора Джулія Кемерон. Жанр книги: 💛 Наука, Освіта / 💛 Езотерика. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 80 81 82 ... 98
Перейти на сторінку:
паперу і покладіть їх у конверт. Ми називаємо їх смертоносними брехнями. Зараз ви дізнаєтеся, чому. Тепер витягніть одну смужку з конверта і запишіть п’ять прикладів того, як це явище негативно впливає на ваше життя. (Якщо щось із смертоносних брехень видасться вам надто складним чи неактуальним для вас, сприймайте це як опір.) Виконайте цю вправу сім разів поспіль, щоразу кладучи смужку паперу назад у конверт, щоб постійно вибирати між сімома можливими варіантами. Так, може статися, що ви витягнете ту саму смужку кілька разів. Так, це важливо. Часто трапляється, що після чергового «О ні, тільки не це знову» наступає прорив через заперечення до ясності.

Я поділюся з вами тим, чого навчилася сама. Мені допомагають довгі прогулянки на п'ять-шість миль. Ходити на ці прогулянки потрібно на самоті і щодня.

Бренда Уеланд

2. Символи. Нашвидкуруч складіть перелік речей, які роблять вас щасливими, таких собі символів щастя. Відполіровані річковою течією камінчики, верба, волошки, цикорій, справжній італійський хліб, домашній овочевий суп, музика Бо Діна, квасоля з рисом, запах свіжоскошеної трави, синій оксамит (і тканина, і пісня[21]), пиріг вашої тітоньки...

Повісьте цей список там, де ви могли б його постійно бачити, щоб він нагадував про ваші особисті символи щастя. Може, ви навіть захочете намалювати один із них — або навіть придбати його. Якщо ви обожнюєте синій оксамит, знайдіть обрізок цієї тканини і використайте його як накидку на комод або повісьте на стіну і прикріпіть до нього фотографії. Фантазуйте!

Скільки разів бувало таке, що, навіть не почавши, ми вже називали щось «неможливим»? І скільки разів ми уявляли собі, що не здатні на це завдання?Дуже багато залежить від того, які думки ми вибираємо, і від тієї наполегливості, з якою ми про них говоримо.

П’єро Ферруччі

3. Жахлива правда: дайте відповідь на такі запитання:

Скажіть правду: яка звичка заважає вам творити?

Скажіть правду: у чому, на вашу думку, полягає проблема? Найімовірніше, саме так воно і є.

Що ви плануєте робити стосовно цієї звички або проблеми?

Які переваги дає вам стан, коли ви тримаєтеся за цю звичку чи проблему? Якщо ви самі не можете відповісти на це запитання, зверніться за допомогою до друга, якому довіряєте.

Скажіть правду: хто з друзів змушує вас у собі сумніватися? (Сумніви — ваші власні, але вони їх провокують.)

Скажіть правду: хто з друзів вірить у ваш талант? (Талант — ваш, але вони допомагають вам його відчути.)

Які є переваги у тому, щоб продовжувати товаришувати із друзями, дружба з якими вас руйнує? Якщо ваша відповідь: «Вони мені подобаються», тоді наступне питання: «Чому?».

Які шкідливі звички мають ваші руйнівні друзі? Якими з них вони діляться з вами?

Які корисні звички мають ваші конструктивні друзі? Якими з них вони діляться з вами?

4. Встановлюємо граничну межу. Працюючи з відповідями на попередні запитання, спробуйте встановити для себе крайню межу. Почніть із п’яти найскладніших для вас моделей поведінки.

Пізніше можете додавати інші:

Життя — цікава штука; якщо ми відмовляємося приймати будь-що інше, окрім найкращого, то часто лише це і отримуємо.

Сомерсет Моем

• якщо ви помічаєте, що ваші вечори зазвичай зіпсовані виконанням додаткових завдань від вашого керівника, встановіть собі правило: після шостої години — жодної роботи;

• якщо ви прокидаєтеся о шостій і могли би присвятити годину ранковим сторінкам, якби вас не відволікали пошуком шкарпеток, приготуванням сніданку і прасуванням, правило може звучати так: «До 07:00 маму не турбувати»;

• якщо ви працюєте на багатьох роботах і дуже багато годин, то, може, варто задуматися, скільки вам за це платять? Дізнайтеся, скільки заробляють у годину ваші колеги. Підніміть оплату своєї праці і менше працюйте.

Гранична межа

1. Я більше не працюватиму на вихідних.

2. Я більше не братиму з собою роботу на зустрічі з друзями.

3. Я більше не ставитиму роботу понад свої творчі зобов’язання. (Не скасовуватиму уроки гри на фортепіано чи малювання тому, що керівник-трудоголік — ні сіло, ні впало — встановив новий дедлайн.)

4. Я більше не відкладатиму секс на потім, щоб допізна читати документи, потрібні для роботи.

5. Я більше не відповідатиму на робочі дзвінки після шостої, коли я вже вдома.

5. Піклування про себе:

1. Перелічіть п’ять своїх маленьких перемог.

2. Наведіть три приклади того, як ви піклувалися про свого внутрішнього митця.

3. Наведіть три приклади того, що ви могли б зробити, щоб підбадьорити його.

4. Дайте собі обіцянку тричі зробити собі щось приємне. Дотримайтеся її.

5. Дозволяйте собі маленькі радощі щодня цього тижня.

1 ... 80 81 82 ... 98
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Шлях митця. Духовна дорога до примноження творчості», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Шлях митця. Духовна дорога до примноження творчості"