Книги Українською Мовою » 💙 Бойовики » Дівчина у потягу 📚 - Українською

Читати книгу - "Дівчина у потягу"

3 707
0
26.04.22
В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Дівчина у потягу" автора Пола Хокінс. Жанр книги: 💙 Бойовики. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 85 86
Перейти на сторінку:
діяв у 1970-х роках.

6

Кері Ґрант (справжнє ім’я Арчибальд Александер Ліч; 1904-1986) - американський актор англійського походження. Нагороджений почесною премією «Оскар» (1970). Свої найвідоміші ролі зіграв у бурлескових комедіях, особливо довоєнних, і на схилі років, у фільмах Альфреда Гічкока.

7

Перша жертва британського серійного вбивці Пітера Вільяма Саткліфа, більш відомого як Йоркширський різник. Був засуджений довічно за вбивство 13 жінок та замах на вбивство ще сімох.

8

Жертва Яна Брейді та Майри Гіндлі, які за два роки вбили у графстві Манчестер 5 дітей віком від 10 до 17 років. Ця справа дістала назву «Вбивства на болотах».

9

Літературний і кіноперсонаж, дівчина-детектив, відома у багатьох країнах. Найвідомішим автором стала Мілдред Вірт Бенсон.

1 ... 85 86
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Дівчина у потягу», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Дівчина у потягу"