Книги Українською Мовою » 💙 Детективи » Нездоланний 📚 - Українською

Читати книгу - "Нездоланний"

В нашій бібліотеці можна безкоштовно в повній версії читати книгу онлайн українською мовою "Нездоланний" автора Лі Чайлд. Жанр книги: 💙 Детективи / 💙 Бойовики. Наш веб сайт ReadUkrainianBooks.com дає можливість читати повні версії улюблених книг на Вашому гаджеті (IPhone, Android) або комп’ютері абсолютно безкоштовно, без реєстрації та СМС. Також маєте можливість завантажити книги на свій гаджет у форматі PDF, EPUB, FB2. Файли електронних книг - це цифрові файли, які призначені для перегляду на спеціальних пристроях, що відомі як читальні пристрої для електронних книг.

Шрифт:

-
+

Інтервал:

-
+

Добавити в закладку:

Добавити
1 ... 97 98 99 ... 156
Перейти на сторінку:
футів від входу, по правий бік. У шухляді або шафці. Або ж на легкодоступній висоті в декоративній вазі. На столі. Думаю, так було б значно краще.

– Ви ще й консультант із безпеки?

– Ми намагаємося пропонувати якомога більше послуг.

Втрутилась Емілі:

– Тату, він має рацію. Спальня – це просто безглуздо.

Ченґ сказала:

– Фактично, ми радимо вам заховати по одному предмету вогнепальної зброї в кожній зоні будинку. Звісно, у спальні, але, окрім неї, ще й у кухні, у вітальні, у передпокої біля входу, і на горищі, якщо воно у вас є, у підвалі, якщо він у вас є, а також у гаражі.

Емілі запитала:

– А де найкраще заховати, якщо маєш лише один пістолет?

Ричер почув: «Маєш лише один».

– Вирахуйте самі, – відповіла Ченґ. – Більшість проблем з’являються через вхідні двері.

– Серйозно? – перепитав Лейр. – Мені його переховати?

– Краще запитай у мами, – відповіла Емілі.

І саме тієї миті повернулася сестра Мак-Кенна з глеком свіжого чаю та тортом на тарілці. Вона одразу запитала:

– Що краще запитати в мене?

– Чи моєму таткові варто переховати свій пістолет до коридору.

– З якого дива йому б закортіло таке зробити?

– За порадою однієї розумної доньки та двох консультантів із безпеки.

– З якого дива взагалі порушили цю тему? Це має значення?

«Ми не можемо їй сказати. Не зараз».

Ричер сказав:

– Ні, це всього лишень професійний інтерес, не більше.

І вже через хвилину ця тема випарувалась як мильна бульбашка, швидко забута всіма, особливо Ченґ, яка саме зиркала на Ричера, ставлячи йому поглядом німе запитання: «Що тут в біса відбувається?»

Ричер неуважно потер носа кінчиком свого вказівного пальця, при цьому рукою він прикрив рота, щоб приховати свої беззвучні рухи губами: «Вимкни свій телефон».

Сестра Мак-Кенна запитала:

– З вами все гаразд?

Ричер попросив:

– Розкажіть нам про сайти, якими користувався Майкл.

40

Сестра Мак-Кенна розповіла, що, розпочавши вивчати комп’ютер Майкла, її брат швидко з’ясував дві речі. Першою з них було те, що програмне забезпечення виявилось нашпигованим пастками, і спроба відкриття історії браузера могла тим самим стерти всю історію браузера. Хіба що він зміг би відкрити її належним чином, а він, звісно, цього не зробив. Тому що він не знав, як це зробити. Проте, як і будь-які інші завантажені програми, воно не було ідеальним. Була в ньому і маленька прогалинка. Перше вікно було видимим якусь долю секунди. А тоді воно зникало. Чистий екран. І не більше.

Другим фактом, який він з’ясував, було те, наскільки короткою є доля секунди. Звісно, м’яч, кинутий бейсбольним пітчером, міг пролетіти в один бік та повернутися назад за цю частку секунди. А ще в пам’яті могло відкластися багато чого. Це було питанням довіри, а не роздумів. Якийсь давній трюк із мозком, сітківкою та послідовним образом. Краще відвести погляд убік, а потім на якусь мить глянути знову на зображення перед його зникненням.

Проте воно не мало сенсу. Лише довгі лінії символів, наче хтось прокотив м’яч по верхній частині клавіатури. Повністю випадковий набір літер.

Сестра Мак-Кенна сказала:

– Тож Пітер не зрадив самому собі і дізнався геть усе про те, із чим йому довелося зіткнутися, а саме про «Глибинну Мережу». Про неї й неможливо було дізнатися нічого корисного. Між нами відбувалися дивакуваті розмови. Ми думали, що все контролюємо. Відносно кажучи. Але це було не так. Насправді існував цілий таємний світ, про який нам нічого не було відомо. Він був удесятеро більшим за наш. Там були люди, які спілкувалися. Які робили дивні речі, котрих ми не розуміли. Це все нагадувало якусь наукову фантастику.

Ричер запитав:

– Вествуд повинен був допомогти вам із чимось конкретним, чи це було загальне розслідування?

– Ні, це була дуже особлива справа. Серед користувачів «Глибинної Мережі» побутує загальноприйнята думка, що уряд намагається створити нову пошукову систему, яка зможе розсекретити їхні сайти. У статті Вествуда ми відчули натяк на те, що одна така система вже існує. Пітер хоче, щоб Вествуд або підтвердив це, або ж заперечив, а якщо це правда, то щоб Вествуд допоміг йому отримати шанс скористатися нею.

– Це можливо?

– Особисто я гадаю, що на це немає жодних шансів, але потрібно спробувати всі можливі варіанти. Зник його син. Мій племінник.

– Чи

1 ... 97 98 99 ... 156
Перейти на сторінку:

 Увага!

Сайт зберігає кукі вашого браузера. Ви зможете в будь-який момент зробити закладку та продовжити читання книги «Нездоланний», після закриття браузера.

Коментарі та відгуки (0) до книги "Нездоланний"