Книги Українською Мовою » 💙 Жіночий роман » Пастка для бабія, Валентина Бродська 📚 - Українською

Читати книгу - "Пастка для бабія, Валентина Бродська"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Пастка для бабія" автора Валентина Бродська. Жанр книги: 💙 Жіночий роман. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 85 86 87 ... 93
Перейти на сторінку:
Розділ 58

 

Я все більше думала про те, як поговорити з Денисом про нашого сина, але ніяк не траплялося слушної нагоди. Після виходу IT Global на світовий ринок роботи суттєво добавилося. Я вже давно переросла функції асистента керівника і стала проджект менеджером компанії. В мої обов'язки входило управління проектами; ведення переговорів; складання планів та кошторису; контроль якості та термінів; організація виставок та конференцій. Це було цікаво і водночас виснажливо. Денис фактично займався тим самим. Йому теж вистачало навантаження. За технічну частину відповідав вже Юрій Андрійович — це була його стихія. Через великий об’єм замовлень ми навіть стали рідше зустрічатися з Денисом в неробочий час, адже працювали понаднормово. За ланчем ми говорили про роботу, за кавою теж про роботу. Навіть і в ліжку б говорили про неї, якби воно було. Ми розуміли, що так не може далі продовжуватися, тому домовилися, що як завершимо найбільші проекти, візьмемо відпустку на кілька днів. Саме тоді я планувала розставити всі крапки над “і”, щоб між мною і Денисом не було ніяких таємниць.

Була середина вересня, але погода продовжувала балувати теплом та яскравим сонечком. В суботу я з Денисом поверталися з зустрічі з ключовими партнерами, які спеціально прилетіли до Києва з Берліну. Це була остання важлива справа перед відпусткою. Денис запропонував мені пообідати в заміському ресторані. Я погодилася, тому що мріяла нарешті відпочити. Тим більше, що батьки пообіцяли завтра приїхати і забрати Матвійчика до себе на тиждень.  Дорогою до ресторану ми говорили про все на світі, жартували і слухали музику. 

— Кохана, а може… давай полетимо кудись до океану чи до моря?! — запропонував Денис, — Уяви, тільки ти, я, пісочок і багато води!

Я зраділа такій ідеї.

— Супер! Давай зателефоную в декілька туристичних агенцій і запитаю, що в них є на ці дні!

Я дістала з сумочки смартфон і тільки зараз зрозуміла, що в ньому був увімкнений беззвучний режим. Я так роблю тільки під час важливих зустрічей. А от сьогодні добавити звук забула! Висвітилися пропущені дзвінки від Марії Павлівни та ще якийсь незнайомий номер. Перший вхідний годину тому. Погане передчуття холодною рукою здавило серце. Я набрала Марію Павлівну і вона відразу взяла слухавку.

— Софійко, де ти?! Тобі треба терміново їхати до лікарні! Біда! Ой, біда трапилася!

Я відчула гул в голові і наростаючу хвилю паніки.

— З ким біда? Чому в лікарню? — запитала, намагаючись не думати про найгірше.

— Матвійчик! — жінка почала плакати, — Він помирає!

— Як помирає??? Що??? Що з моїм сином?! — кричала я, наче це могло допомогти, — В якій він лікарні?

Мене охопив липкий безмежний страх. Мов крізь товщу води, я почула як запищали гальмівні колодки.

— В Охматдиті, в реанімації! Ми гуляли в Голосіївському парку,... Матвійчик побіг за м’ячем… в зарості… і його вкусила змія,... мабуть він наступив на неї, — продовжувала розповідати через схлипи Марія Павлівна.

Денис з’їхав на узбіччя і зупинився. Я повернулася до нього і крикнула:

— Швидко! В Охматдит, мій син помирає!!!

Треба віддати Денису належне, він хутко розвернувся через дві суцільні смуги і, суттєво перевищуючи швидкість, ми поїхали в бік Києва.

А тим часом в телефонну розмову втрутився лікар.

— Ви мама Матвія Іскрицького? — запитав він суворо.

— Так, що з моїм сином?! — на межі істерики вигукнула я.

— Вашого сина вкусила гадюка. Отрута цієї змії чинить на організм гемолітичний вплив. В місці укусу утворився набряк та множинні крововиливи. Ми побоюємося, що можуть  відбутися внутрішні крововиливи у різних органах тіла. Крім того у нього тяжка алергічна реакція та інтоксикація. Ми робимо все можливе, але потрібне переливання крові і негайно. У кого з ваших родичів четверта група крові з негативним резусом? 

— Гадюка? Переливання крові… четверта група? З негативним резусом… — повторила я, мов в тумані, розуміючи, що в мене друга плюс, — Я, я не знаю, а у вас хіба не має запасів? 

Дурне питання, але мій мозок від стресового навантаження втрачав здатність логічно мислити.

Лікар, щось говорив про рідкісну групу, про обмежене постачання, а паніка в моїй душі все наростала, стискала горло… Я відчула, як почали синіти і терпнути пальці рук. Їх немов скрутило і телефон почав вислизати.

— Софіє?... Софіє? — крикнув Денис, який весь час спостерігав за мною, — У мене така група крові, я стану донором! Чуєш?!

Мабуть, він побачив, що я в ступорі. Денис підхватив мій мобільний і притулив до вуха.

— Ало, скільки потрібно крові? Так, все буде! Я донор! Ми будемо через кілька хвилин. Ні, не вживав, не приймаю. Так! Куди нам під’їхати? Так! Зрозумів! 

Денис відключився і поклав смартфон на панель.

Потім дістав з кишені своїх дверей пляшку з водою і простягнув мені.

— На, зроби кілька ковтків! І дихай! Глибоко дихай! Все буде добре! Чуєш! — стурбовано промовляв Денис, засовуючи пляшку в мої онімівші руки.

Я тремтячими руками охопила пляшку і випила воду. Спазм в горлі почав проходити.

— Денис, я…хотіла тобі сказати…

— Потім поговоримо, Софіє! А зараз давай! Приходь до тями! Ти потрібна своєму синові! 

Він поклав праву руку на мої холодні пальці і трохи їх стиснув.

— Геть замерзла!

— Я.. я в порядку, дякую.

Мерседес Дениса підлетів до входу в лікарню. Він швидко витягнув мене за руку з салону автівки і ми побігли до потрібного відділення. Там нас вже чекали. На диванчику сиділа зіщулившись Марія Павлівна і тихо плакала, а в мене не було ніяких сил і можливості, щоб її заспокоїти.

У Дениса швидко взяли кров на аналіз, щоб не гаяти часу, а мене покликав лікар. Потрібно було дооформити історію хвороби. Він задавав питання, на які я б воліла не відповідати при Денисові, але той звільнившись стояв поруч і уважно слухав.

— Прізвище, ім’я по батькові дитини?

‍​‌‌​​‌‌‌​​‌​‌‌​‌​​​‌​‌‌‌​‌‌​​​‌‌​​‌‌​‌​‌​​​‌​‌‌‍
1 ... 85 86 87 ... 93
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Пастка для бабія, Валентина Бродська», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Пастка для бабія, Валентина Бродська"